Pajuskite Italiją: Knyga apie ypač tyrą. Pirmasis lietuviškas alyvuogių aliejaus vadovėlis + ITALIŠKOS ELEGANCIJOS KODAS. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai + SAVA ROMA DOVANŲ!
Pajuskite Italiją: Knyga apie ypač tyrą. Pirmasis lietuviškas alyvuogių aliejaus vadovėlis + ITALIŠKOS ELEGANCIJOS KODAS. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai + SAVA ROMA DOVANŲ!
 • Išparduota.
Apie ką ši knyga: - Apie šiuo metu labai madingą, bet vis dar menkai pažįstamą kasdienybės pagardą. - Apie tai, kas gali kainuoti labai brangiai... Bet gali ir beveik nieko nekainuoti. - Apie keistai kartų, intriguojančiai pikantišką produktą. - Apie tą maisto ingredientą, kuris šiuo metu yra trokštamas, giriamas ir tuo pat metu nebaudžiamai falsifikuojamas. Ši knyga, žinoma, yra ir apie mus pačius. Apie tai, kaip mes valgome. Ir kaip lengvai save įtikiname, kad žymiai paprasčiau yra va…

Pajuskite Italiją: Knyga apie ypač tyrą. Pirmasis lietuviškas alyvuogių aliejaus vadovėlis + ITALIŠKOS ELEGANCIJOS KODAS. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai + SAVA ROMA DOVANŲ! minkšti viršeliai - 2015

Atsiliepimai

Aprašymas

Apie ką ši knyga:

- Apie šiuo metu labai madingą, bet vis dar menkai pažįstamą kasdienybės pagardą.
- Apie tai, kas gali kainuoti labai brangiai... Bet gali ir beveik nieko nekainuoti.
- Apie keistai kartų, intriguojančiai pikantišką produktą.
- Apie tą maisto ingredientą, kuris šiuo metu yra trokštamas, giriamas ir tuo pat metu nebaudžiamai falsifikuojamas.

Ši knyga, žinoma, yra ir apie mus pačius. Apie tai, kaip mes valgome. Ir kaip lengvai save įtikiname, kad žymiai paprasčiau yra valgyti bet kaip, užuot valgius teisingai, patiriant skonio malonumą.

Galų gale, ši knyga - šiek tiek ir apie patį autorių. Apie jo išgyvenimo istoriją, gastronominius paklydimus ir atradimus, kurie prasidėjo Kauno klinikų operacinėje, o baigėsi... alyvmedžių giraitėje Italijoje.
Tai knyga apie įdomiausią žmonijos maisto produktą –
YPAČ TYRĄ alyvuogių aliejų.

„Kretinai niekada neatrodo elegantiški. Elegancija – tai ne būdas išsiskirti, o būdas išlikti kitų atminty.“ (it. I cretini non sono mai eleganti. L‘eleganza non è un modo di farsi notare, ma quello di farsi ricordare.)
Giorgio Armani

„Mano supratimu, patraukli ir elegantiška yra ta moteris, kuri moka apsiginti.“ (it. Secondo mio parere, stupenda ed elegante è quella donna che sa diffendersi.)
Roberto Cavalli

„Technologijos, neoprenas, oda ir brangakmeniai elegantiškai atrodo tik ant treniruotos moters kūno.“ (it. Le technologie, neoprene, pelle e i gioelli sono eleganti solo sul corpo di una donna palestrata.)
Donatella Versace

„Elegancija – tai asmenybės stilius. Jį arba jaučiame ir valdome, arba ne. Tikrai neįmanoma elegancijos išmokti.“ (it. L‘eleganza è lo stile personale. O viene percepito e domato, o no. È impossibile imparare ad essere eleganti.)
Domenico Dolce

Apie autorę

Save laikau mados žmogumi. Jau du dešimtmečius gyvenu Romoje. Lietuvos skaitytojoms galbūt esu pažįstama iš mados apžvalgų dienraštyje „Lietuvos rytas“, žurnalų „Ekstra“, „Stilius“, „Stilius Plius“, „MM“, „Ieva“, „L‘Officiel“, „Žmonės“, „Šeimininkė“, žinių portalų www.lrytas.lt, www.15min.lt, www.delfi.lt. Prieš penkiolika metų tapau pirmąja Lietuvos žurnaliste, akredituota prie Italijos Nacionalinių mados namų „Camera Nazionale della Moda Italiana“. Dirbau Milano prêt-à-porter ir Romos alta moda madų savaitėse. Esu knygų „Italija“ ir „Sava Roma“ bendraautorė.

Daugiau kaip dvidešimt metų esu madoje, ja gyvenu, apie ją rašau, ją aukštinu tarsi dievybę, be jos neišgyvenčiau nė dienos. Mada man yra įkvėpimo šaltinis, mano gyvenimo esmė ir tikras, nesumeluotas kasdienybės džiaugsmas. Per tuos penkiolika metų, kuriuos rašiau apie madą žurnalui „Stilius“ ir kitiems Lietuvos ir tarptautiniams žurnalams, turėjau progos suprasti, ką jaučia mano apžvalgas skaitančios moterys. Kaip jos reaguoja vitrinoje ar madų žurnale išvydusios naujojo sezono tendencijas ir spalvas. Žinau, ką jos galvoja ir ko iš manęs tikisi. Todėl ši knyga turėtų paįvairinti gyvenimą toms skaitytojoms, kurios šiandien pasigenda mano rubrikos „Mados pulsas“. Jos man rašo, kad kas savaitę skaitydamos mados tendencijų apžvalgas iš Milano ir Romos aukštuomenės gyvenimo jausdavosi laimingos.

Ne veltui sakoma: Visi keliai veda į Romą.” Tai miestų miestas. Nesvarbu, ar buvote jame daugybę kartų, ar tik ketinate apsilankyti – ši knyga taps unikaliu Jūsų gidu Amžinajame mieste, kurį nuo šiol kaip tikras italas galėsite vadinti savu. Žurnalistai ir Italijos mados, gyvenimo būdo bei gastronomijos ekspertai, ne vienos knygos, įskaitant bestselerį ITALIJA. POJŪČIAI, STEREOTIPAI, PRIEŠPRIEŠOS; MADOS EKSPRESAS, autoriai Paulius ir Jurga Jurkevičiai šįkart pasitelkė trečią autorių – Romoje gidu dirbantį Simoną Jurkevičių. Trijulė lietuvių, kurie pelnytai Italiją ir Romą gali vadinti sava, praskleidė Romos paslapčių uždangą. Šioje knygoje sužinokite:

Sava roma

ką verta pamatyti Romoje, nesvarbu, ar turite dieną, ar ištisą savaitę;
kur ekonomiškai (ar prašmatniai!) pietauti, vakarieniauti ir išgerti tikro espreso puodelį (darykite tai kaip tikri italai, o ne turistai!);
kur ragauti geriausio Romos deserto (ir tai ne vien ledai, nors jie, žinoma, dieviški!);
kada geriausiai aplankyti miestą-valstybę ir krikščionybės širdį – Vatikaną;
kur buvo vežami nukauti gladiatoriai;
ką nuveikti vidurnaktį (ar per lietų), jeigu nori patirti gyvenimo nuotykį Romoje;
ir daugybę kitų nuostabiausio Europos miesto paslapčių...

Išparduota.

Turi egzempliorių? Parduok!

Atsiliepimai

 • Atsiliepimų nėra
0 pirkėjai įvertino šią prekę.
 • 5
 • 0%
 • 4
 • 0%
 • 3
 • 0%
 • 2
 • 0%
 • 1
 • 0%