Skaitytos knygos

Parduok knygas

Norite knygoms išleisti mažiau? Skaitytos knygos – puikus būdas sutaupyti. Privačių žmonių parduodamos perskaitytos knygos paprastai kainuoja gerokai pigiau, o išvaizdos trūkumai nėra dideli.

Beje, prie kiekvienos skaitytos knygos nurodoma jos būklė – ji gali atrodyti kaip nauja arba turėti kelis nežymius trūkumus. Be to, šis skyrelis yra ideali vieta tiems, kurie ieško retų egzempliorių. Pasibaigusių tiražų ar labai senos knygos nudžiugins išskirtinių lobių ieškančius skaitytojus.

Daug skaitote ir knygos nebetelpa lentynose? Parduokite knygas greitai ir patogiai Knygos.lt! Peržiūrėkite turimas knygas ir atrinkite tas, kurios tik užima vietą. Viskas labai paprasta – pasirašykite elektroninę sutartį, užpildykite norimų parduoti knygų sąrašą ir atsiųskite patvirtintas knygas mums – pardavimo procesu ir išsiuntimu pirkėjams pasirūpinsime mes!

Suteikite knygoms antrą gyvenimą. Taip ne tik prisidėsite prie tvaresnio rytojaus kūrimo, bet ir atrasite paprastą būdą užsidirbti naujoms knygoms!

Norite knygoms išleisti mažiau? Skaitytos knygos – puikus būdas sutaupyti. Privačių žmonių parduodamos perskaitytos knygos paprastai kainuoja gerokai pigiau, o išvaizdos t ... rūkumai nėra dideli. Beje, prie kiekvienos skaitytos knygos nurodoma jos būklė – ji gali atrodyti kaip nauja arba turėti kelis nežymius trūkumus. Be to, šis skyrelis yra ideali vieta tiems, kurie ieško retų egzempliorių. Pasibaigusių tiražų ar labai senos knygos nudžiugins išskirtinių lobių ieškančius skaitytojus. Daug skaitote ir knygos nebetelpa lentynose? Parduokite knygas greitai ir patogiai Knygos.lt! Peržiūrėkite turimas knygas ir atrinkite tas, kurios tik užima vietą. Viskas labai paprasta – pasirašykite elektroninę sutartį, užpildykite norimų parduoti knygų sąrašą ir atsiųskite patvirtintas knygas mums – pardavimo procesu ir išsiuntimu pirkėjams pasirūpinsime mes! Suteikite knygoms antrą gyvenimą. Taip ne tik prisidėsite prie tvaresnio rytojaus kūrimo, bet ir atrasite paprastą būdą užsidirbti naujoms knygoms!
Skaityti daugiau