santykiu gidas
Psichologija

SANTYKIŲ GIDAS: 5 knygos moterims, norinčioms geriau suprasti vyrus

Mokslo pažanga stulbina, tačiau ne mažiau stebina tai, kad vis daugiau žinodami apie tolimąsias galaktikas, tiek mažai žinome apie mus supančius žmones. Gera žinia yra ta, kad nebūtina nugyventi visą gyvenimą ir pažinti visus vyrus tam, kad pasimokytume iš klaidų ir pagaliau suprastume vieni kitus. Štai penkios santykių specialistų knygos, kurias skaitydami ne tik puikiai praleisite laiką, bet ir geriau pažinsite tuos, kuriuos mylite ir kurie myli jus!

Santykių fizika, arba dėsniai kurie veikia mus visus

Mark Gungor „Per juokus į geresnę santuoką“. Garsus amerikiečių pastoriusPer juokus į geresnę santuoka Markas Gungor teigia, kad skirtumai tarp vyrų ir moterų yra akivaizdūs. Mes skirtingai žvelgiame į pasaulį, turime skirtingas vertybes ir vadovaujamės skirtingomis taisyklėmis. Vyrai mėgsta daiktus, moterims patinka žmonės. Vyrai užsiima seksu, moterys mylisi. Vyrai eina į tualetą su tikslu, moterys tualetą laiko bendravimo vieta. Vyrai nepasiklysta – pasiklydęs vyras atrodytų kvailai. Vyras gali pasirinkti vaizdingą maršrutą ir šiek tiek užgaišti, bet vyrai nepasiklysta.

Tai – tik keli skirtumai, kuriuos įvardija šios nepaprastai šmaikščios, pagavios ir vertingos knygos autorius. Jau prisiekusiems amžinąją meilę, ką tik užmezgusiems santykius ar dar tik ieškantiems antrosios pusės – ši knyga atsakys į tuos klausimus, į kuriuos manėte, kad atsakymų paprasčiausiai nėra!

Nesijaučiate mylima? Galbūt jūsų mylimasis kalba kita meilės kalba!

Gary Chapman „Penkios meilės kalbos“5 meilės kalbos. Skundžiatės, kad retai gaunate gėlių ir dėl to jaučiatės mažiau mylima, o mylimasis atšauna, kad dėl jūsų nuplovė automobilį? Norėtumėte dažniau apsikabinti, o antroji pusė verčiau pasiūlo kartu leistis į dviračių žygį? Išvengsite daugybės nesusipratimų ir bereikalingų santykių aiškinimosi, jei perskaitysite bestselerį „Penkios meilės kalbos“ ir sužinosite, kokia meilės kalba kalbate jūs, o kokia – jūsų mylimas vyras!

Taip pat rekomenduoju ir kitas Gary Chapman knygas:
„Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius“
„Santykių keliai ir klystkeliai. Kaip išsaugoti santykius“
„Darni santuoka. Ką iš tikrųjų reiškia mylėti“
„Penkios atsiprašymo kalbos. Kaip susitaikyti su tais, kuriuos mylime“
„Septyni meilės dėsniai“

„Priešinga“ lytis reiškia, kad esame priešingi?

Kodėl vyrai neranda raktų, o moterims vis reikia naujų batųAllan ir Barbara Pease „Kodėl vyrai neranda raktų, o moterims vis reikia naujų batų ir „Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja žemėlapiuose „. Moterys nuolatos klysta galvodamos, kad jeigu vyras ją myli, tai privalo ir suprasti. Dažniausiai jis jos nesupranta, o ji vyro elgesį interpretuoja labai savitai. Kodėl vyrai iš tikrųjų vienu metu gali daryti tik vieną darbą, kodėl vyrai mažai kalba, kodėl vyrai siūlo sprendimus, bet nepakenčia patarimų, kodėl vyrai nori sekso, o moterims reikia meilės… Tai tik dalis klausimų, į kuriuos atsakymus sužinosite ir gyvenimiškose situacijose pritaikysite, perskaitę šias rekomenduojamas Allano ir Barbaros Pease knygas!

Svajojate apie santykius „ilgai ir laimingai“? Puoselėkite draugystę!

Susan Forward „Toksiški tėvai“. Toksiški tėvaiVyro ir moters meilės istorija nėra baltas popieriaus lapas, ant kurio naujai rašoma poros gyvenimo istoriją. Be praeityje greičiausiai egzistavusių draugysčių su kitomis moterims, ne mažiau svarbų vaidmenį atlieka ir santykiai su tėvais. Todėl norėdamos geriau suprasti, kodėl jūsų mylimasis elgiasi vienaip ar kitaip, nenumokite ranka į iš pirmo žvilgsnio atrodytų tolimą ir nereikšmingą vaikystės laikotarpį.

Daugeliui vyrų nėra lengva išsipasakoti, todėl nesitikėkite atvirų pokalbių prie kavos puodelio, kurie įprasti moteriškų pasisėdėjimų metu. Neužpulkite tiesmukais klausimais ir nenorėkite sužinoti VISKO per vieną dieną – nustebsite, kiek daug galima sužinoti karts nuo karto tiesiog pasidalinus atsiminimais. Na, o pajautusios, kad užčiuopėte jautrią santykių su tėvais vietą, būtinai perskaitykite knygą „Toksiški tėvai“. – tikėtina, jog šios knygos autorė, visame pasaulyje garsi psichologė Suzana Forvard padės geriau suprasti mylimo vyro elgesio motyvus ar net išspręsti persekiojančius vaikystės traumų padarinius.

Ieškote tikro vyro? Tapkite tikra moterimi!

Andrė Pabarčiūtė „Moters magijos mokykla“Moters magijos mokykla. Kur dingo tikri vyrai? Ar dažnai šį klausimą išgirstate, o greičiausiai ir pačios užduodate moterų draugių kompanijoje? Laikai per pastarąjį šimtmetį gerokai pasikeitė, todėl nenuostabu, kad ryškios takoskyros tarp to, kas vyriška ir moteriška, nebeliko.

Tačiau jei vis dėlto mielai šalia savęs matytumėte stiprų, atsakingą, ambicingą ir saugumą kuriantį mylimąjį, atsiverskite Andrės Pabarčiūtės knygą „Moters magijos mokykla“ – daugelį metų paskaitas apie moteriškos prigimties išlaisvinimą skaitanti autorė padės geriau pažinti savo talentus, atskleisti moteriškąją asmenybės pusę ir sukurti harmoningą ryšį su partneriu. Mėgaukitės savo moteriškąja prigimtimi ir nustebsite, jog mylimajam savaime norėsis išreikšti tas asmenines savybes, kurios žavi vyriškumu!

Esame tikri, kad perskaitę šias knygas suprasite, kodėl legendiniai Džono Grėjaus žodžiai Vyrai kilę iš Marso, moterys iš Veneros yra tiesa, o perprasti skirtingos lyties mąstymo modelį yra beveik tas pats, kas išmokti naują užsienio kalbą!

Kitos rekomenduojamos knygos apie santykius:

7 darnios santuokos taisyklės     Septyni intymumo lygiai     Vyrai ant mano sofos. Ko nežino jų moterys

 Šeši vyrai, šešios žmonos        Paslaptys apie vyrus, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris       Tik moterims: tai, ką turite žinoti apie vyrų vidinį pasaulį

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!