Bendros naujienos

Tu ir Tavo artimieji taip pat galite būti knygos herojais!

Personalizuotos fotoknygos yra vienas karščiausių pastarųjų metų atradimų daugeliui. Juk šiandien, kai nuotraukos iš svarbiausių įvykių dažniausiai nugula tik virtualioje erdvėje, tikroje knygoje įamžintos akimirkos gali tapti išskirtine proga keliauti laiku po gražiausias gyvenimo istorijas.

Jomis visada gera dalintis su artimaisiais ir draugais atvėrus savo namų biblioteką susibūrimų, švenčių metu. O ką jau kalbėti apie tas džiaugsmo ašaras ar skardų juoką gavus tokią prisiminimų kupiną dovaną? Knygoje telpa viskas: kelionių įspūdžiai, kartu su draugais ar šeima patirtos emocijos, pasiekti tikslai ir nuveikti darbai, gražiausios šventės ir svarbiausi įvykiai.

Šiandien mūsų draugas ZOOMBOOK dalijasi idėjomis, kaip sukurti neprilygstamą fotoknygą!

Zoombook fotoknygos

1 žingsnis Motyvas

Sugalvok idėją ir nuspręsk, kokią knygą nori sukurti. Pagalvok, ar nori ją padovanoti, ar sukurti prisiminimą sau.

2 žingsnis Temos ir turinys

Geriausios fotoknygos turi darnią temą. Struktūra ir nuoseklumas – visa ko pagrindas. Atsirink nuotraukas atliktas tam tikru laikotarpiu, ar tam tikra tema.

3 žingsnis Nuotraukų atranka

Atidi ir kritiška nuotraukų atranka yra labai svarbi. Rinkis tuos kadrus, kurie, sudėjus į knygą, papasakotų istoriją.

4 žingsnis Nuotraukų tvarka

Išdėstyk nuotraukas tokia tvarka, kokia jos buvo nufotografuotos. Viename atvarte išdėliok panašios tematikos ar spalviškai derančius kadrus.

5 žingsnis Nuotraukų išdėstymas

Kiek nuotraukų bus viename puslapyje, atvarte? Nuotraukas išdėstysi per visą puslapio plotą, ar paliksi nedidelį kraštą? Atsakymą rasi tik eksperimentuodama /-as.

Zoombook fotoknygos

6 žingsnis Ar rašyti tekstą?

Vietą, pavadinimą, datą ar kitas detales, kurios nėra aiškios žiūrint į nuotrauką, tikrai verta užrašyti. Tekstas turi būti vientisa knygos dalis, todėl apgalvok šriftą, jo dydį ir vietą. Jokiu būdu nepalik teksto ten, „kur jis dar telpa“.

7 žingsnis Viršelio nuotrauka

Viršelio nuotrauka sukelia (arba nesukelia) norą atversti knygą. Ji turi atspindėti visos knygos temą ir tarsi trumpai papasakoti apie ką ši knyga, tad nepagailėk laiko atrankai.

8 žingsnis Nesustok kurti

Pirma knyga pavyko puikiai? Ji graži, stilinga. Džiaugiesi kaskart, ją atsivertusi /-ęs. Nesustok. Namų biblioteka tik ir laukia Tavo nuostabių istorijų. Dalinkis jomis.

Zoombook fotoknygos

Kas yra ZOOMBOOK?

ZOOMBOOK – tai unikalus lietuviškas projektas, suteikiantis galimybę kiekvienam Jūsų sukurti fotoknygą, sieninį ir darbo kalendorių, užrašų knygutę, atvirlaiškį, užsakyti fotodrobę.

Fotoknygų, sieninių ir darbo kalendorių, užrašinių ir atvirukų kūrimo programa yra nemokama, profesionali, tačiau nesudėtinga, leidžianti įkelti ne tik nuotraukas, joje galima rašyti tekstą, atlikti kitas funkcijas. Kurdami produktus jūs galite sukurti patinkantį dizainą pats, bet ir pasirinkti jau paruoštus šablonus.

Zoombook fotoknygos

 

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!