• Neįtikėtina! Tik iki vidurnakčio papildoma 10 % nuolaida su kodu 10PIGIAU visoms knygoms, išskyrus skaitytas ir darbo knygas. 02:40:06

Beata Nicholson

Beata Nicholson – modernios lietuviškos virtuvės virtuozė, kulinarinių knygų “Beatos virtuvė” bei “Beatos virtuvė: mamų knyga” autorė.
Beata Nicholson – modernios lietuviškos virtuvės virtuozė, kulinarinių knygų “Beatos virtuvė” bei “Beatos virtuvė: mamų knyga” autorė.

Beata Nicholson (g. 1979) – modernios lietuviškos virtuvės virtuozė. Jau nuo 2009 m. leidžia itin populiarias receptų ir kulinarinių patarimų knygas.

Buvusi publicistė gyvendama Britanijoje atrado savo pašaukimą maisto gaminimo mene. Išleidusi dvi pirmąsias knygas „Beatos virtuvė“ (2009 m.) bei „Metai Beatos virtuvėje“ (2010 m.), tuo neapsiribojo ir 2011 m. baigė Londone esančią Leiths maisto ir vyno mokyklą. Tuomet įgavusi daugiau profesionalumo įkūrė leidyklą „Beatos virtuvė“ ir nuo 2012-ųjų kasmet išleidžia po naujų idėjų kupiną knygą.

Būdama energina ir entuziastinga, Beata Nicholson savo gerbėjams yra sukūrusi įvairių kalendorių bei užrašų knygelių, kurioms pati jaučia silpnybę. Autorė visuomet pasisako už ekologiją ir gaminimą namie, tad ji siūlo įsigyti savo aukšta kokybe pasižyminčių, vardinės linijos produktų – pavyzdžiui, karšto šokolado ar žolelių arbatos.

Beata Nicholson (g. 1979) – modernios lietuviškos virtuvės virtuozė. Jau nuo 2009 m. leidžia itin populiarias receptų ir kulinarinių patarimų knygas. Buvusi publicistė gyvend ... ama Britanijoje atrado savo pašaukimą maisto gaminimo mene. Išleidusi dvi pirmąsias knygas „Beatos virtuvė“ (2009 m.) bei „Metai Beatos virtuvėje“ (2010 m.), tuo neapsiribojo ir 2011 m. baigė Londone esančią Leiths maisto ir vyno mokyklą. Tuomet įgavusi daugiau profesionalumo įkūrė leidyklą „Beatos virtuvė“ ir nuo 2012-ųjų kasmet išleidžia po naujų idėjų kupiną knygą. Būdama energina ir entuziastinga, Beata Nicholson savo gerbėjams yra sukūrusi įvairių kalendorių bei užrašų knygelių, kurioms pati jaučia silpnybę. Autorė visuomet pasisako už ekologiją ir gaminimą namie, tad ji siūlo įsigyti savo aukšta kokybe pasižyminčių, vardinės linijos produktų – pavyzdžiui, karšto šokolado ar žolelių arbatos.
Skaityti daugiau
iš viso 44
Rodoma 31-4444