Apžvalgos

Ypatingi leidimai Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

Vasario 16-oji šįmet ypatinga – švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Tai labai svarbi šventė kiekvienam lietuviui, patriotui, kiekvienam suprantančiam laisvės vertę, gerbiančiam savo šalį ir kultūrą. Tikime, jog žinote puikių būdų šiai džiugiai dienai paminėti. Mes jums siūlome savo meilę įprasminti ir asmeninę knygų kolekciją papildyti šventiniais, būtent šimtmečiui sukurtais leidimais!

LIETUVOS ISTORIJALIETUVOS ISTORIJA

Ne veltui sakoma, jog „Lietuvos istorija“ yra mūsų laisvės simbolis. Tai leidinys, kurį turėti yra tikra garbė. Pristatome jums kone svarbiausią šių metų knygą – kolekcinį AUKSINIO OBUOLIO „Lietuvos istorijos“ leidimą. Knyga išties ypatinga, tad leidykla „Obuolys“ pasirūpino, jog į jūsų rankas ji patektų specialioje paauksuotoje dėžutėje bei būtų papuošta trispalvės skirtukais. Kartu su „Lietuvos istorija“ jūs gausite net šešis unikalius XXL priedus – plakatus:

  • Žymiausio dailininko Jano Mateikos paveikslo „Žalgirio mūšis“ reprodukciją;
  • Viduramžių Lietuvos valdovų portretus;
  • Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto kopiją;
  • Kryžiuočių kariuomenės dalių vėliavų legendą;
  • Beveik 2 metrų svarbiusių Lietuvos istorijos įvykių laiko juostą;
  • Istorinės Lietuvos žemėlapius.

Tai nėra tik paprasti plakatai – tai Lietuvos istorinių įvykių liudijimai bei puiki mokomoji priemonė mažiesiems. Juk taip gera ir reikalinga apie savo šalį mokyti nuo mažų dienų. Be to, šiam išskirtiniam „Lietuvos istorijos“ leidimui įžangą parašė pats prezidentas Valdas Adamkus, Adolfo Šapokos knygą vadindamas „Tautos biblija“. Mes tikime, jog tokia knyga yra verta tapti šeimos relikvija ir būti perduodama kartoms iš rankų į rankas.

LIETUVOS ISTORIJA

NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTAS

NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTAS: ilgai ieškotas dokumentas, kuris papuoš kiekvieno tikro lietuvio namus ar kabinetą – originalaus 1:1 dydžio kopija, atspausdinta ant storo neblunkančio popieriaus, tinkamo rėminimui

„Nors dokumente nėra žodžio laisvė, jis yra apie laisvę“ – taip apie savo didį radinį kalba profesorius Liudas Mažylis.

Lietuvos nepriklausomybės aktas buvo pasirašytas 1918 m. vasario 16 dieną Vilniuje – juo buvo atkurta Lietuvos valstybė. Išreikšdami tautos valią, Aktą pasirašė 20 Lietuvos Tarybos narių. Tai itin svarbi data mūsų šaliai, o Nepriklausomybės aktas yra Lietuvos ryžto, kovos ir laisvės troškimo liudijimas.

Leidykla „Obuolys“ pasirūpino, kad savo Nepriklausomybės akto kopiją galėtų turėti kiekvienas norintis – savoje šalyje ar užsienyje. Nepriklausomybės akto kopija – unikaliausia dovana, kokią galite rasti Lietuvos valstybės 100-mečio atkūrimo proga.

Profesoriaus Liudo Mažylio Vokietijoje rasto dokumento kopija gali papuošti ne tik jūsų darbo kabinetą, bet ir namus. Tai ant ilgaamžio, negelstančio ir itin kokybiško popieriaus atspausdintas gaminys, idealiai tinkantis rėminimui.

Beje, ši originalaus dydžio kopija gali tapti idealia dovana net užsienyje gyvenantiems lietuviams, mat dokumentas įpakuotas į itin storo ir kokybiško kartono tūtą. Nepriklausomybės akto kopija – idealus namų ar darbo kabineto akcentas, kiekvienam lietuviui mylinčiam ir gerbiančiam savo Tėvynę.

NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTAS

Apžvalgą paruošė leidykla OBUOLYS

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!