Knygos.lt dovanų kuponas (atsispausdink pats)

Aprašymas

DOVANŲ KUPONAS - geriausia dovana!

Nudžiuginkite savo artimą žmogų! Padovanokite Jam KNYGOS.lt dovanų kuponą. Svarbiausia, jog kuponą gausite akimirksniu – galėsite jį atsispausdinti, įdėti į voką ir įteikti kaip dovaną!

Kaip gauti KNYGOS.lt dovanų kuponą?

Tai labai paprasta! Šiuo metu KNYGOS.lt parduoda pasirinktos vertės kuponus. Išsirinkite pageidaujamą vertę, spauskite mygtuką „Į krepšelį“ ir apmokėkite už kuponą Jums tinkamu būdu.

Jums įvykdžius apmokėjimą, automatiškai el. paštu gausite nuorodą su kuria galėsite atsiųsti dovanų kuponą.

Kaip pasinaudoti KNYGOS.lt dovanų kuponu?

Dovanų kupone nurodytas SPECIALUS VIENKARTINIS KODAS (unikalus skaičių ir raidžių derinys), kuris suteikia atitinkamos vertės kreditą apsipirkti KNYGOS.lt. Dovanų kupone taip pat nurodytos visos instrukcijos, kaip juo pasinaudoti tam, kad Jums brangus žmogus galėtų lengvai ir patogiai jį panaudoti KNYGOS.lt. Jūsų patogumui, naudojimosi instrukciją taip pat pateikiame žemiau.

Kiek galioja KNYGOS.lt dovanų kuponas?

Dovanų kuponas galioja net 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

Ar galima gauti PVM sąskaitą faktūrą už dovanų kuponą?

Ne. Perkant dovanų kuponus išrašomas priėmimo-perdavimo aktas. Sąskaita faktūra nėra išrašoma.

KNYGOS.lt dovanų kupono panaudojimo instrukcija:

 1. Internetinėje parduotuvėje www.knygos.lt išsirinkite Jums patinkančias knygas ar kitas prekes ir įsidėkite jas į virtualų prekių krepšelį.
 2. Puslapio viršuje esančiame PREKIŲ KREPŠELYJE atsiras Jūsų išsirinktos knygos.
 3. Kai išsirinksite visas norimas prekes, spauskite MOKĖTI. Jeigu esate NAUJAS PIRKĖJAS, spauskite TĘSTI.
 4. Įveskite savo DUOMENIS. Kruopščiai patikrinkite duomenis ir būtinai įveskite savo tikslų telefono numerį!
 5. Suvedę ir patikrinę duomenis, spauskite TĘSTI.
 6. Įveskite NUOLAIDOS KODĄ. Nuolaidos kodas yra DOVANŲ KUPONE išspaudintas skaičių ir raidžių rinkinys.
 7. Jeigu Jūsų išsirinktų prekių bendra suma yra mažesnė ar lygi kupono vertei, spauskite TĘSTI. Štai ir viskas! Jūsų užsakymas bus priimtas ir apdorotas.
 8. Jeigu Jūsų išsirinktų prekių bendra suma viršija Dovanų kupono vertę, pasirinkite Jums patogų mokėjimo būdą skirtumui padengti – grynaisiais ar pavedimu. Jeigu mokėsite pavedimu, Jus nukreips į pasirinktą banko sistemą, kur įvykdysite pavedimą. Įvykdžius pavedimą, sistema automatiškai grąžins Jus į mūsų puslapį, kuriame išvysite užrašą AČIŪ. Jeigu pasirinksite mokėjimą grynaisiais, sumos skirtumą padengsite kurjeriui, kai šis pristatys Jums.

Svarbi informacija:

 • Dovanų kuponas nėra grąžinimas ar keičiamas į pinigus.
 • Jei prekių kaina buvo mažesnė nei nurodyta dovanų kupone, likusi suma nėra grąžinama.
 • Kuponas galioja tik vienam apsipirkimui.
 • Pinigai už nepanaudotą dovanų kuponą (dalį ar visą jo vertę) nėra grąžinami.
 • Asmuo, neteisėtai panaudojęs, padaręs kopiją, kitaip atgaminęs ar suklastojęs dovanų kuponą, taip pat dalyvavęs jį panaudojant, kopijuojant, kitaip atgaminant, ar suklastojant atsako Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatyta tvarka ir jam gali būti taikoma baudžiamoji atsakomybė.
 • Internetu pirkti dovanų kuponai gali būti panaudoti ir knygos.lt knygynuose. Knygos.lt knygynuose pirkti dovanų kuponai tinkami naudoti ir el. knygyne knygos.lt
 • 30,00 €

Jums įvykdžius apmokėjimą, automatiškai el. paštu gausite nuorodą su kuria galėsite atsiųsti dovanų kuponą, kuris atrodo taip