Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip parduoti skaitytas knygas?

  • SUTARTIS. Pirmas žingsnis – sutarties pasirašymas internetu. Peržiūrėkite sutartį čia ir pasirašykite čia.
  • SIUNTOS DUOMENYS. Tada supildykite norimų parduoti knygų sąrašą – siuntos duomenis. Nurodykite knygų informaciją, pageidaujamą pardavimo kainą, būklę. Daugiau informacijos čia.
  • PATVIRTINIMAS. Gavę jūsų užpildytą norimų parduoti knygų sąrašą, peržiūrėsime jį ir per 3 darbo dienas informuosime, kurias knygas galime priimti. El. laiške kartu su patvirtintų knygų sąrašu gausite ir siuntos QR kodą. Atspausdinkite jį ir pridėkite prie knygų.
  • KNYGŲ ATSIUNTIMAS MUMS. Norimas parduoti knygas pristatykite Knygos.lt nurodytu adresu – Knygos.lt centrinis paskirstymo punktas, Brastos g. 13, Kaunas, +370 605 15368. Knygas galite atvežti patys arba atsiųsti pasirinktu būdu. Daugiau informacijos apie galimus pristatymo būdus rasite čia.
  • PARDUODAME. Gautas knygas sukeliame pardavimui. Visą informaciją apie tai, kurios knygos jau parduotos, o kurios dar ne, matysite savo Knygos.lt skaitytų knygų paskyroje. Jei knygomis kurį laiką nesusidomėjo, galėsite sumažinti kainą ir taip paspartinti pardavimo procesą.
  • ATLYGIS. Už parduotas knygas atlygį galima gauti dviem būdais – iškart Knygų Eurais arba sukaupus bent 19 € pavedimu į banko sąskaitą. Daugiau informacijos apie apmokėjimą rasite čia.

Užsukite ir patys pasidairyti po SKAITYTŲ KNYGŲ skyrelį – esame tikri, kad čia galite atrasti įdomių ar net itin retų literatūrinių lobių!

 

DAR DAUGIAU ATSAKYMŲ Į DAŽNAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS:

Ką daryti, jei skaitytų knygų ilgai niekas nenupirko?

Rekomenduojame prisijungti prie Knygos.lt skaitytų knygų paskyros ir sumažinti kainą. Ilgai neparduotų knygų kaina automatiškai mažinama tokia tvarka: 30 % nuo Pardavėjo nustatytos kainos − po 90 d., 50 % − po 120 d., 70 % − po 180 d.

Jau esu pardavęs skaitytų knygų anksčiau. Ar man būtina naujai pasirašyti sutartį?

Taip. Atnaujinome skaitytų knygų pardavimo tvarką, todėl norime būti tikri, kad susipažinote su ja ir sutinkate. Tai padarysite greitai ir paprastai!

Koks Knygos.lt komisinis mokestis?

Knygos.lt komisinis mokestis sudaro 40 % nuo knygos pardavimo kainos plius PVM (9 %), bet ne mažiau nei 0,75 €. Komisinis mokestis mokamas tik pardavus knygą (-as) ir nuskaitomas automatiškai. Tikslią jūsų uždarbio dalį matysite įvesdami norimų parduoti knygų kainas. Jei vėliau knygų kaina bus sumažinta, keisis ir komisinio mokesčio dydis.

Ar galiu parduoti senus žurnalus?

Ne. Kol kas Knygos.lt neprekiauja senais žurnalais, tačiau išimtys daromos patrauklioms prekėms: pvz., specializuotiems leidiniams apie mezgimą, modeliavimą, kolekcionavimą ir pan.

Ar galiu vienu metu pirkti ir naujų, ir perskaitytų knygų?

Taip! Tiesiog dėkite knygas į krepšelį ir pasirinkite Jums tinkamą pristatymo ir atsiskaitymo būdą. Visos knygos – tiek naujos, tiek perskaitytos – laikomos ir siunčiamos iš Knygos.lt centrinio paskirstymo punkto Kaune.

Ar galiu parduoti knygų kitomis kalbomis, ne vien lietuvių?

Knygos.lt prioritetą teikia lietuviškoms knygoms, tačiau jei turite kokybiškų ir vertingų knygų anglų kalba, mūsų darbuotojai jas įvertins ir informuos, kurias knygas galite parduoti Knygos.lt perskaitytų knygų skyrelyje.

Norėdami sužinoti, ar galite parduoti savo knygą Knygos.lt, užpildykite parduodamos knygos (-ų) formą ir pateikite ją mums. Ar knygos tinkamos, atsakysime per 3 darbo dienas.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis