Dovanos vaikams rugsėjo 1-osios proga
Įdomybės

Dovanos vaikams rugsėjo 1-osios proga

Nenumaldomai artėja diena, kuomet vieni vaikai sugrįš į mokyklą, o kiti jos slenkstį peržengs patį pirmąjį kartą. O kaip šventės be dovanų? Jei ieškote dovanos vaikams – šis gidas tikrai pravers!

Robert Sabuda „Alisa stebuklų šalyje su iššokančiais paveikslėliais“

Alisa stebuklų šalyje

Ši knyga su iššokančiais paveikslėliais užgniaužia kvapą ir mažiems, ir dideliems, todėl tai gali būti puiki dovana rugsėjo 1-osios proga. Padovanokite šią knygą ką tik mokyklą pradėjusiam lankyti vaikui ir šis tikrai bus nudžiugintas, o jam besėdint mokyklos suole paslapčia pavartyti knygą ir nusikelti į stebuklų šalį galėsite ir jūs!

Enciklopedijos mažiesiems mokslininkams

Mano didysis gyvūnų žinynas   Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras   Ką turėtum žinoti   Žmogaus kūno fabrikas

Jei jūsų atžala žūt būt siekia išsiaiškinti kaip veikia pasaulis, o klausimai jo galvelėje, regis, niekuomet neišsenka, enciklopedija bus pati puikiausia dovana. Belieka išrinkti jūsų vaiką labiausiai dominančią temą: tai galėtų būti gyvūnijos pasaulis, kosmosas, žmogaus kūnas…

Dėlionės galvosūkių mėgėjams

Dėlionė pasaulis   Pasaulio gyvūnai. 2 apskritos dėlionės   Dėlionė „Antikinis žemėlapis“

Padovanojus vaikui 1000 ar net 1500 detalių dėlionę jis ilgai turės kuo užsiimti. O jei ta dėlionė atvaizduoja pasaulio žemėlapį, ieškant reikiamos detalės galima nemažai išmokti!

Jūsų vaikas tikras tyrinėtojas? Padovanokite jam mikroskopą!

Mikroskopas

Mikroskopą sujungus su kompiuteriu bei instaliavus pridedamą programą, vaizdą galima ne tik stebėti ekrane, bet jį nufotografavus, nufilmavus – išsaugoti, rūšiuoti. Nustačius 10 arba 60 kartų didinimo lygį, rekomenduojama apžiūrėti stambesnius mikroobjektus (pvz.: vabzdžius, augalų dalis ir pan.), 120 ir 220 kartų didinimo lygį – smulkius mikroobjektus. Prietaisą galima naudoti kaip skaitmeninę kamerą. Ar gali būti geresnė dovana tikram smalsuoliui?

Paverskite rugsėjo 1-ąją įsimintina švente!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!