Paulius Jurkevičius

iš viso 15
Rodoma 1-1515
Paulius Jurkevičius

Nuotrauka: asmeninio albumo

Paulius Jurkevičius (g. 1962 m.) – žurnalistas, gastronomijos ekspertas bei originalių knygų „Būk vyras: berniukų knyga“ (2010 m., bendraautorius), „Staltiesės ritmu“ (2010 m.), „Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos; Mados ekspresas“ (2012 m.), „Sava Roma“ (2014 m.), „Knyga apie ypač tyrą“ (2015 m.) autorius.

Paulius Jurkevičius jau ne vienerius metus atidžiai studijuoja itališkos kasdienybės kultūrą, semiasi iš jos išminties ir neabejotinai dalijasi ja su savo skaitytojais. Savo leidiniuose ir gausybėje straipsnių, kuriuos spėjo parašyti, autorius aptaria pačias įvairiausias temas. Šis gurmanas gali papasakoti ne tik apie kulinarines subtilybes, tačiau ir apie politiką, madą, etiketą ar net Italijos mafiją.

Kadaise Vytauto Didžiojo universitete dėstęs prancūzų bei italų kalbas, šiandien Paulius Jurkevičius, Italijos užsienio žurnalistų asociacijos „Associazione della Stampa Estera in Italia“ narys, yra itin vertinamas už savo įžvalgas publikuojamas lietuvių spaudoje ir internetiniuose naujienų portaluose.

Nuotrauka: asmeninio albumo Paulius Jurkevičius (g. 1962 m.) – žurnalistas, gastronomijos ekspertas bei originalių knygų „Būk vyras: berniukų knyga“ (2010 m., ben ... draautorius), „Staltiesės ritmu“ (2010 m.), „Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos; Mados ekspresas“ (2012 m.), „Sava Roma“ (2014 m.), „Knyga apie ypač tyrą“ (2015 m.) autorius. Paulius Jurkevičius jau ne vienerius metus atidžiai studijuoja itališkos kasdienybės kultūrą, semiasi iš jos išminties ir neabejotinai dalijasi ja su savo skaitytojais. Savo leidiniuose ir gausybėje straipsnių, kuriuos spėjo parašyti, autorius aptaria pačias įvairiausias temas. Šis gurmanas gali papasakoti ne tik apie kulinarines subtilybes, tačiau ir apie politiką, madą, etiketą ar net Italijos mafiją. Kadaise Vytauto Didžiojo universitete dėstęs prancūzų bei italų kalbas, šiandien Paulius Jurkevičius, Italijos užsienio žurnalistų asociacijos „Associazione della Stampa Estera in Italia“ narys, yra itin vertinamas už savo įžvalgas publikuojamas lietuvių spaudoje ir internetiniuose naujienų portaluose.
Skaityti daugiau