„Šitoje knygoje stengiausi būti sąžininga, korektiška ir... linksma. Kodėl turėtumėte ją perskaityti? Bent jau dėl to, kad įsitikintumėte – kaimyno žolė nėra žalesnė.“ – Edita Mildažytė
Pasiūlymų parašyti kažką panašaus į „savo istoriją“ esu gavusi tikrai ne vieną sykį. Ir kaskart atsisakydavau. Dėl įvairių priežasčių. Tačiau dabar esu tokia subrendusi, kai jau galiu ramiai žvelgti į praeities klaidas ir nuotykius, aiškiai suprasdama, kad kiekviena nesėkmė yra tik kelio į sėkmę etapas. Mano gyvenime buvo tokių gražių dalykų, kad būtų nuodėmė jų nepapasakoti. Ir istorijų, prasidėjusių visai neromantiškai, bet išsivysčiusių į aukščiausią žmogiškų jausmų būseną.
Šitoje knygoje stengiausi būti sąžininga, korektiška ir... linksma. Kodėl turėtumėte ją perskaityti? Bent jau dėl to, kad įsitikintumėte – kaimyno žolė nėra žalesnė.
Edita Mildažytė
***
Autorės rekomendacijos skaitytojui:
Ši knyga skirta trims keturiems lėto skaitymo vakarams. Įveikus per vakarą, gresia apsinuodijimas teksto intensyvumu.
Skaityti geriausia su mėgstamos arbatos puodeliu susisupus į šiltą pledą, už langų kapsint lietui (galima keisti vėju ar pūga).
Prieš vartojant tekstą derėtų atmesti visas išankstines nuostatas ir skaityti taip, kaip parašyta. Tekstas suvokiamas pagal skaitančiojo pagedimo laipsnį.
Knyga turėtų padėti pavargusiems nuo beprasmių politinių ginčų, nuolatinio jausmo, kad aplink visi teisūs ir nepriekaištingai geri – miega ant debesies ir pasisotina vienu džiūvėsiu perpus su angelais.
Jei skaitant kiltų noras smerkti autorę ar visokeriopai ją niekinti – nesidrovėkite. Tai šalutinis pelynų poveikis. Jei jis pasireikštų pernelyg stipriai – užkąskite šaukšteliu medaus.
Po skaitymo seanso gal ir nepasijusite geriau, bet būsime susipažinę! Ir dar – neskaitykite vairuodami. Tai sukelia riziką Jūsų sveikatai ir gyvybei.
Knygos.lt nariams
23,78 €
-21%
Įprastai
29,99 €
Kaina registruotiems pirkėjams
Prisijunkite ir už šią prekę gausite 0,30 Knygų Eurų!?
Turime sandėlyje
Rezervuok ir atsiimk po 30 minučių!
Knygynų darbo metu.
Už tą pačią 23,78 kainą
(kasoje pasakę kodą VASARA)
pirkite knygos.lt knygynuose.
Apgailestaujame, tačiau prekės rezervacija nesėkminga. Jūsų pasirinktame knygyne šios prekės nebeturime.
Prašome patikrinti likutį kituose knygynuose arba užsisakyti internetu ir pasirinkti patogiausią pristatymo būdą. Galima rinktis atsiėmimą knygyne arba į artimiausią paštomatą.
Ačiū už rezervaciją!
Prekė bus paruošta už:
30:00
min.
Prekių atvykite atsiimti tik kai gausite patvirtinimą SMS ar el. paštu. Jūsų rezervacija galios iki
Knygos.lt knygynas
Nuostabiosios knygyno fėjos jau ieško jūsų prekės, o kai tik ras - gausite pranešimą el. paštu ir SMS! 🧚
Pasiūlymų parašyti kažką panašaus į „savo istoriją“ esu gavusi tikrai ne vieną sykį. Ir kaskart atsisakydavau. Dėl įvairių priežasčių. Tačiau dabar esu tokia subrendusi, kai jau galiu ramiai žvelgti į praeities klaidas ir nuotykius, aiškiai suprasdama, kad kiekviena nesėkmė yra tik kelio į sėkmę etapas. Mano gyvenime buvo tokių gražių dalykų, kad būtų nuodėmė jų nepapasakoti. Ir istorijų, prasidėjusių visai neromantiškai, bet išsivysčiusių į aukščiausią žmogiškų jausmų būseną.
Šitoje knygoje stengiausi būti sąžininga, korektiška ir... linksma. Kodėl turėtumėte ją perskaityti? Bent jau dėl to, kad įsitikintumėte – kaimyno žolė nėra žalesnė.
Edita Mildažytė
***
Autorės rekomendacijos skaitytojui:
Ši knyga skirta trims keturiems lėto skaitymo vakarams. Įveikus per vakarą, gresia apsinuodijimas teksto intensyvumu.
Skaityti geriausia su mėgstamos arbatos puodeliu susisupus į šiltą pledą, už langų kapsint lietui (galima keisti vėju ar pūga).
Prieš vartojant tekstą derėtų atmesti visas išankstines nuostatas ir skaityti taip, kaip parašyta. Tekstas suvokiamas pagal skaitančiojo pagedimo laipsnį.
Knyga turėtų padėti pavargusiems nuo beprasmių politinių ginčų, nuolatinio jausmo, kad aplink visi teisūs ir nepriekaištingai geri – miega ant debesies ir pasisotina vienu džiūvėsiu perpus su angelais.
Jei skaitant kiltų noras smerkti autorę ar visokeriopai ją niekinti – nesidrovėkite. Tai šalutinis pelynų poveikis. Jei jis pasireikštų pernelyg stipriai – užkąskite šaukšteliu medaus.
Po skaitymo seanso gal ir nepasijusite geriau, bet būsime susipažinę! Ir dar – neskaitykite vairuodami. Tai sukelia riziką Jūsų sveikatai ir gyvybei.
Atsiliepimai
Vijoleta B.
2026-06-23
Autentiškas klientas
Knygą tiesiog "suvalgiau" .
Jurgita R.
2026-05-26
Labai stipri, atvira, gyvenimiškos patirties pilna knyga. Jaučiuos pratirtėjusi pavyzdžiais kaip gyvenime būna, kaip einama per įvairias patirtis.
Kristina L.
2026-05-16
Šiaip jau knygą derėtų pavadinti "Edita ir trys jos vyrai". Nes beveik apie nieką daugiau ten nekalbama, vos probėkšmiais užsimenama apie garsiausias laidas ir apskritai darbą televizijoje. Iš pradžių buvo tikrai įdomu, ir džiaugiausi, kad knygą įgarsino pati autorė, deja... Tai ne memuarai, bet paminklas antrąjam vyrui. Taip, kai Editos balsas keliose vietose užlūžo nuo ašarų, verkiau ir aš, bet užuojautą kažkap greit užgožė irzulys dėl nepaliaujamo moralizavimo, "aš žinau geriau" prieskonio. Ar rekomenduočiau? Ne.
Andrej Č.
2026-04-30
Autentiškas klientas
Suintrigavo knygos aprašymas. Žaviuosi charizmatiškąja Editos asmenybe. Tikiu, kad knyga nenuvils.
Amarile
2026-04-25
Liuks knyga!
Regina
2026-03-31
Įdomi gyvenimiška istorija!
Jurgita V.
2026-03-28
Visada jaučiu pagarbą žmonėms, kurie per savo gyvenimą sugeba palikti ryškų pėdsaką kultūros gyvenime – tokia man yra Edita Mildažytė. Nors jos laidų beveik neprisimenu, bet ji man vistiek gerai žinoma kaip energinga, charizmatiška, stipri ir akivaizdžiai protinga moteris. Todėl knygoje tikėjausi daugiau apie jos idėjas, veiklas, nuveiktus darbus, emocijas ir vidinius išgyvenimus siekiant tikslų. Tačiau knygoje radau gerokai daugiau intymaus asmeninio gyvenimo detalių ir man susidarė įspūdis, kad ji daugiau kalba ir giria savo vyrus, nei apie save – mintyse net pervadinau knygą į „Edita ir jos vyrai“, todėl atrodė, kad knygoje šiek tiek per daug liaupsių vyrams ir per mažai pačios autorės kaip asmenybės. Ir vis dėlto – jos pasakojama gyvenimo istorija, nuo vaikystės iki dabarties, aiškiai patvirtina manonišankstinę nuomonę, kokia stipri ir įdomi moteris ji yra. O paskutinis sakinys taip gerai nuteikė, kad net pajutau palengvėjimą :) patarimai skaitytojui irgi superiniai :)
Aistė
2026-03-26
Negalėjau atsitraukti. Edita, jos iškalba, proto aštrumas visada žadėjo, bet knyga prikaustė, o perskaičius privertė susimąstyti.
Audrona J.
2026-03-13
Autentiškas klientas
Knyga "Pelynų medus" labai patiko, nors iš pradžių buvau nusiteikusi gana skeptiškai. Tačiau, pradėjus skaityti, užkabino, ėjau žingsnis po žingsnio ir savo gyvenimu. Nors Edita keletą metų jaunesnė, bet gyveno, dirbo, kūrė šeimą ir augino vaikus tuo pačiu laikmečiu. Linkiu autorei sėkmės, mano pirkta knyga keliauja toliau, ją skaito draugės ir artimieji. Lauksime naujos knygos, man atrodo, kad ši moteris turi dar daug ką pasakyti.
Su pagarba - Audrona
Ilona
2026-03-08
Ši knyga man atstojo 10 psichoterapijos knygų - kiek joje išminties, gyvenimo tiesos ir patirties. Nebuvo nei vieno puslapio kurį skaityti buvo neįdomu. Juokiausi, verkiau ir vėl iš naujo. Palietė labai stipriai, labai rekomenduoju paskaityt kiekvienai moteriai, ypač jaunai, kurios gyvenimas ir svarbiausi sprendimai dar priešaky. Noriu pasakyti didelį Ačiū autorei už šią knygą.
Sandra
2026-02-28
Prisidedu prie liaupsių!
Labai patiko knyga,skaičiau ir mėgavausi!
Nuostabi moteris!
Ona L.
2026-02-25
Nuostabi knyga, nuostabi moteris, tikrai neeilinį gyvenimo kelią einanti❤️
Dalia
2026-02-23
Nereali knyga❤️ Kaip ir Edita, moteris - Sviesa🙏 As sita knyga itraukciau i busimu jaunavedziu tuos kursus, pries vedybas.
TOKIA meile tik filmuose buna. ❤️
Vilma V.
2026-02-17
Labai patiko
Greta Puzakova
2026-02-16
Dieve, kokia nuostabi moteris! Kokia nuostabi knyga.
Aurinija M.
2026-02-14
Autentiškas klientas
Knyga patiko :)
Vida
2026-02-11
Labai patiko, dėkui.
Ramunė L.
2026-02-09
Autentiškas klientas
Knyga patiko. Nuotaikinga, skaitosi lengvai. Buvo smagu prisiminti " anuos laikus" su tokia lengva jumoro gaidele. 🙂
Atidė
2026-02-05
Paprastai-nepaprastos moters istorija.
Birutė
2026-02-05
Ačiū autorei💌 Tai neapsakomai stiprios, veiklios moters paveikslas, su meile ir atsidavimu besirūpinančia ne tik artima aplinka, bet kuriančia ir išliekamąją vertę turinčius dalykus Lietuvos labui.
Kadangi esam bemdraamžės, skaitydama jaučiau daug bendrumo: tie patys jaunos šeimos išgyvenimo rūpesčiai, tie patys nuogąstavimai dėl visuomenės pokyčių socialinių tinklų fone...
Ir ačiū už prognozes😀: "Dar žinau, kad gyvensiu iki aštuoniasdešimt ketverių. Ir kol būsiu gyva, Lietuvoje karo nebus"!
Eglė
2026-02-04
Knyga paliko gilų ir stiprų įspūdį. Labai palietė emociškai. Tarsi gyvenimo biblija. Tikrai rekomenduoju.
Vaida
2026-02-03
Skaitant šią knygą pradėdavau jaustis pavargusi. Man sunkiai suvokiama, kad taip galima būti nuolatinėje intensyvioje veikloje. Taip pat knyga jautėsi paviršutiniškai, biografija rašoma labiausiai per veiklas, išoriškai, trūksta emocinio gilumo ir nuoširdumo. Keista skaityt kad kažkam ši knyga atrodo nuoširdi. Taip pat gal neteisingai supratau, bet kažkoks moralizavimas nuolatinis atrodė skaitant. Tai perskaičiau, kad galėčiau aptarti su močiute, ir galiu įvardyti, kad patirtis su šia knyga jaučiasi paviršutiniška ir skurdi. Gal prisidėjo, kad iš aprašymo tikėjausi sodraus ir gilaus teksto, o pasirodė nuolatinis išoriškas veiklų aprašymas ir dažnai su kažkokia teisuoliškumo gaida.
Agnė
2026-01-21
Man irgi lb knyga patiko, tokia nuoširdi ir nuotaikinga, o kai kur ir su sunkiom vietom... Žaviuosi Edita ir jos stiprybe👌👌💣
Gintė
2026-01-20
Labai moteriška, moteriškos išpažinties knyga.
Ingrida G.
2026-01-20
Autentiškas klientas
Man labai patiko. Ypac apie pagalba diabetu sergantiems vaikams. Gera knyga. Stipri, parasyta du humoru ir nuosirdi
Raimonda
2026-01-19
Sukrečianti gyvenimo istorija. Gyvenimas turtingas džiaugsmo ir vargo. Be galo stipri asmenybė.
Toji
2026-01-19
Labai įdomu kodėl visus laurus susižėrė viena E. Mildažytė. Juk juodu ant balto yra ir beandraautorės pavardė. Tai ji užrašė, redagavo ir leidybos maratoną praėjo. O ponia važinėja su ponu ir pasipinigauja pardavinėdama anot savo knygą. Kągi, juk reikia pinigėlių jubiliejaus kelionei į Tailandą. Lengvas skaitalas smalsioms namų ponioms. Vieninteliai tikri puslapiai apie vėžininko vyro slaugą ir galbūt vaikystės įspūdžiai iš Aukštaitijos kaimo.
Algina P.
2026-01-18
Autentiškas klientas
Skaitosi lengvai. Labai stipri moteris.
Marija
2026-01-17
Nuostabi knyga. Liuks!!!
Laura
2026-01-17
Man labai patiko, nuoširdu, paprasta, kažkaip tikra.
Dalia
2026-01-16
Puiku
Regina
2026-01-15
Knyga tikrai įdomi. Skaitant dažnai girdėjau ir jaučiau jos šarmingą buvimą kažkur šalia. Stipri ir žavinga moteris.
Saulė *.
2026-01-14
Motyvuojanti knyga niekada nepasiduoti, kad ir kaip būtų sunku.
Jolanta
2026-01-14
Baiginėju skaityt, lengvai skaitosi. Šaunuolė Edita.
paula
2026-01-13
tikėjausi geresnės, gal per daug fantazijos,,,
L
2026-01-09
Marija, Jus tik tiek pasiekite kiek pasieke E. Mildazyte bus labai super Tik klausimas ar pasiekus tiek moketumet pralaimet? Gyvenimas nenuspejamas , tad nenustebkite jei pati viena diena prabusit areštinėje. Kaip sake mano močiute: niekada neissizadek terbos,lazdos ir turmos ( kalejimo). Tad laikykite aukštai iškelus bures
Edita J.
2026-01-09
Autentiškas klientas
Marija-visos knygos ir yra apie kitų gyvenimus,reik tada savo pasirašyti istoriją ir bus apie pačios gyvenimą knyga!
Ši knyga labai patiko,tikra neišgalvota..
Vilija K.
2026-01-05
Sveiki gal kas turit šią knyga jau perskaityta parduoti?
Iveta
2025-12-29
Labai lengvai susiskaitė ši knyga. Gal kiek per menkas skyrelis pabaigoje, skirtas Sauliui Pilinkui, kuriame vis tiek Gintas minimas ir su juo lyginama... Bet pati knyga jausminga, linksma, jautri, vietomis net ašarą verčianti nusibraukti. Protinga moteris, praėjusi ne rožėmis klotą kelią
Diana
2025-12-23
Buvo didelis malonumas skaityti, vietomis atrodė, kad romaną skaitau. Pagarba p. Editai už išminti ir drąsą gyventi savo gyvenimą. Yra ko pasimokyti. Rekomenduoju visiems pavyduoliams ir verksniams, kurie tik gaili savęs, niekina daug pasiekusius, bet patys nieko nedaro.
A. A.
2025-12-23
Piguva.
Marija
2025-12-22
Negi jums įdomūs svetimų žmonių gyvenimai? Suprantu, jei būtų kažko svarbaus gyvenime pasiekus mokslo, meno srity ... O čia...pagyros apie vyrus, nakvynė blaivykloj... Gaila laiko.
Eglė
2025-12-20
Man tos visos filosofijos, nepasirodė kažkokios labai išmintingos, tokios labiau kaip užstalės pasvačiojimai. Tokia labiau kaip pagyvenusios moters auklėjimo knyga. O kartais net ir tam tikrą pagalbos stigmatizavimą įžvelgčiau pvz: Apskritai nesuprantu žmonių, kurie perkopę keturiasdešimtmetį pas psichologus ima vaikščioti kaip į kokį būrelį ir bando išlukštenti patirtis, kurias subrendęs žmogus jau seniai turėtų būti suvirškinęs, pats sau išsiaiškinęs ir gavęs atsakymus. Nevisiems ir nevisada tie atsakymai tam tikru gyvenimo laiku būna labai aiškūs. Bet kaip istorija gana įdomi.
Laura K.
2025-12-20
Autentiškas klientas
Buvau gana skeptiškai nusiteikusi, bet labai patiko. Labai jautri, atvira ir įkvepianti džiaugtis gyvenimu knyga. Rekomenduoju.
Laima
2025-12-19
Mėgavausi... panašiai, kaip valgant skanų tortą - mažais mažyčiais kąsneliais...
Aukse
2025-12-15
Labai atvira ir jautru.
Regina
2025-12-13
Labai patiko viskas, atvirai, nuošidžiai parašyta!
Reda
2025-12-12
Pirkau, kaip dovana, bet paciai, labai gaila, dar neteko skaityti. Girdejau, kad tikrai idomi, stipri knyga, kuri jau keliauja is ranku i rankas.
Jurgita
2025-12-12
Knyga skystoka,kaip ir pati autorė.
Milda G.
2025-12-09
Autentiškas klientas
Verta paskaityti. Labai stiprus emociškai tekstas. Patiko, bet antrą kartą nenorėčiau skaityti, nes labai paveiku.
Loreta
2025-12-08
Tai viena iš tų knygų, kurios savaime įtraukia – jautri, tikra, kartais skaudi, bet kartu kupina šilumos ir savito humoro. Po skaitymo lieka jausmas, kad pažinai žmogų iš arti.
Rūta V.
2025-12-01
Autentiškas klientas
Visada žaviuosi Edita, jos išmintimi, pastebėjimais, posakiais. Nuostabi moteris kaip ir ši knyga. Negalima atsitraukti. Puiku.
Sonata J.
2025-12-01
Autentiškas klientas
Atvira, drąsi knyga. Toks jausmas, kad skaitydama girdėjau p.Editos greitakalbę su visom intonacijom. Perskaičiau per savaitgalį ir dabar gailiuosi, kodėl taip skubėjau:) Bravo visai komandai!
Rima M.
2025-11-30
Autentiškas klientas
Rekomenduoju!
Odeta
2025-11-23
Labai atvira, įkvepianti ir šviesi knyga nuo kurios sunku atsitraukti.
Loreta
2025-11-21
Neįtikėtina moters stiprybė, išmintis,visapusiškumas. Ši knyga - tai mokytoja ir sprendimų suflerė. Unikalu.
Remigijus
2025-11-20
Žiūrim visas pokalbių laidas. Knyga-išpažintis. Neįtikėtina.
Brigita
2025-11-19
Pasakyti, kad labai patiko, yra per mažai. Nuostabi istorija, nuostabi moteris. Skaičiau ir atrodo, kad girdėjau p. Editos balsą, juoką ir ašaras balse. Rekomenduoju perskaityt visoms moterims - ir jaunoms, ir subrendusioms. Labai daug išminties šitoje knygoje.
Renata Rudnicka
2025-10-23
Noriu! Žaviuosi Edita, myliu jos pokalbius, atrodo lyg draugė būtų, tad laukiu :)
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kuri parduodama tiesiai iš knygos.lt sandėlio. Knygos kokybė įvertinta knygos.lt ekspertų.
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Atsiliepimai
-
-
Vijoleta B.
-
2026-06-23
Autentiškas klientas
-
-
Jurgita R.
-
2026-05-26
-
-
Kristina L.
-
2026-05-16
-
-
Andrej Č.
-
2026-04-30
Autentiškas klientas
-
-
Amarile
-
2026-04-25
-
-
Regina
-
2026-03-31
-
-
Jurgita V.
-
2026-03-28
-
-
Aistė
-
2026-03-26
-
-
Audrona J.
-
2026-03-13
Autentiškas klientas
-
-
Ilona
-
2026-03-08
-
-
Sandra
-
2026-02-28
-
-
Ona L.
-
2026-02-25
-
-
Dalia
-
2026-02-23
-
-
Vilma V.
-
2026-02-17
-
-
Greta Puzakova
-
2026-02-16
-
-
Aurinija M.
-
2026-02-14
Autentiškas klientas
-
-
Vida
-
2026-02-11
-
-
Ramunė L.
-
2026-02-09
Autentiškas klientas
-
-
Atidė
-
2026-02-05
-
-
Birutė
-
2026-02-05
-
-
Eglė
-
2026-02-04
-
-
Vaida
-
2026-02-03
-
-
Agnė
-
2026-01-21
-
-
Gintė
-
2026-01-20
-
-
Ingrida G.
-
2026-01-20
Autentiškas klientas
-
-
Raimonda
-
2026-01-19
-
-
Toji
-
2026-01-19
-
-
Algina P.
-
2026-01-18
Autentiškas klientas
-
-
Marija
-
2026-01-17
-
-
Laura
-
2026-01-17
-
-
Dalia
-
2026-01-16
-
-
Regina
-
2026-01-15
-
-
Saulė *.
-
2026-01-14
-
-
Jolanta
-
2026-01-14
-
-
paula
-
2026-01-13
-
-
L
-
2026-01-09
-
-
Edita J.
-
2026-01-09
Autentiškas klientas
-
-
Vilija K.
-
2026-01-05
-
-
Iveta
-
2025-12-29
-
-
Diana
-
2025-12-23
-
-
A. A.
-
2025-12-23
-
-
Marija
-
2025-12-22
-
-
Eglė
-
2025-12-20
-
-
Laura K.
-
2025-12-20
Autentiškas klientas
-
-
Laima
-
2025-12-19
-
-
Aukse
-
2025-12-15
-
-
Regina
-
2025-12-13
-
-
Reda
-
2025-12-12
-
-
Jurgita
-
2025-12-12
-
-
Milda G.
-
2025-12-09
Autentiškas klientas
-
-
Loreta
-
2025-12-08
-
-
Rūta V.
-
2025-12-01
Autentiškas klientas
-
-
Sonata J.
-
2025-12-01
Autentiškas klientas
-
-
Rima M.
-
2025-11-30
Autentiškas klientas
-
-
Odeta
-
2025-11-23
-
-
Loreta
-
2025-11-21
-
-
Remigijus
-
2025-11-20
-
-
Brigita
-
2025-11-19
-
-
Renata Rudnicka
-
2025-10-23
Rodyti daugiauKnygą tiesiog "suvalgiau" .
Labai stipri, atvira, gyvenimiškos patirties pilna knyga. Jaučiuos pratirtėjusi pavyzdžiais kaip gyvenime būna, kaip einama per įvairias patirtis.
Šiaip jau knygą derėtų pavadinti "Edita ir trys jos vyrai". Nes beveik apie nieką daugiau ten nekalbama, vos probėkšmiais užsimenama apie garsiausias laidas ir apskritai darbą televizijoje. Iš pradžių buvo tikrai įdomu, ir džiaugiausi, kad knygą įgarsino pati autorė, deja... Tai ne memuarai, bet paminklas antrąjam vyrui. Taip, kai Editos balsas keliose vietose užlūžo nuo ašarų, verkiau ir aš, bet užuojautą kažkap greit užgožė irzulys dėl nepaliaujamo moralizavimo, "aš žinau geriau" prieskonio. Ar rekomenduočiau? Ne.
Suintrigavo knygos aprašymas. Žaviuosi charizmatiškąja Editos asmenybe. Tikiu, kad knyga nenuvils.
Liuks knyga!
Įdomi gyvenimiška istorija!
Visada jaučiu pagarbą žmonėms, kurie per savo gyvenimą sugeba palikti ryškų pėdsaką kultūros gyvenime – tokia man yra Edita Mildažytė. Nors jos laidų beveik neprisimenu, bet ji man vistiek gerai žinoma kaip energinga, charizmatiška, stipri ir akivaizdžiai protinga moteris. Todėl knygoje tikėjausi daugiau apie jos idėjas, veiklas, nuveiktus darbus, emocijas ir vidinius išgyvenimus siekiant tikslų. Tačiau knygoje radau gerokai daugiau intymaus asmeninio gyvenimo detalių ir man susidarė įspūdis, kad ji daugiau kalba ir giria savo vyrus, nei apie save – mintyse net pervadinau knygą į „Edita ir jos vyrai“, todėl atrodė, kad knygoje šiek tiek per daug liaupsių vyrams ir per mažai pačios autorės kaip asmenybės. Ir vis dėlto – jos pasakojama gyvenimo istorija, nuo vaikystės iki dabarties, aiškiai patvirtina manonišankstinę nuomonę, kokia stipri ir įdomi moteris ji yra. O paskutinis sakinys taip gerai nuteikė, kad net pajutau palengvėjimą :) patarimai skaitytojui irgi superiniai :)
Negalėjau atsitraukti. Edita, jos iškalba, proto aštrumas visada žadėjo, bet knyga prikaustė, o perskaičius privertė susimąstyti.
Knyga "Pelynų medus" labai patiko, nors iš pradžių buvau nusiteikusi gana skeptiškai. Tačiau, pradėjus skaityti, užkabino, ėjau žingsnis po žingsnio ir savo gyvenimu. Nors Edita keletą metų jaunesnė, bet gyveno, dirbo, kūrė šeimą ir augino vaikus tuo pačiu laikmečiu. Linkiu autorei sėkmės, mano pirkta knyga keliauja toliau, ją skaito draugės ir artimieji. Lauksime naujos knygos, man atrodo, kad ši moteris turi dar daug ką pasakyti. Su pagarba - Audrona
Ši knyga man atstojo 10 psichoterapijos knygų - kiek joje išminties, gyvenimo tiesos ir patirties. Nebuvo nei vieno puslapio kurį skaityti buvo neįdomu. Juokiausi, verkiau ir vėl iš naujo. Palietė labai stipriai, labai rekomenduoju paskaityt kiekvienai moteriai, ypač jaunai, kurios gyvenimas ir svarbiausi sprendimai dar priešaky. Noriu pasakyti didelį Ačiū autorei už šią knygą.
Prisidedu prie liaupsių! Labai patiko knyga,skaičiau ir mėgavausi! Nuostabi moteris!
Nuostabi knyga, nuostabi moteris, tikrai neeilinį gyvenimo kelią einanti❤️
Nereali knyga❤️ Kaip ir Edita, moteris - Sviesa🙏 As sita knyga itraukciau i busimu jaunavedziu tuos kursus, pries vedybas. TOKIA meile tik filmuose buna. ❤️
Labai patiko
Dieve, kokia nuostabi moteris! Kokia nuostabi knyga.
Knyga patiko :)
Labai patiko, dėkui.
Knyga patiko. Nuotaikinga, skaitosi lengvai. Buvo smagu prisiminti " anuos laikus" su tokia lengva jumoro gaidele. 🙂
Paprastai-nepaprastos moters istorija.
Ačiū autorei💌 Tai neapsakomai stiprios, veiklios moters paveikslas, su meile ir atsidavimu besirūpinančia ne tik artima aplinka, bet kuriančia ir išliekamąją vertę turinčius dalykus Lietuvos labui. Kadangi esam bemdraamžės, skaitydama jaučiau daug bendrumo: tie patys jaunos šeimos išgyvenimo rūpesčiai, tie patys nuogąstavimai dėl visuomenės pokyčių socialinių tinklų fone... Ir ačiū už prognozes😀: "Dar žinau, kad gyvensiu iki aštuoniasdešimt ketverių. Ir kol būsiu gyva, Lietuvoje karo nebus"!
Knyga paliko gilų ir stiprų įspūdį. Labai palietė emociškai. Tarsi gyvenimo biblija. Tikrai rekomenduoju.
Skaitant šią knygą pradėdavau jaustis pavargusi. Man sunkiai suvokiama, kad taip galima būti nuolatinėje intensyvioje veikloje. Taip pat knyga jautėsi paviršutiniškai, biografija rašoma labiausiai per veiklas, išoriškai, trūksta emocinio gilumo ir nuoširdumo. Keista skaityt kad kažkam ši knyga atrodo nuoširdi. Taip pat gal neteisingai supratau, bet kažkoks moralizavimas nuolatinis atrodė skaitant. Tai perskaičiau, kad galėčiau aptarti su močiute, ir galiu įvardyti, kad patirtis su šia knyga jaučiasi paviršutiniška ir skurdi. Gal prisidėjo, kad iš aprašymo tikėjausi sodraus ir gilaus teksto, o pasirodė nuolatinis išoriškas veiklų aprašymas ir dažnai su kažkokia teisuoliškumo gaida.
Man irgi lb knyga patiko, tokia nuoširdi ir nuotaikinga, o kai kur ir su sunkiom vietom... Žaviuosi Edita ir jos stiprybe👌👌💣
Labai moteriška, moteriškos išpažinties knyga.
Man labai patiko. Ypac apie pagalba diabetu sergantiems vaikams. Gera knyga. Stipri, parasyta du humoru ir nuosirdi
Sukrečianti gyvenimo istorija. Gyvenimas turtingas džiaugsmo ir vargo. Be galo stipri asmenybė.
Labai įdomu kodėl visus laurus susižėrė viena E. Mildažytė. Juk juodu ant balto yra ir beandraautorės pavardė. Tai ji užrašė, redagavo ir leidybos maratoną praėjo. O ponia važinėja su ponu ir pasipinigauja pardavinėdama anot savo knygą. Kągi, juk reikia pinigėlių jubiliejaus kelionei į Tailandą. Lengvas skaitalas smalsioms namų ponioms. Vieninteliai tikri puslapiai apie vėžininko vyro slaugą ir galbūt vaikystės įspūdžiai iš Aukštaitijos kaimo.
Skaitosi lengvai. Labai stipri moteris.
Nuostabi knyga. Liuks!!!
Man labai patiko, nuoširdu, paprasta, kažkaip tikra.
Puiku
Knyga tikrai įdomi. Skaitant dažnai girdėjau ir jaučiau jos šarmingą buvimą kažkur šalia. Stipri ir žavinga moteris.
Motyvuojanti knyga niekada nepasiduoti, kad ir kaip būtų sunku.
Baiginėju skaityt, lengvai skaitosi. Šaunuolė Edita.
tikėjausi geresnės, gal per daug fantazijos,,,
Marija, Jus tik tiek pasiekite kiek pasieke E. Mildazyte bus labai super Tik klausimas ar pasiekus tiek moketumet pralaimet? Gyvenimas nenuspejamas , tad nenustebkite jei pati viena diena prabusit areštinėje. Kaip sake mano močiute: niekada neissizadek terbos,lazdos ir turmos ( kalejimo). Tad laikykite aukštai iškelus bures
Marija-visos knygos ir yra apie kitų gyvenimus,reik tada savo pasirašyti istoriją ir bus apie pačios gyvenimą knyga! Ši knyga labai patiko,tikra neišgalvota..
Sveiki gal kas turit šią knyga jau perskaityta parduoti?
Labai lengvai susiskaitė ši knyga. Gal kiek per menkas skyrelis pabaigoje, skirtas Sauliui Pilinkui, kuriame vis tiek Gintas minimas ir su juo lyginama... Bet pati knyga jausminga, linksma, jautri, vietomis net ašarą verčianti nusibraukti. Protinga moteris, praėjusi ne rožėmis klotą kelią
Buvo didelis malonumas skaityti, vietomis atrodė, kad romaną skaitau. Pagarba p. Editai už išminti ir drąsą gyventi savo gyvenimą. Yra ko pasimokyti. Rekomenduoju visiems pavyduoliams ir verksniams, kurie tik gaili savęs, niekina daug pasiekusius, bet patys nieko nedaro.
Piguva.
Negi jums įdomūs svetimų žmonių gyvenimai? Suprantu, jei būtų kažko svarbaus gyvenime pasiekus mokslo, meno srity ... O čia...pagyros apie vyrus, nakvynė blaivykloj... Gaila laiko.
Man tos visos filosofijos, nepasirodė kažkokios labai išmintingos, tokios labiau kaip užstalės pasvačiojimai. Tokia labiau kaip pagyvenusios moters auklėjimo knyga. O kartais net ir tam tikrą pagalbos stigmatizavimą įžvelgčiau pvz: Apskritai nesuprantu žmonių, kurie perkopę keturiasdešimtmetį pas psichologus ima vaikščioti kaip į kokį būrelį ir bando išlukštenti patirtis, kurias subrendęs žmogus jau seniai turėtų būti suvirškinęs, pats sau išsiaiškinęs ir gavęs atsakymus. Nevisiems ir nevisada tie atsakymai tam tikru gyvenimo laiku būna labai aiškūs. Bet kaip istorija gana įdomi.
Buvau gana skeptiškai nusiteikusi, bet labai patiko. Labai jautri, atvira ir įkvepianti džiaugtis gyvenimu knyga. Rekomenduoju.
Mėgavausi... panašiai, kaip valgant skanų tortą - mažais mažyčiais kąsneliais...
Labai atvira ir jautru.
Labai patiko viskas, atvirai, nuošidžiai parašyta!
Pirkau, kaip dovana, bet paciai, labai gaila, dar neteko skaityti. Girdejau, kad tikrai idomi, stipri knyga, kuri jau keliauja is ranku i rankas.
Knyga skystoka,kaip ir pati autorė.
Verta paskaityti. Labai stiprus emociškai tekstas. Patiko, bet antrą kartą nenorėčiau skaityti, nes labai paveiku.
Tai viena iš tų knygų, kurios savaime įtraukia – jautri, tikra, kartais skaudi, bet kartu kupina šilumos ir savito humoro. Po skaitymo lieka jausmas, kad pažinai žmogų iš arti.
Visada žaviuosi Edita, jos išmintimi, pastebėjimais, posakiais. Nuostabi moteris kaip ir ši knyga. Negalima atsitraukti. Puiku.
Atvira, drąsi knyga. Toks jausmas, kad skaitydama girdėjau p.Editos greitakalbę su visom intonacijom. Perskaičiau per savaitgalį ir dabar gailiuosi, kodėl taip skubėjau:) Bravo visai komandai!
Rekomenduoju!
Labai atvira, įkvepianti ir šviesi knyga nuo kurios sunku atsitraukti.
Neįtikėtina moters stiprybė, išmintis,visapusiškumas. Ši knyga - tai mokytoja ir sprendimų suflerė. Unikalu.
Žiūrim visas pokalbių laidas. Knyga-išpažintis. Neįtikėtina.
Pasakyti, kad labai patiko, yra per mažai. Nuostabi istorija, nuostabi moteris. Skaičiau ir atrodo, kad girdėjau p. Editos balsą, juoką ir ašaras balse. Rekomenduoju perskaityt visoms moterims - ir jaunoms, ir subrendusioms. Labai daug išminties šitoje knygoje.
Noriu! Žaviuosi Edita, myliu jos pokalbius, atrodo lyg draugė būtų, tad laukiu :)