7 geriausios knygos laimingai santuokai
Psichologija

7 geriausios knygos laimingai santuokai

Apie tobulėjimą profesinėje srityje kalbama daug. Nenuostabu, kad įvairių sričių specialistams organizuojamų konferencijų, seminarų ir pranešimų kasmet atsiranda vis daugiau. Tačiau ar tobulėjate santykiuose? O gal vis dar tikite, kad gyvenantiems poroje pakanka tikros meilės – visa kita vyksta savaime?

Vasarą paprastai laisvo laiko turime daugiau, todėl šiandien kviečiame į paplūdimio skaitinių sąrašą įtraukti išties dėmesio vertas knygas apie poros santykius. Esame tikri, kad tai ne tik padės geriau suprasti vienam kitą, bet ir paskatins praktiškai išbandyti patyrusių psichologų patarimus, kaip išsaugoti amžinam medaus mėnesiui būdingą romantiką, aistrą ir bendravimo džiaugsmą.

MEILĖS PRAKTIKAAnn-Marlene Henning
MEILĖS PRAKTIKA

Kalbėti apie intymų poros gyvenimą garsiai vis dar nemenkas iššūkis daugeliui. Tačiau sėkmingiems ir ilgalaikiams santykiams tai ypač svarbu. Kiek gi įtakos poros santykiams turi seksas? Kaip pašlijusius santykius gali pataisyti pokyčiai miegamajame? Apie visa tai naujoje knygoje MEILĖS PRAKTIKA.

 

 

Šokoladas sielaiRūta Banionytė
ŠOKOLADAS SIELAI

Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? Kaip savyje atrasti atsakymus, kodėl pritraukiate tam tikro tipo vyrus? Kaip išlaisvinti savo seksualumą ir išmokti mėgautis seksualiniais santykiais? Apie visa tai skaitykite šioje intriguojančioje knygoje!

 

 

Vyrai, moterys ir santykiai: paliaubos su priešinga lytimiJohn Gray
VYRAI, MOTERYS IR SANTYKIAI: PALIAUBOS SU PRIEŠINGA LYTIMI

Legendinės knygos „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ autorius pristato naują knygą, kurią skaitydami sužinosite, kaip suprasti savo antrąją pusę, prisitaikyti vienam prie kito skirtumų, išvengti bendravimo sunkumų ir pasitikėti vienas kitu.

 

 

Penkios meilės kalbosGary Chapman
PENKIOS MEILĖS KALBOS

Domitės santykių puoselėjimo temomis, tačiau nežinote, nuo kokios knygos pradėti? Be jokios abejonės, PENKIOS MEILĖS KALBOS yra knyga, kuri suteiks tvirtą pagrindą norintiems geriau pažinti save ir savo antrąją pusę.

 

 

Per juokus į geresnę santuokąMark Gungor
PER JUOKUS Į GERESNĘ SANTUOKĄ

Ko santykiuose tikisi vyrai ir ko moterys? Kaip atrasti pusiausvyrą, kai vyro ir moters seksualumo lygis skiriasi? Galų gale, kaip į kasdienius iššūkius pažvelgti su krisleliu sveiko humoro? Atsakymai tikroje santykių biblijoje!

 

 

Kur dingo mano ietis? Kaip suprasti vyrusTim Samuels
KUR DINGO MANO IETIS? KAIP SUPRASTI VYRUS

Sėkmingi santykiai neatsiejami nuo vienas kito supratimo, tačiau ką daryti tuomet, kai vyro siunčiamų signalų moteris negali įskaityti? Jeigu ir jūs norite daugiau sužinoti apie tai, kas dedasi vyrų galvoje, ši knyga yra puikus pasirinkimas!

 

 

Meilė iš antro karto: kaip pamiršti nuoskaudas ir užmegzti naujus santykiusTerri L. Orbuch
MEILĖ IŠ ANTRO KARTO

Kaip pamiršti nuoskaudas ir užmegzti naujus santykius? Kaip nebekartoti praeities klaidų? Kaip vėl išmokti pasitikėti ir rasti gyvenimo palydovą? Šioje knygoje rasite vertingų atsakymų ir praktiškų patarimų, kurie padės sukurti ir puoselėti pilnaverčius santykius.

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!