Šešios knygutės, padėsiančios jums tobulėti 2017 metais
Knygų naujienos

Šešios knygutės, padėsiančios jums tobulėti 2017 metais

Metų pradžia – puikus laikas užsibrėžti tikslus. Žemiau rasite knygutes, kurios jums padės siekti tikslų srityse, kuriose norite tobulėti. Gal ieškote įkvėpimo, norite pagerinti savo savijautą, geriau save pažinti, būti šaunesniais tėvais ar palengvinti savo buities darbų planavimą? Tuomet šios knygelės – tai, ko jums reikia.

„Mano gyvenimo stebuklai“

Mano gyvenimo stebuklaiNuo mūsų minčių priklauso tai, kaip jaučiamės, kokia mūsų sveikata, artimųjų savijauta ir dar daug kitų svarbių dalykų, bet dažniausiai paleidžiame mintis tekėti visiškai nekontroliuojamai. Norėdami pamatyti aplink mus esančius nepaprastus dalykus ir pasukti savo gyvenimą tinkama kryptimi, turime stabtelėti, išgryninti savo mintis ir sąmoningai pradėti ieškoti greta mūsų vykstančių stebuklų.

Tam ir skirta ši knyga, kurioje visus metus galėsite ne tik fiksuoti nutikusius ypatingus dalykus, bet ir linkėti aplinkiniams laimės, juk sakoma, kad mintys materializuojasi. Taip pat čia skirta vietos padėkoms – tyrimais įrodyta, kad dėkingi žmonės pasižymi geresne fizine ir psichine sveikata. Lai šie metai būna magiški!

„Sąrašinė“

SarasinePuiki naujiena ne tik sąrašų maniakams, bet ir norintiems geriau save pažinti. Sako, kad norint, jog svajonės išsipildytų, reikia jas pirmiausia užrašyti. Tada svajones mes išsigryniname, nebesidairome į kitas ir pradedame kryptingai judėti jų link.

Bet ši knygelė skirta ne tik svajonėms ir tikslams. Fiksuokite, kas jus daro laimingus, taip pat įsimintinus vaikystės prisiminimus, įkvepiančius žmones, mėgstamiausias frazes, patikusius filmus, knygas ir daugybę kitų dalykų. Galbūt ką nors naujo apie save suprasite, priartėsite prie savo tikslų, o jei ne, bent jau išgirdę klausimą: „Gal gali rekomenduoti kokį gerą filmą?“, gebėsite be vargo į jį atsakyti.

„Atrask save. 365 dienos“

Atrask save

Bestselerio „Atrask save: makiažo paslaptys iš profesionalo lūpų“ autorė Olesia Žuravliova pristato įkvepiančią darbo knygą ir skatina ateinančiais metais ieškoti atradimų ne tik grožio srityje.

Be tradicinių puslapių, šioje darbo knygoje taip pat rasite teminę mėnesio užduotį, kuri skatins išbandyti naujų dalykų, tobulėti kokioje nors srityje ar tiesiog pagalvoti, kuria linkme juda jūsų gyvenimas. Tegul ateinantys metai būna pilni atradimų, įkvėpimo ir meilės.

 

 „Kūdikio albumas“

Kudikio albumasVisi galime pasistengti būti geresniais tėvais ir palikti savo vaikams gražiausių vaikystės prisiminimų. Kol vaikai dar visai maži, galime tapti geriausiais jų pirmųjų gyvenimo metų metraštininkais.

„Kūdikio albume“ galėsite ne tik aprašyti gražiausias akimirkas, pirmuosius žodžius, bet ir įamžinti daugybę kitų smagių dalykų – įklijuoti nuotraukų, plaukų sruogą, delniukų atspaudų, linkėjimų. Be to, galite palikti prisiminimų ir faktų apie tuos metus, kai vaikutis gimė, – nuo Lietuvos prezidento iki tuo metu populiariausios dainos. O kur dar daugybė pirmų kartų aprašymų: pirmoji šypsena, pirmasis susitikimas su Kalėdų Seneliu, pirmieji žingsniai. Pirmaisiais metais vyksta tiek daug dalykų ir šis albumas sukurtas, kad juos visus išsaugotumėte.

 „Laimingos šeimos knyga“

Laimingos seimos knygaTai darbo knyga, skirta superherojams – mamoms ir tėčiams, kurie, be daugybės darbų, dar turi pasirūpinti savo šeima, tad paprasto darbo kalendoriaus jiems nebeužtenka.

„Laimingos šeimos knygoje“ rasite ne tik įprastų puslapių veikloms planuoti, bet ir atskirą pirkinių sąrašo skiltį, kad nepamirštumėte, ką turite nupirkti. Taip pat yra atskira skiltis savaitės meniu – juk žinome, kad tie pilveliai amžinai būna alkani, tad nuolat reikia planuoti, kuo juos užpildyti.

Taip pat čia rasite daug vietos užrašams, kad tilptų tiek jūsų planai, tiek ir vaikų būrelių informacija ar kalėdinio kostiumo idėjos bei daugybė kitų superherojų reikalų.

„Leonardo da Vinci. Mintys ir užrašai“

Leonardo da Vinci uzrasineRaskite įkvėpimą skaitydami žinomiausio menininko, išradėjo ir filosofo Leonardo da Vinčio mintis. Visi mes esame kūrėjai, tik ne visada leidžiame atsiskleisti savo kūrybiniam potencialui.

Ši knygelė gali tapti ne tik puikia vieta planams, svajonėms ir tikslams užrašyti, bet ir įkvėpimo šaltiniu ateinantiems metams, kad mąstytumėte be ribų ir nebijotumėte svajoti. Pažinkite garsųjį genijų ir jo darbus. Lai 2017 m. jus įkvepia Leonardas da Vinčis ir jo kūryba.