Knygos.lt TOP


 • TOP 100 populiariausių
 • TOP grožinės knygos
 • TOP negrožinės knygos
 • TOP knygos vaikams
 • TOP knygos jaunimui
 • TOP knygos anglų kalba
 • TOP žaidimai ir žaislai
 • TOP naujienos
TOP 100 populiariausių

Populiariausių knygų TOP 100

Kaip išsirinkti gerą knygą? Jums gali padėti TOP 100 populiariausių knygų sąrašas! Perkamiausios knygos – tai skaitomiausios knygos šiuo metu. Aukščiausiose reitingų pozicijose ir tarptautiniai bestseleriai, visų laikų geriausia klasika, įdomiausi romanai, šiurpiausi trileriai, psichologinės ir istorinės knygos, o kur dar gausybė knygelių vaikams ir jaunimui!

Apsispręsti, ką skaityti toliau, padės kitų skaitytojų įvertinimai ir knygų apžvalgos, pateiktos ištraukos ir, žinoma, didelės nuolaidos knygoms. Beje, šis sąrašas – puiki pagalba, kai ieškote knygos dovanoms!
Kaip išsirinkti gerą knygą? Jums gali padėti TOP 100 populiariausių knygų sąrašas! Perkamiausios knygos – tai skaitomiausios knygos šiuo metu. Aukščiausiose reitingų pozicijos ... e ir tarptautiniai bestseleriai, visų laikų geriausia klasika, įdomiausi romanai, šiurpiausi trileriai, psichologinės ir istorinės knygos, o kur dar gausybė knygelių vaikams ir jaunimui!Apsispręsti, ką skaityti toliau, padės kitų skaitytojų įvertinimai ir knygų apžvalgos, pateiktos ištraukos ir, žinoma, didelės nuolaidos knygoms. Beje, šis sąrašas – puiki pagalba, kai ieškote knygos dovanoms!
Skaityti daugiau
TOP 1 36% Meilė sau: praktinis vadovas moterims. Paleisk nepasitikėjimą savimi, ugdykis atjautą sau, priimk save tokią, kokia esi!

Meilė sau: praktinis vadovas moterims. Paleisk nepasitikėjimą savimi, ugdykis atjautą sau, priimk save tokią, kokia esi!

Megan Logan
Pasaulyje, pilname asmeninių ir profesinių iššūkių, ne visuomet lengva mylėti ir atjausti save. Tačiau „Meilė sau. Praktinis vadovas moterims" padės žengti pirmąjį paprastą žingsnį. Ši knyga kupina susimąstyti skatinančių idėjų ir padrąsinimo visoms, kurios siekia išsiugdyti pasitikėjimą savimi bei savigarbą – savybes, reikalingas kasdien susiremiant su gyvenimo išbandymais.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

9,75 €
TOP 2 58% ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

James Clear 53
Šis suprantamas ir aiškus vadovas parengtas remiantis patikimais biologijos, psichologijos ir neurologijos faktais. Tai leis skaitytojams išlaikyti gerus įpročius ir atsikratyti blogųjų. Knyga, akimirksniu tapusi „New York Times" bestseleriu!
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,49 €
TOP 3 43% NE SAVA MIRTIMI: teismo medicinos patologo užrašai. Atviras žvilgsnis į išskirtinę profesiją, padedančią atskleisti šiurpiausius nusikaltimus ir netikėtų mirčių priežastis

NE SAVA MIRTIMI: teismo medicinos patologo užrašai. Atviras žvilgsnis į išskirtinę profesiją, padedančią atskleisti šiurpiausius nusikaltimus ir netikėtų mirčių priežastis

Dr. Richard Shepherd 5
„Ne sava mirtimi" leidžia iš arti pažvelgti į išskirtinę ir paslaptingą profesiją. Dr. Richardui Shepherdui teko dirbti ir su serijinių žudikų, ir su masinių katastrofų aukomis, teko susidurti ir su „tobulomis" žmogžudystėmis, ir su šiurpiomis nelaimėmis. Vienas garsiausių Jungtinės Karalystės teismo medicinos patologų dalyvavo ir aiškinantis princesės Dianos mirties priežastis.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,35 €
TOP 4 48% KŪNAS MENA VISKĄ: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas

KŪNAS MENA VISKĄ: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas

Bessel Van Der Kolk 50
Šiame New York Times bestseleryje novatoriškų pažiūrų tyrinėtojas pakeičia mūsų suvokimą apie traumas ir pasiūlo naują, drąsią paradigmą, kaip pasveikti.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,49 €
TOP 5 TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI. Sensacingo populiarumo pasaulyje ir Lietuvoje sulaukusi istorija apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių (MINKŠTI VIRŠELIAI, naujas patogus formatas)

TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI. Sensacingo populiarumo pasaulyje ir Lietuvoje sulaukusi istorija apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių (MINKŠTI VIRŠELIAI, naujas patogus formatas)

Delia Owens 6
Naujas leidimas minkštais viršeliais – lengvas, patogaus formato kelionėms ir atostogoms. 2020 m. knygos.lt perkamiausia knyga2020 m. knygos.lt perkamiausias romanas Laukinių Afrikos gyvūnų tyrinėtojos septyniasdešimtmetės Delios Owens literatūrinis debiutas „Ten, kur gi...
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

9,99 €
TOP 6 36% Mėsinėjimo amatas. Šiurpioji medicina: kaip vienam chirurgui vardu Džozefas Listeris pavyko visiems laikams pakeisti primityvią ir siaubingą Viktorijos epochos mediciną bei išgelbėti daugybę gyvybių

Mėsinėjimo amatas. Šiurpioji medicina: kaip vienam chirurgui vardu Džozefas Listeris pavyko visiems laikams pakeisti primityvią ir siaubingą Viktorijos epochos mediciną bei išgelbėti daugybę gyvybių

LINDSEY FITZHARRIS 4
„Mėsinėjimo amatas" – šiurpoka, bet nepaprastai informatyvi knyga apie aiškią ateities viziją turėjusio chirurgo, kurio siekis sujungti mokslą ir mediciną atvedė mus į šiuolaikinį pasaulį, triumfą.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,99 €
TOP 7 19% Geros savijautos virtuvė

Geros savijautos virtuvė

Brigita Petrulė 6
Leiskitės į intriguojančią kulinarinių atradimų kelionę, ir ji dovanos jums energiją bei sveikatą neskaičiuojant kalorijų.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

19,24 €
TOP 8 23% Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės: Rusijos specialiųjų tarnybų kova dėl pasaulinio viešpatavimo 1917–2036

Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės: Rusijos specialiųjų tarnybų kova dėl pasaulinio viešpatavimo 1917–2036

Jurij Felštinskij, Vladimir Popov 2
Ši knyga – tai išsami Rusijos valstybės saugumo vykdyta valdžios užgrobimo istorija. Skaitytojas taps valstybės saugumo ir komunistų partijos mirtinų grumtynių liudininku.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

17,97 €
TOP 9 36% Nusistatyk ribas, atrask ramybę: patarimai, kaip susigrąžinti savo tikrąjį aš

Nusistatyk ribas, atrask ramybę: patarimai, kaip susigrąžinti savo tikrąjį aš

Nedra Glover Tawwab
Licencijuota konsultantė, daugelio pageidaujama santykių ekspertė ir viena įtakingiausių psichoterapeučių – knygos „Nusistatyk ribas, atrask ramybę" autorė atskleidžia šios kiekvienam aktualios su daugeliu sričių susijusios problemos paslaptis. Lengvai atpažįstamu ir įtraukiančiu stiliumi pateikiama paprastų, bet veiksmingų patarimų, kaip nusistatyti deramas ribas visais gyvenimo aspektais.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,99 €
TOP 10 15% Regėtoja

Regėtoja

Lavisa Spell 6
Nerūpestingai leptelėjusi, kad jotvingių kunigaikščiui Gausmiui reikia mylinčios moters, kuri ištirpdytų ledinį šaltį jo akyse, kunigaikštytė Žygintė tikrai neturėjo galvoje savęs. Juo labiau kad ji visai nesiruošė tekėti – ypatingų galių turinčiai raganai santuoka tik kliudytų. Savo ateitį ji įsivaizdavo mažoje trobelėje miško tankmėje, gyvenant kaip žiniuonei. Atšiaurusis jotvingis taip pat visai netroško vesti liesos žaliaakės raganos. Tačiau dievai ir galingi valdovai turi savų planų.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,00 €
TOP 11 19% Protingas investuotojas: klasika tapęs investavimo vadovas su Jasono Zweigo komentarais

Protingas investuotojas: klasika tapęs investavimo vadovas su Jasono Zweigo komentarais

Benjamin Graham 3
Benjaminas Grahamas – ne tik puikus investuotojas, bet ir vienas įžvalgiausių šios srities teoretikų. Knygoje išdėstyta Grahamo investavimo į vertę filosofija padeda investuotojams apsisaugoti nuo rimtų klaidų ir moko juos kurti ilgalaikes strategijas. Per daugelį metų rinkos plėtra įrodė Grahamo strategijos pagrįstumą.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

21,41 €
TOP 12 37% Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs: kaip geriau suprasti ribinę asmenybę

Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs: kaip geriau suprasti ribinę asmenybę

Jerold J. Kreisman, Hal Straus 14
Šiame klasikiniame vadove apie ribinį asmenybės sutrikimą pristatomi naujausi tyrimai, atskleidžiantys šio sutrikimo priežastis, ir specialistų patirtis, suteikianti vilties sėkmingai jį gydyti.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,89 €
TOP 13 25% Prieraišumo galia

Prieraišumo galia

Diane Poole Heller 1
Diane Poole Heller – pasaulyje pripažinta amerikiečių psichoterapeutė, vaikų ir suaugusiųjų prieraišumo teorijos specialistė. Mokslininkė išgarsėjo dirbdama su Rugsėjo 11-osios ir Kolumbaino mokyklos žudynių aukų šeimomis bei išgyvenusiaisiais, o dabar daugiausia dėmesio skiria psichologinių traumų gydymui ir vaikystėje išsivysčiusių prieraišumo modelių analizei.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,27 €
TOP 14 25% Suaugę emociškai nebrandžių tėvų vaikai: kaip pagyti nuo žaizdų, kurias paliko emociškai tolimi, atstumiantys ar į save įsitraukę tėvai

Suaugę emociškai nebrandžių tėvų vaikai: kaip pagyti nuo žaizdų, kurias paliko emociškai tolimi, atstumiantys ar į save įsitraukę tėvai

Lindsay C. Gibson 7
Perversmą sukėlusioje knygoje „Suaugę emociškai nebrandžių tėvų vaikai“ klinikinės psichologijos mokslų daktarė Lindsay C. Gibson atskleidžia emociškai nebrandžių ar nepasiekiamų tėvų auklėjimo žalą ir įvardija jų tipus.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

15,25 €
TOP 15 28% Mes dedame tašką

Mes dedame tašką

Colleen Hoover 100
„Tai viena nuoširdžiausių ir labiausiai įkvepiančių istorijų, kokią esu kada nors skaičiusi. Ši knyga pakeis jūsų gyvenimą." Knygų tinklaraštis AESTAS
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,95 €
TOP 16 Poltava

Poltava

Robertas Petrauskas 12
Istorinė knyga nukelianti į pačią XVIII a. pradžią. Jos kulminacija 1709 m. įvykęs Poltavos mūšis, bet šis pasakojimas ne tik apie didelį mūšį. Jis apima pirmąją Didžiojo Šiaurės karo (1700–1721) pusę ir supažindina su Europa XVIII a. išvakarėse.
Daugiau
 • Planuojame turėti už 1 d.

25,99 €
TOP 17 41% Piktulis

Piktulis

Aprilkind, Barbara van den Speulhof 13
Ne! Ne! NE!!! Mažasis trolis nori pasistatyti medžio namelį, bet jis vis sugriūva. Bando nusikrėsti obuoliukų, bet jie nekrinta. Net laiveliai skęsta! Tai labai siutina mažylį! Jis trepsi kojom, pyksta ir šaukia – yra tikras PIKTULIS!!! Tačiau piktuliais juk kartais tampa ir dideli, tai ko norėti iš mažo trolio?
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

5,49 €
TOP 18 20% DYKUMŲ GĖLĖ: knyga, šokiravusi pasaulį

DYKUMŲ GĖLĖ: knyga, šokiravusi pasaulį

Waris Dirie 155
Kai pasirodė tikrais faktais paremta knyga „Dykumų gėlė“, pasaulis buvo šokiruotas. Varis Diri pasakoja sukrečiančią gyvenimo istoriją.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,68 €
TOP 19 19% PENKIOS MEILĖS KALBOS: kaip suprasti ir išmokti meilės kalbą. Knyga, pakeitusi milijonų žmonių santykius!

PENKIOS MEILĖS KALBOS: kaip suprasti ir išmokti meilės kalbą. Knyga, pakeitusi milijonų žmonių santykius!

Gary Chapman 79
Remdamasis ilgamete šeimų konsultavimo patirtimi ir iliustruodamas ją konkrečiais savo klientų pasakojimais, dr. Garis Čapmanas ne tik patars, kaip jaustis mylimiems, bet ir išmokys mylėti.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,87 €
TOP 20 33% TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI. Pasaulį parklupdžiusi istorija apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių. Parduota daugiau nei 12 milijonų egzempliorių! (kieti viršeliai)

TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI. Pasaulį parklupdžiusi istorija apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių. Parduota daugiau nei 12 milijonų egzempliorių! (kieti viršeliai)

Delia Owens 348
Kaja Klark atokaus Šiaurės Karolinos miestelio gyventojams yra neįmenama paslaptis. Tapusi paaugle Kaja susibičiuliauja su vietiniu vaikinu. Merginos grožis nepalieka abejingo ir Čeiso Endriuso. Tad kai pelkėse 1969-ųjų spalį aptinkamas jo lavonas, Kaja tampa įtariamąja.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,49 €
TOP 21 40% Skambutis (#8)

Skambutis (#8)

Chris Carter 7
Po sunkios darbo dienos Tanja Keitlin laukia nesulaukia, kada galės praleisti ramų vakarą namuose, bet išlipusi iš dušo kabinos išgirsta skambant telefoną. Vaizdo ryšiu kviečia pasikalbėti jos geriausia draugė Karena Vord. Tanja atsiliepia, ir košmaras prasideda.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,19 €
TOP 22 38% Pamilk save ir būk laimingas

Pamilk save ir būk laimingas

Louise L. Hay 21
Autorė pasakoja apie mąstysenos ir fizinių negalavimų ryšius. Į knygą ji įtraukė unikalų savo sudarytą ligų ir mentalinių jų priežasčių sąrašą bei pateikia daug patarimų kaip iš pagrindų pakeisti savo gyvenimą ir susikurti gerovę.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,68 €
TOP 23 28% (Ne)viskas įskaičiuota

(Ne)viskas įskaičiuota

Christina Lauren 7
Christina Lauren – knygų autorių duetas, pristatantis romantinę komediją apie du mirtinus priešus, kartu išvykusius atostogauti į Havajus. Per nepamirštamą kelionę gali nutikti bet kas. Ir nutinka! Skaitytojai kvatos balsu... Tobulas pasirinkimas Sally Thorne gerbėjams
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,86 €
TOP 24 40% DŽYRU DŽYRU MUZIKĖLĖ: tarimą lavinančios dainelės. Vartykite, klausykite ir dainuokite kartu su vaikais!

DŽYRU DŽYRU MUZIKĖLĖ: tarimą lavinančios dainelės. Vartykite, klausykite ir dainuokite kartu su vaikais!

Aušra Žičkienė, Dovydas Čiuplys, Vytautas Leistrumas 76
Visiems žinomos ir mažiau girdėtos linksmos lietuvių liaudies dainelės vaiko tarčiai lavinti. Dainuoti smagu ir naudinga. Mokantis dainas gerėja tarimas ir atmintis.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,19 €
TOP 25 19% JŪSŲ PASĄMONĖS GALIA: skaitomiausia visų laikų saviugdos knyga

JŪSŲ PASĄMONĖS GALIA: skaitomiausia visų laikų saviugdos knyga

Joseph Murphy 27
„Jūsų pasąmonės galia“ – garsiausia Džozefo Merfio knyga – pristato ir aiškina būdus, kaip sutelkti savo mintis ir pašalinti pasąmonėje glūdinčias kliūtis, neleidžiančias mums gyventi sveikai, turtingai ir laimingai.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

9,49 €
TOP 26 60% Berniukas, kurį augino kaip šunį ir kitos istorijos iš vaikų psichiatro užrašų: ko traumuoti vaikai gali mus išmokyti apie netektį, meilę ir gijimą

Berniukas, kurį augino kaip šunį ir kitos istorijos iš vaikų psichiatro užrašų: ko traumuoti vaikai gali mus išmokyti apie netektį, meilę ir gijimą

Bruce D. Perry
Nuostabiai parašytais, žadą atimančiais pasakojimais apie darbo patirtį su emociškai nestabiliais ir traumuotais vaikais psichiatras Perry’is supažindina skaitytojus su ankstyvoje vaikystėje išgyvento nerimo ir smurto įtaka besivystančioms smegenims.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,99 €
TOP 27 19% Pinigų psichologija: amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę

Pinigų psichologija: amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę

Morgan Housel 10
Knygoje „Pinigų psichologija" pripažintas autorius Morganas Houselis dalijasi 19 trumpų istorijų, nagrinėjančių dažnai keistą žmonių santykį su pinigais, ir moko geriau suprasti vieną svarbiausių dalykų gyvenime.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,63 €
TOP 28 40% Grybų karas. Voro vestuvės

Grybų karas. Voro vestuvės

Justinas Marcinkevičius 12
Knygelėje sudėtos dvi vaikų mėgstamiausios Justino Marcinkevičiaus poemos. „Voro vestuvės“ pasakoja apie nedorėlį vorą, kuris norėjo pagrobti saulę, „Grybų karas“ – apie grybus į karą ruošusį baravyką.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,19 €
TOP 29 27% 1984-ieji: klasika, pribloškianti savo aktualumu

1984-ieji: klasika, pribloškianti savo aktualumu

George Orwell 72
Džordžas Orvelas mirė 1950-ųjų sausį Londone. Likus kelioms dienoms iki mirties Desmondas Makartis (Desmond MacCarthy) atsiuntė jam sveikinimo žinutę, kurioje rašė: „Jūs palikote neišdildomą žymę anglų literatūroje... esate vienas iš kelių nemirtingų savo kartos rašytojų".
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,70 €
TOP 30 15% Intuicija

Intuicija

Laurent Gounelle 3
Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą su trilerio elementais Laurentʼas Gounelleʼis padeda atskleisti kiekviename iš mūsų glūdinčią jėgą ir atrasti kelią į laimingą gyvenimą.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,61 €
TOP 31 27% MAŽAS GYVENIMAS: viena labiausiai pritrenkiančių, metančių iššūkį, liūdinančių, sukrečiančių ir jaudinančių kelionių per sudėtingą žmogaus gyvenimą

MAŽAS GYVENIMAS: viena labiausiai pritrenkiančių, metančių iššūkį, liūdinančių, sukrečiančių ir jaudinančių kelionių per sudėtingą žmogaus gyvenimą

Hanya Yanagihara 145
„Mažas gyvenimas" – giesmė broliškai draugystei ir meilei XXI amžiuje, pasakojimas apie šeimas, kuriose gimstame, ir apie šeimas, kurias susikuriame patys, žmogiškosios ištvermės ir empatijos meditacija.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,57 €
TOP 32 36% Berniukas, nupiešęs Aušvicą: nepamirštama istorija apie viltį ir išlikimą

Berniukas, nupiešęs Aušvicą: nepamirštama istorija apie viltį ir išlikimą

Thomas Geve, Charles Inglefield
Tikra istorija apie žiaurumą, viltį ir išlikimą – tai berniuko, kalinto Birkenau, Aušvico, Gros Roseno ir Buchenvaldo stovyklose, žodžiais ir spalvotais piešiniais perteikta istorija.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,35 €
TOP 33 40% Piktulis… šiandien nepyksta!?

Piktulis… šiandien nepyksta!?

Aprilkind, Barbara van den Speulhof, Stephan Pricken 2
Smagi ir pamokanti knygelė 3–6 metų vaikams apie pyktį ir kodėl jo slopinti nereikia.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

6,79 €
TOP 34 38% Nutukimo kodas: atskleidžiame svorio metimo paslaptis

Nutukimo kodas: atskleidžiame svorio metimo paslaptis

Jason Fung 17
Šioje itin skaitomoje ir provokuojančioje knygoje dr. Jasonas Fungas, ilgai laikytas protarpinio badavimo pradininku, išdėsto skaitytojams originalią nutukimo ir svorio augimo teoriją.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,19 €
TOP 35 50% Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės

Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės

Marina Melija 27
Autorė analizuoja konkrečius atvejus, su kuriais susiduria savo darbe konsultuodama tėvus, ir atskleidžia išmintingų tėvų elgesio veiksmų seką, padedančią išspręsti „neišsprendžiamas" problemas.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

6,25 €
TOP 36 50% Bėgančios su vilkais

Bėgančios su vilkais

Clarissa Pinkola Estes 32
Kiekvienoje moteryje slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. Šią knygą skaitysiu dar ne kartą. Rekomenduoju visoms, kurios nori suprasti Laukinę moterį ir ją atrasti savyje. Skaitytoja Olga
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

12,15 €
TOP 37 41% NURAMINSIU TAVE, NET JEI ŠĖLS AUDRA: nauja lapiuko iš knygelės „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ istorija – užburianti kelionė į ramaus miego ir sapnų karalystę

NURAMINSIU TAVE, NET JEI ŠĖLS AUDRA: nauja lapiuko iš knygelės „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ istorija – užburianti kelionė į ramaus miego ir sapnų karalystę

Debi Gliori 22
Vienos perkamiausių knygų autorių Debi Gliori knygelė „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ – malonus ir lengvas būdas palydėti vaiką į ramų, spalvotą nakties poilsį.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

5,49 €
TOP 38 25% Ką jie mums padarė. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu

Ką jie mums padarė. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu

Danutė Gailienė 7
Tai knyga, kurioje atiduodama pagarba žuvusiems ir įvardijamos, pripažįstamos išgyvenusiųjų kančios. Bet kartu tai – moksliškai nepriekaištingas veikalas, kuriame aptariamas ir tarptautinis kontekstas, ir ilgalai­kiai padariniai, ir naujausi tyrimai.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

12,37 €
TOP 39 44% BRANGIOJI MAMA. Motina privalo apginti savo vaikus, ir ji tai padarė... Bestselerio „Gimdyvės padėjėja“ autorė dovanoja įtampos ir siaubo persmelktą trilerį

BRANGIOJI MAMA. Motina privalo apginti savo vaikus, ir ji tai padarė... Bestselerio „Gimdyvės padėjėja“ autorė dovanoja įtampos ir siaubo persmelktą trilerį

Nova Lee Maier 4
Helena ištekėjusi už išvaizdaus sėkmės lydimo restoranų savininko Vernerio, su trimis paaugliais vaikais jiedu gyvena nuostabiame name atokaus kvartalo pakraštyje. Nors galėtų būti tik mama ir žmona, Helena mėgsta pooperacinės palatos slaugės darbą.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,99 €
TOP 40 40% Bičių metai

Bičių metai

Algirdas Amšiejus 9
Vienas žinomiausių Lietuvos bitininkų Algirdas Amšiejus paprastai ir su gausybe pavyzdžių pasakoja apie tvarų bitininkavimą.
Daugiau
 • Išsiųsime per 2–5 d.d.

12,59 €
TOP 41 34% EITI KIAURAI SIENAS: nepaprastai intymi, drąsi ir dramatiška autobiografija apie vieną garsiausių, charizmatiškiausių ir labiausiai provokuojančių šiuolaikinių menininkių – Mariną Abramovič

EITI KIAURAI SIENAS: nepaprastai intymi, drąsi ir dramatiška autobiografija apie vieną garsiausių, charizmatiškiausių ir labiausiai provokuojančių šiuolaikinių menininkių – Mariną Abramovič

Marina Abramović 49
Ne tik energingos menininkės, kuriančios naujas meno sritis, kūrybos istorija, bet ir viena atviriausių, apmąstymų sukeliančių autobiografijų.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

18,66 €
TOP 42 40% PASKUTINIS ŽALIUOJANTIS SLĖNIS. Pragariška jaunos vokiečių šeimos kelionė į laisvę iš sovietų užkariautos Ukrainos. Pagal tikrus įvykius sukurtas naujas bestselerio „Po raudonu dangum“ autoriaus romanas

PASKUTINIS ŽALIUOJANTIS SLĖNIS. Pragariška jaunos vokiečių šeimos kelionė į laisvę iš sovietų užkariautos Ukrainos. Pagal tikrus įvykius sukurtas naujas bestselerio „Po raudonu dangum“ autoriaus romanas

Mark Sullivan 12
„Paskutinis žaliuojantis slėnis“ atskleidžia mažai žinomus Antrojo pasaulinio karo aspektus, nagrinėja dramą vokiečių, nors ir nedalyvavusių kare, tačiau turėjusių pakelti svetimos kaltės naštą. Daugybe interviu ir kruopščiais tyrimais paremtas romanas veda skaitytoją keliu, kurį turėjo įveikti knygos herojai.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

17,45 €
TOP 43 40% Mano lopšinės

Mano lopšinės

21
Lopšinės – geriausias pagalbininkas norint užmigdyti vaikus. Spausk spalvotus mygtukus ir klausykis gražiausių lopšinių: Dėdė MiegasPelele, pelele, nešk miegelįA-a, a-a pupaZuikis vaiką lingavoSaldžių sapnų.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,29 €
TOP 44 45% ANYTA. Daugiasluoksnis psichologinis trileris apie šeimos santykius ir lemtingus pasirinkimus. Ar tikrai pažįstame tuos, kurie yra šalia?

ANYTA. Daugiasluoksnis psichologinis trileris apie šeimos santykius ir lemtingus pasirinkimus. Ar tikrai pažįstame tuos, kurie yra šalia?

Sally Hepworth 49
Daugiasluoksnis psichologinis trileris apie šeimos santykius ir lemtingus pasirinkimus. Ar tikrai pažįstame tuos, kurie yra šalia?
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

9,29 €
TOP 45 40% Ką žmonės dirba visą dieną

Ką žmonės dirba visą dieną

Richard Scarry 35
Sveiki atvykę į Darbėnus! Susipažinkite su šio mielo miestelio gyventojais, kurie sunkiai dirba, kad jų šeimos turėtų visko – ir maisto, ir drabužių, ir namus.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

6,99 €
TOP 46 19% Donbaso džiazas

Donbaso džiazas

Jonas Ohman 11
Ukrainoje per savo išgyvenimus, žvelgdamas pro karo marazmo prizmę ir bendraudamas su ten kovojančiais žmonėmis, pradėjau suprasti, ką reiškia „hibridinis karas". Tai – visiškas džiazas. Ši knyga yra mano signalas, kad mes Lietuvoje, norime ar nenorime, privalome tai suprasti. Ir išmokti džiazuoti.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,16 €
TOP 47 31% Regis, man ne viskas gerai

Regis, man ne viskas gerai

Meg Mason 9
„Regis, man ne viskas gerai" pasižymi aštriu humoru ir ypatingu nuoširdumu... Savo istoriją Marta pasakoja tiesmukai, šmaikščiai ir skaudžiai atvirai." – Booklist
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,86 €
TOP 48 19% Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms: pirmoji ir vis dar geriausia tokio pobūdžio knyga jūsų sėkmei

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms: pirmoji ir vis dar geriausia tokio pobūdžio knyga jūsų sėkmei

Dale Carnegie 37
Vienas turtingiausių pasaulio žmonių Warrenas Buffettas apie šią knygą yra pasakęs: „Ji pakeitė mano gyvenimą." O kas trukdo jums pakeisti savąjį?
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

9,33 €
TOP 49 40% Švytėjimas

Švytėjimas

Stephen King 1
Įtampos ir siaubo literatūros karaliumi tituluojamas amerikietis Stephenas Kingas (g. 1947 m.) skaitytojams dovanojo daugiau nei penkias dešimtis tarptautinių bestselerių, pasklidusių po pasaulį didesniu nei 350 milijonų knygų tiražu. 1977 m. dienos šviesą išvydęs „Švytėjimas" tapo bene populiariausiu kultinio rašytojo romanu, tikru šiuolaikinio siaubo žanro lobyno perlu.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

15,49 €
TOP 50 40% Kakė Makė ir katinas vienai savaitei

Kakė Makė ir katinas vienai savaitei

Lina Žutautė 11
Tai nepaprastai šilta ir kupina juokingų situacijų istorija apie atsakomybę už augintinius, didelę vaikų meilę gyvūnams ir tai, kad negalia nėra kliūtis gyventi visavertį gyvenimą.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

6,59 €
TOP 51 50% Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai

Pasirinkimas: asmeniniai holokausto išgyvenimai

Edith Eger 8
Šiandien Edita Eva Eger – pasaulinio garso psichologė, dirbanti su prievartos aukomis ir kareiviais, kenčiančiais nuo potrauminio streso sindromo. Ji atskleidžia, kiek daug žmonių gyvena savo proto kalėjime, bet, stoję akis į akį su savo traumomis, galime pasirinkti laisvę ir iš jo ištrūkti.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,50 €
TOP 52 24% Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje

Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje

Catriona Ward 5
Šiurpinanti kelionė į žmogaus sąmonę, tarsi ledo kirtikliu skinantis gilyn į tūkstantmetį ledyną: kuo giliau, tuo šalčiau. – The New York Times
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,97 €
TOP 53 26% Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

David D. Burns 47
Puikiai ir aiškiai parašyta. Praktiška ir įgyvendinama. Skaitytoja Karolina
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

12,98 €
TOP 54 25% Elgesys

Elgesys

Robert M. Sapolsky 1
Ši knyga – įspūdinga mokslo apie žmogaus elgesį sintezė. Remdamasis naujausiais įvairių mokslo sričių tyrimais autorius nagrinėja tokias aktualias temas, kaip gentinis mąstymas, ksenofobija, hierarchija, konkurencija, moralė, laisva valia, karas ir taika.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

22,49 €
TOP 55 39% ATSIKRATYKITE ĮPROČIO BŪTI SAVIMI: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują

ATSIKRATYKITE ĮPROČIO BŪTI SAVIMI: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują

Dr. Joe Dispenza 20
Atsikračius įpročio būti savimi ir išties permainius protą, gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo!
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,72 €
TOP 56 20% Nesmurtinis bendravimas: gyvenimo kalba

Nesmurtinis bendravimas: gyvenimo kalba

Marshall B. Rosenberg
Jei žodis „smurtinis" reiškia žeidžiantį ar žalojantį elgesį, tuomet daugumą mūsų bendravimo būdų – kitų žmonių teisimą, patyčias, išankstinį nusistatymą dėl rasės, kaltinimą, rodymą pirštu, diskriminavimą, kalbėjimą nesiklausant, kitų ar savęs kritikavimą, pravardžiavimą, piktas reakcijas, politinės retorikos naudojimą, vertinimą, kas yra geras ar blogas, teisus ar neteisus – iš tiesų galėtume pavadinti smurtiniu bendravimu.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

15,56 €
TOP 57 23% Žmogus ieško prasmės

Žmogus ieško prasmės

Viktor E. Frankl 24
„Ši knyga privertė susimąstyti apie tai, kad žmogus turi pasirinkimo laisvę kuo jis taps. Ji mane motyvavo susirasti savąją gyvenimo prasmę. Iš tikrųjų labai visiems rekomenduoju perskaityti šią knygą. Ypač pasiklydusiems.“ Skaitytoja Viktorija
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,77 €
TOP 58 31% Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija

Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija

Dr. Joe Dispenza 24
Šioje knygoje pateikiami naujausi tyrimų duomenys iš įvairiausių mokslo sričių: neurologijos, biologijos, psichologijos, kvantinės fizikos, siekiant demistifikuoti placebo efektą ir parodyti, kaip neįmanomi dalykai tampa įmanomais.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,96 €
TOP 59 25% Tarp susipynusių vynuogienojų

Tarp susipynusių vynuogienojų

Julianne MacLean 2
Knyga „Tarp susipynusių vynuogienojų" atveria romantišką Toskanos pasaulį, masina skoniais ir kvapais, įtraukia į kvapą gniaužiančią meilės, pasiaukojimo ir drąsos, o svarbiausia – tikros šeimos paieškų kelionę.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,54 €
TOP 60 20% Pabudimas (Drakono širdies palikimas, #1)

Pabudimas (Drakono širdies palikimas, #1)

Nora Roberts 1
Jeigu esate pasiruošę magiškai ir nuostabiai kelionei, imkite į rankas „Pabudimą". Ir laikykitės, kiek jėgos leidžia, nes atsivertę šią knygą atsidursite žiauriai nuostabioje fantazijoje! Fresh Fiction
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,03 €
TOP 61 40% RAIDŽIŲ NAMUČIAI. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramutė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė

RAIDŽIŲ NAMUČIAI. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramutė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė

Ramutė Skučaitė 51
Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramunė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

12,59 €
TOP 62 15% Sielų kelionės

Sielų kelionės

Michael Newton 20
Tai, ką perskaitysite, sudrebins išankstinę jūsų nuomonę apie mirtį.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,98 €
TOP 63 43% IŠ DANGAUS NUKRITO TRYS OBUOLIAI. Vertinantiems minties gylį ir teksto grožį - magiškas pasakojimas apie meilę ir skausmą, kerštą ir atleidimą

IŠ DANGAUS NUKRITO TRYS OBUOLIAI. Vertinantiems minties gylį ir teksto grožį - magiškas pasakojimas apie meilę ir skausmą, kerštą ir atleidimą

Narine Abgaryan 37
Istorija rutuliojasi atokiame Armėnijos kalnų kaimelyje. Senovinis telegrafo laidas ir pavojingas kalnų takas, yra vienintelis ryšys su išoriniu pasauliu. Karas, kalnai ir laikas kadaise pilną šurmulio kaimą pavertė Dievo ir žmonių pamiršta vieta. Jo gyventojai turi bendrą bruožą: jie tiki magija. Ir štai vienas tikras stebuklas sunykusiam kaimui suteikia naujos gyvybės ir vilties.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,59 €
TOP 64 19% PYKČIO ŠOKIS. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis

PYKČIO ŠOKIS. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis

Harriet Lerner 22
„Iš visų knygų moterims apie asmeninius santykius ir jų keitimą ši yra pati solidžiausia. Joje ras įkvėpimo visos moterys, kad ir kokio amžiaus būtų, kad ir kokį išsilavinimą ar gyvenimo patirtį turėtų.“ Peggy Papp
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,73 €
TOP 65 22% MAMOS NEMOKANČIOS MYLĖTI: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas

MAMOS NEMOKANČIOS MYLĖTI: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas

Susan Forward, Donna Frazier Glynn 10
Knygoje „Mamos, nemokančios mylėti“ bestselerio Toksiški tėvai autorė Susan Forward kviečia į sudėtingą pokalbį apie žalojantį nemylinčių motinų poveikį dukterims ir pateikia efektyvių technikų, kaip vaduotis iš skausmingos patirties gniaužtų.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

12,92 €
TOP 66 25% KĄ PRALEIDAU, KOL MIEGOJAI: romano „Mes dedame tašką“ autorės knyga, nepaprastai atviras ir jautrus pasakojimas apie santuokos pakilimus ir nuopuolius

KĄ PRALEIDAU, KOL MIEGOJAI: romano „Mes dedame tašką“ autorės knyga, nepaprastai atviras ir jautrus pasakojimas apie santuokos pakilimus ir nuopuolius

Colleen Hoover 34
„New York Times" bestselerių autorė Colleen Hoover (Kolyn Hūver, g. 1979) karjerą pradėjo kaip socialinė darbuotoja, o vėliau pasuko rašytojos keliu ir sulaukė didelės sėkmės visame pasaulyje. Tai jau antroji lietuviškai išleista „Mes dedame tašką" autorės knyga.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,87 €
TOP 67 45% ŠVIESOS IR TAMSOS ENCIKLOPEDIJA. Kokios nuoskaudos ir traumos žmogų paverčia monstru? Į 23 kalbas išverstas ambicingas romanas apie dar vieną karo veidą

ŠVIESOS IR TAMSOS ENCIKLOPEDIJA. Kokios nuoskaudos ir traumos žmogų paverčia monstru? Į 23 kalbas išverstas ambicingas romanas apie dar vieną karo veidą

Simon Stranger 2
Šiame ambicingame romane iš mažyčių fragmentų sudėliotas įspūdingas viso šimtmečio paveikslas, apimantis ir gražiausius, ir skaudžiausius istorijos puslapius. „Šviesos ir tamsos enciklopedija" sužavėjo ne tik Simono Strangerio tautiečius – Norvegijoje parduota virš 80 tūkstančių knygos egzempliorių, ji pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą, bet ir kitų šalių skaitytojus – romanas jau išverstas į 23 kalbas.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,29 €
TOP 68 25% Turtingas tėtis, vargšas tėtis

Turtingas tėtis, vargšas tėtis

Robert T. Kiyosaki 15
„Pinigai - tai viena iš galios formų. Tačiau dar galingesnis ginklas už pinigus - finansinis išprusimas.“ Robert T. Kiyosaki
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,19 €
TOP 69 26% Kaip vystosi kūdikio smegenys: ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas

Kaip vystosi kūdikio smegenys: ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas

John Medina 11
Autoriaus patarimai remiasi naujausiais neurologijos, neuropsichologijos tyrimais, tačiau pateikti žaismingai, įdomiai ir suprantamai kiekvienam skaitytojui. Esminė knygos mintis, kad tėvystė – tai pirmiausia tinkamų sąlygų vaiko smegenims vystytis sudarymas, įskaitant mamos nėštumo laikotarpį.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,87 €
TOP 70 51% PRINCIPAI: gyvenimas ir darbas

PRINCIPAI: gyvenimas ir darbas

Ray Dalio 6
„Principuose“ Rėjus Dalio pasakoja,ko išmoko per visą savo nuostabią karjerą. Jis teigia, kad gyvenimą, vadovavimą, ekonomiką ir investavimą galima sistemizuoti, paverčiant taisyklėmis, ir suprasti lyg mechanizmus.Knyga, pelniusi 2018 metų Axiom Business Book apdovanojimą.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

9,89 €
TOP 71 25% Kūno maištas: tėvų auklėjimo pasekmės, remiantis V. Woolf, F. Dostojevskio, F. Kafkos, M. Prousto biografinėmis istorijomis

Kūno maištas: tėvų auklėjimo pasekmės, remiantis V. Woolf, F. Dostojevskio, F. Kafkos, M. Prousto biografinėmis istorijomis

Alice Miller
„Kai nuolat nepaisoma kūno gyvasties palaikymo funkcijų, neretai kyla ligos. Viena iš tokių funkcijų – tai ištikimybė tikrajai mūsų istorijai. Todėl šioje knygoje daugiausia kalbama apie konfliktą tarp to, ką jaučiame ir žinome, nes tai įsirašę mūsų kūne, ir to, ką norėtume jausti, idant nenusižengtume dar ankstyvoje vaikystėje įdiegtoms moralinėms normoms." Alice Miller
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,42 €
TOP 72 42% Domas ir Tomas: dingusios šluotos byla. 1 knyga

Domas ir Tomas: dingusios šluotos byla. 1 knyga

Tomas Dirgėla 12
Tomas Dirgėla – jaunas vaikų rašytojas, užaugęs Palangoje ir pradėjęs kurti jau pradinėse klasėse. Kai sykį susitiko dvi jo pusės – Meilė kūrybai ir Meilė vaikams – nebeliko nieko kito, kaip tik imti ir rašyti mažiesiems! Tomo nuomone, pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik...
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

6,89 €
TOP 73 22% PETRO IMPERATORĖ II: antroji dilogijos knyga

PETRO IMPERATORĖ II: antroji dilogijos knyga

Kristina Sabaliauskaitė 139
Tai pasakojimas apie Rytų ir Vakarų kultūrų, mentalitetų sandūrą vienoje toksiškoje santuokoje. Apie laiką ir prievartą. Apie psichologinę ir alkoholinę priklausomybę, skilusias ir save perkuriančias asmenybes, griaunantį karą ir nemarų grožį gimdančias svajones.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,96 €
TOP 74 28% Septyni Evelinos Hugo vyrai

Septyni Evelinos Hugo vyrai

Taylor Jenkins Reid 11
Šią knygą privalo perskaityti visi Marilyn Monroe ir Audrey Hepburn gerbėjai. Jeigu Evelina tikrai būtų gyvenusi, būtų geriausia jų bičiulė arba... didžiausia konkurentė.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

12,72 €
TOP 75 19% Vaikystės šešėliai

Vaikystės šešėliai

Žydrūnas Sadauskas 23
Problemos suvokimas - tik pusę problemos. Knygoje pateiktos praktikoje patikrintos technikos, kurios leis Jums geriau jaustis šiandieną!
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

15,26 €
TOP 76 Kol aš nesu AŠ

Kol aš nesu AŠ

Dmitrij Trockij 57
„Aš nuoširdžiai tikiu, kad žmogus turi tik vieną pareigą Dievui – būti laimingu. Ir jeigu žmogus tvirtai nusprendė tapti laimingu, tai visas kitas problemas galima išspręsti." Dmitrij Trockij
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,99 €
TOP 77 40% Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus: tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai

Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus: tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai

Gintarė Jankauskienė, Justina Mikeliūnaitė, Julius Neverauskas, Neringa Rogalskytė 4
Perskaitę šią knygą apie dažniausius valgymo sutrikimus, susipažinsite su žurnalisčių Gintarės Jankauskienės ir Justinos Mikeliūnaitės parengtomis sveikstančiųjų istorijomis, o išsamiuose gydytojų Juliaus Neverausko ir Neringos Rogalskytės komentaruose rasite veiksmingų, sėkmingai taikomų šiuolaikinės psichiatrijos ir psichoterapijos gydymo metodų bei patarimų.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,49 €
TOP 78 40% SUGRĮŽIMAS. Ar psichologinės traumos, kaltė ir slegianti atsakomybė nesutrukdys siekti laimės? Pasaulinių bestselerių autorius dovanoja dar vieną sielą šildančią istoriją

SUGRĮŽIMAS. Ar psichologinės traumos, kaltė ir slegianti atsakomybė nesutrukdys siekti laimės? Pasaulinių bestselerių autorius dovanoja dar vieną sielą šildančią istoriją

Nicholas Sparks 5
„Sugrįžimą“ galima skaityti kaip puikų detektyvą, tačiau pasitelkęs brandaus rašymo įgūdžius Sparksas geba sukurti ir išskirtinę meilės istoriją, kuri neabejotinai sujaudins jo ilgamečius gerbėjus. Gyvenimo aplamdytų herojų likimai susipina į vieną širdį veriančią istoriją.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,99 €
TOP 79 24% Aušvico smuikininkė

Aušvico smuikininkė

Ellie Midwood
Bebaimės ir ryžtingos Almos Rosé gyvenimu paremtas romanas. Jos drąsa išgelbėjo daugybę gyvybių ir sugrąžino tikėjimą pamiršusiems, kas yra viltis.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

15,11 €
TOP 80 24% Gyvenimo dėlionė

Gyvenimo dėlionė

Imogen Clark 1
Chaotišką, bet malonią Naitingeilų šeimos rutiną sudrebina netikėtumas – Sesilė, mylinti žmona ir pareiginga motina, be jokio įspėjimo ir paaiškinimo ima ir išskrenda į Graikiją. Trys jos dukterys – aukštas pareigas einanti Felisitė, gydytoja Džulija ir energinga penkių vaikų mama Lilė – neprisimena, kad jų motina apskritai būtų kada pasielgusi spontaniškai, tad toks mįslingas poelgis sukelia daug klausimų.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

14,26 €
TOP 81 59% ŽMOGAUS RIBOS: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje

ŽMOGAUS RIBOS: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje

David Epstein 27
Provokuojančios, kruopščiai parašytos ir prikaustančios, „Žmogaus ribos“ pateikia neatremiamų argumentų už aktyvų neefektyvumo puoselėjimą.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,09 €
TOP 82 24% Tavo kūnas sako: „Mylėk save!“

Tavo kūnas sako: „Mylėk save!“

Lise Bourbeau 11
Išsamiausia knyga apie negalavimų ir ligų metafiziką.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,66 €
TOP 83 30% Dopamino tauta: pusiausvyros paieška piktnaudžiavimo amžiuje

Dopamino tauta: pusiausvyros paieška piktnaudžiavimo amžiuje

Anna Lembke 2
Knyga „Dopamino tauta" atskleis jums paslaptį, kaip derinant mokslo žinias su praktine išgijimo išmintimi savo gyvenime atrasti tobulą balansą tarp malonumo ir skausmo.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,79 €
TOP 84 40% Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink

Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink

Selemonas Paltanavičius
Žinomas gamtininkas Selemonas Paltanavičius kviečia sustoti ir pažvelgti į upelio dugną, įspaustus pėdsakus, pakelti sutrešusį rąstą. Pataria, į ką atkreipti dėmesį, kad nepražiopsotumėte gamtos paslapčių, paaiškina, kaip skaityti ir suprasti jos ženklus.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,29 €
TOP 85 43% GEROJI SESUO. Naujas bestselerio „Anyta“ autorės psichologinis trileris, kuriame abejoti verčia ne viena, o dvi nepatikimos pasakotojos

GEROJI SESUO. Naujas bestselerio „Anyta“ autorės psichologinis trileris, kuriame abejoti verčia ne viena, o dvi nepatikimos pasakotojos

Sally Hepworth 14
Stulbinamai išmoningas ir įtampos kupinas trileris, kuriame abejoti verčia ne viena, o dvi nepatikimos pasakotojos. Atskleisdama gerąsias bei blogąsias žmogaus elgsenos puses ir gilindamasi į keistenybes, Sally Hepworth rašo apie šeimą, santykius ir asmenybes. Jos trileriuose pikantiškai persipina savitas humoras ir kerinčios paslaptingumo gaidos.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

12,39 €
TOP 86 50% 99 PROCENTAI MANO. Bestselerio „Nekenčiu tavęs!“ autorė dovanoja dar vieną humoru ir seksualumu trykštančią romantišką istoriją

99 PROCENTAI MANO. Bestselerio „Nekenčiu tavęs!“ autorė dovanoja dar vieną humoru ir seksualumu trykštančią romantišką istoriją

Sally Thorne 8
Darsė Baret apkeliavo pasaulį ir susipažino su vyrais iš įvairiausių šalių, todėl gali kategoriškai pareikšti: Tomui Valeskai niekas neprilygs. Ir tai ji žino nuo aštuonerių. Tiesa, jis turi vieną trūkumą – yra Darsės brolio dvynio geriausias draugas. Kad ir kaip ši stengtųsi, Tomas lieka 99 procentais atsidavęs Džeimiui.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

12,35 €
TOP 87 50% BEVARDĖS MERGAITĖS. Tikrų faktų įkvėpta sukrečianti istorija apie pataisos namus nepaklusnioms mergaitėms ir apie viltį, drąsą bei seserystę

BEVARDĖS MERGAITĖS. Tikrų faktų įkvėpta sukrečianti istorija apie pataisos namus nepaklusnioms mergaitėms ir apie viltį, drąsą bei seserystę

Serena Burdick 61
„Bevardės mergaitės" nukelia į XX a. pradžios Niujorką, į prieglaudą „beturtėms puolusioms merginoms ir moterims". Krikščioniškos meilės pagrindu įkurtos globos įstaigos skelbėsi gerinančios vargšių gyvenimą, o nubaustąsias už seksualinio pobūdžio prasižengimus sėkmingai sugrąžinančios į doros kelią.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,69 €
TOP 88 36% Turtingiausias Babilono žmogus

Turtingiausias Babilono žmogus

George S. Clason 15
Knyga „Turtingiausias Babilono žmogus" yra tobulas finansų vadovas, ji yra laiko išbandytų principų, kaip praturtėti ir išlikti turtingu, šaltinis, įkvėpęs daugybę skaitytojų kartų. Ji ir toliau išlieka klasikiniu bestseleriu.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,35 €
TOP 89 30% KO LAUKTI, KAI LAUKIESI. Perkamiausias nėštumo gidas pasaulyje. Parduota daugiau nei 22 milijonai!

KO LAUKTI, KAI LAUKIESI. Perkamiausias nėštumo gidas pasaulyje. Parduota daugiau nei 22 milijonai!

Heidi Murkoff 12
Jau penktame „Ko laukti, kai laukiesi" leidime pateikiama naujausia, tiksliausia ir svarbiausia informacija visais nėštumo klausimais.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

19,59 €
TOP 90 23% Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės

Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės

Aušra Kurienė 39
Viena populiariausių ir geriausiai vertinamų visų laikų knygų apie tėvystę!
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

9,20 €
TOP 91 22% Suaugę alkoholikų vaikai: kaip nusimesti skausmingos praeities naštą ir atkurti dvasios ramybę

Suaugę alkoholikų vaikai: kaip nusimesti skausmingos praeities naštą ir atkurti dvasios ramybę

Janet Geringer Woititz 16
Puiki knyga. Privalo būti įtraukta į būtinų perskaityti knygų sąrašą paskutinėse vidurinės mokyklos klasėse. Kiekvieno žmogaus aplinkoje yra asmenų, turinčių problemų dėl alkoholizmo. Jeigu tai artimiausia aplinka - šeimos nariai, labiausiai nukenčia vaikai, pasekmės lydi visą gyvenimą. Labai naudinga knyga, džiaugiuosi, kad ją perskaičiau. Skaitytoja Aušrinė
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

10,32 €
TOP 92 24% Pažvelk dar kartą

Pažvelk dar kartą

Lisa Scottoline
Pašto dėžutėje radus lapą su dingusio berniuko nuotrauka, žurnalistės Elenos Glyson gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – vaikas atrodo visiškai taip pat, kaip jos įsūnis Vilis. Iš pradžių moteris pamano, kad tai – berniuko brolis dvynys, apie kurį jai nebuvo užsiminta tvarkant įvaikinimo dokumentus. Vis dėlto Elena negali užgniaužti ramybės neduodančio vidinio balso, raginančio išsiaiškinti tiesą.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

15,11 €
TOP 93 43% ANT UGNIES. Žinomas mėsos ekspertas, grilio meistras ir laidų apie maistą kūrėjas dalijasi savo patirtimi, gardžiausiais kepsnių receptais ir kviečia susidraugauti su ugnimi

ANT UGNIES. Žinomas mėsos ekspertas, grilio meistras ir laidų apie maistą kūrėjas dalijasi savo patirtimi, gardžiausiais kepsnių receptais ir kviečia susidraugauti su ugnimi

Vylius Blauzdavičius 13
"Ir ši knyga gimė iš noro dalintis. Mėsos kepimo technika, mano atradimai virtuvėje, maisto kelias iki mūsų skrandžių – visa tai noriu papasakoti. Nebūtina tiksliai atkartoti mano receptų, tik noriu, kad, rinkdamiesi mėsą ar pradėję ją gaminti, žinotumėte, kaip tai daryti skaniausiai.“ Vylius Blauzdavičius
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

23,95 €
TOP 94 40% Eni beni

Eni beni

M.J. Arlidge 8
Keliantis įtampą tarptautinis bestseleris smogia nežinomybe. Kur? Kodėl? Ir kas bus kitas? Du žmonės pagrobiami ir įkalinami apleistame pastate. Be šviesos, maisto, šilumos ir vandens. Yra tik ginklas. Vienas pistoletas dviem žmonėms ir žinutė, jog bus paleistas tik tas, k...
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

7,59 €
TOP 95 50% GYVENIMAS IR KITOS BĖDOS. Šeimos dramos, netekties skausmas, gydanti meilė ir šlakelis švelnios ironijos – viskas, ko reikia puikiam laisvalaikio skaitiniui

GYVENIMAS IR KITOS BĖDOS. Šeimos dramos, netekties skausmas, gydanti meilė ir šlakelis švelnios ironijos – viskas, ko reikia puikiam laisvalaikio skaitiniui

Kristan Higgins 9
Ema ne tik išgyveno, atsistojo ant kojų, bet ir išaugino nuostabią dukterį Railę. Gyvenimas, regis, įgavo aiškius kontūrus, tačiau vieną dieną suskamba telefonas ir Ema išgirsta Ženevjevos balsą. Kaip pasielgti, kai nekenčiama senelė paprašo pagalbos?
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,99 €
TOP 96 40% Vieni (detektyvė D. D. Voren)

Vieni (detektyvė D. D. Voren)

Lisa Gardner
Vienas... Masačusetso valstijos policininkas Bobis Dodžas pro savo snaiperio šautuvo taikiklį stebi įtemptą įkaitų dramą. Viena... taip prasideda šaltakraujės, gražios ir pavojingai seksualios Katerinos Rouzės Genjon košmaras. Vienas... pamišėlis išgyvena kalinimą vienutėje griežtojo režimo kalėjime, kur atliko bausmę už žiauriausius nusikaltimus. Šiuos tris žmones suveda viena smurto akimirka, bet susieja daug gilesnė ir pavojingesnė aistra.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

8,99 €
TOP 97 15% Gydytojas. Avicenos mokinys

Gydytojas. Avicenos mokinys

Noah Gordon 20
Nepamirštama kelionė po XI amžiaus pasaulį: nuo viduramžių tamsybėse skendinčios Europos iki šeicho rūmų prabanga tviskančios Persijos ir spalvingosios Indijos. Karų ir inkvizicijos purtomas krikščioniškas pasaulis, mokslo ir kultūros pakilimo metais gyvenantys musulmonų kraštai ir vietos po saule ieškantys amžini klajokliai žydai. Knygoje mainosi žemynai ir kraštovaizdis, susiduria tamsiausi prietarai ir šviesiausios mintys, o paskui savo svajonę keliaujančių veikėjų laukia gausybė likimo vingių, nuotykių, atradimų ir, žinoma, meilė.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

16,95 €
TOP 98 15% IŠTRŪK IŠ SPĄSTŲ: kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu

IŠTRŪK IŠ SPĄSTŲ: kaip atsikratyti neigiamų įpročių, džiaugtis santykiais ir gyvenimu

Jeffrey E. Young, Janet S. Klosko 6
Knygos „Ištrūk iš spąstų" autoriai, žymūs JAV psichologai, filosofijos mokslų daktarai J. E. Youngas ir J. S. Klosko siūlo naują strategiją, leidžiančią palengva keisti savo asmenybę ir priartėti prie tokio savęs, koks trokštate būti.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

13,59 €
TOP 99 24% Moteris Nordštrande. Salų komisarė. 5 knyga

Moteris Nordštrande. Salų komisarė. 5 knyga

Anna Johannsen
„Moteris Nordštrande" – jau penkta knyga vyriausiosios komisarės Lenos Lorencen gerbėjams. Kitos serijos „Salų komisarė" knygos: „Lavonas paplūdimio krėsle" (1 knyga), „Mergaitė pajūryje" (2 knyga), „Senoji ponia prie jūros" (3 knyga), „Vyras Hogėje" (4 knyga).
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

11,46 €
TOP 100 58% Nabi, arba Gyvenimo teatras

Nabi, arba Gyvenimo teatras

Bo Haeng Sunim (Kęstutis Marčiulynas) 6
Į šią knygą skaitytoją kviečiame ateiti kaip į nenuspėjamą susitikimą su jos autoriumi. Atsimenant, kad ribos tarp išmintingos pranašystės ir efemeriško drugelio sparno virptelėjimo tiesiog nėra.
Daugiau
 • Turime sandėlyje.

6,29 €