vaikai
Knygos vaikams

Geriausios knygos kelionėms su vaikais!

Nuobodulys – didžiausias vaikų priešas, galintis ne juokais sugadinti nuotaiką ir jų tėvams. Ypač ilgai planuotų bei lauktų atostogų metų. Taigi, kad vaikams neprailgtų KELIONĖ automobiliu, autobusu ar lėktuvu LINK IŠSVAJOTŲ ATOSTOGŲ, iš anksto pasiruoškite, kuo juos užimsite. Knyga, ypač nauja – labai geras variantas!

Dar nemokantiems skaityti, tačiau labai besidomintiems, kas vyksta už lango, kaiIšmanioji planšetė. Linksmosios mašinos tėtis ar mama vairuoja, puikiai tiks „Išmanioji planšetė. Linksmosios mašinos“. Spustelėję paveiksliuką ar piktogramą planšetėje, mažieji galės klausytis garsų, kuriuos skleidžia mašinos, įvairių eilėraščių, mįslių, sužinos daugiau apie automobilius, profesijas, saugą. Jei mažajam reikia daugiau veiksmo, rinkitės knygą su vairu ir jūsų vaikas galės pavairuoti gaisrinį, policijos automobilį, lėktuvą, burlaivį ir kitas transporto priemones. Ramybės tėvų ausims gal ir nebus, bet vaikas – laimingas. Garantuotai!

Surask JonąSu knygomis iš serijos „Surask Joną“ nenuobodžiaus ir kiek vyresni keliautojai – teksto nedaug, tačiau kiek tyrinėjimo… Pats Jonas taip pat keliautojas – tai laiko mašina pas senovės egiptiečius, vikingus ar piratus keliauja, tai šiuolaikinių žmonių kasdienybę ar stebuklingas šalis tyrinėja . Šiose knygose mažieji skaitytojai kviečiami tyrinėti kruopščias detalių kupinas iliustracijas ir jose ieškoti to, kas paslėpta – Jono, jo draugų ar paslaptingų ritinių… O kol vaikai lavins savo pastabumą su šia knyga rankose, sutirps ir dalis kelionės laiko.

Jei važiuojate traukiniu, skrendate lėktuvu ar judate kita transporto priemone, kur  Šauniems berniukams. Piratų laivaiįmanoma pasidėti knygą priešais save ant stabilaus pagrindo, vadinasi, vaikams galite parinkti knygelių su užduotimis arba lipdukais. Pavyzdžiui, Mes – princesės. Mano sodyba, Mados. Papuošk parduotuvių vitrinas arba iš serijos – Šauniems berniukams. Šiose knygose – galybė lipdukų, kuriuos galima klijuoti, kaip tik širdis geidžia, ir kurti savo namų interjerą, parduotuvę, piratų laivą, pilį, garažą ar net karinį padalinį. Ir neišgirsite jokių nepasitenkinimo kupinų balselių, jog nepavyko priklijuoti lipduko taip, kaip reikia, nes šiose knygose nėra jokių „kaip reikia“, yra tik „kaip noriu“.

RimKelionė po Lietuvatesniems, bet vis dar smalsiems, skaitytojams patiks knygos iš serijos „Kas yra kas“, ypač jei pavyks suderinti knygą su kelionės tikslu: „Kas yra kas. Keliaujame“, „Kas yra kas. Jūra“, „Kas yra kas. Europa“, „Kas yra kas. Septyni pasaulio stebuklai“. O keliaujant po Lietuvą pravers enciklopedija, kuri taip ir vadinasi „Kelionė po Lietuvą“ – ji, beje, bus naudinga ir tėvams. Vos įvažiuosit į Anykščius, o mažieji jau raportuos, kokio dydžio yra Puntuko akmuo ar kuo pasižymėjo Antanas Baranauskas… Žodžiu, edukacija ir mažiems, ir dideliems.

Tėveliai gali prisijungti prie vaikų ir kai šie spręs „Linksmąsias mįsles“ – tik Linksmosios mįslės
šįkart visi atsakymai, tiesiogine prasme,
mažųjų rankose. Mat prie knygos pridedama ir specialus pieštukas, kuriuo spaudžiant ant neteisingo atsakymo girdėsis vienoks garsas, o ant teisingojo – kitoks.

Taigi susiruoškite teisingą knygų arsenalą ir pirmyn į kelionę su vaikais!

Skaitykite daugiau:
9 gražiausios knygos vaikams
Vaikiškos knygos, kurias verta perskaityti suaugusiesiems

 

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!