atsiimkite siuntas dpd pickup
Bendros naujienos

PIGIAU IR PATOGIAU: nuo šiol KNYGOS.lt užsakymus atsiimkite ir DPD PICKUP taškuose

Apsipirkti el. knygyne paprasta, patogu ir smagu, tačiau dar smagiau, kai užsakymas atkeliauja kiek įmanoma greičiau! Mes puikiai suprantame, kaip gali būti nekantru pradėti skaityti įsigytą knygą, todėl nuolatos peržiūrime knygų pristatymo galimybes, domimės naujovėmis ir mums patikusias stengiamės kuo greičiau pasiūlyti jums.

Šiandien pristatome naujausią KNYGOS.lt prekių atsiėmimo būdą – DPD PICKUP siuntų taškų ir terminalų punktą! Tikimės, kad tai taps dar viena priežastimi skaityti daugiau ir dažniau.

Nuo šiol už pristatymą mokėkite mažiau

1,32 € – lygiai tiek kainuos pristatymas į jūsų pasirinktą DPD PICKUP siuntų tašką ar terminalą daugelyje Lietuvos miestų. Tai pigiausias KNYGOS.lt užsakymų pristatymo būdas.

Žinoma, vis dar galite atsiimti visiškai NEMOKAMAI mūsų siuntų atidavimo taškuose! KNYGOS.lt logistikos centre (Brastos g. 13, Kaunas), knygyne-kavinėje KNYGŲ MINISTERIJA (Laisvės al. 29, Kaunas) arba išsirinkti bent vieną knygą iš sąrašo KNYGOS SU NEMOKAMU ATVEŽIMU Lietuvoje.

Atsiimkite ten, kur patogiausia jums

DPD PICKUP siuntų taškai ir terminalai LietuvojeDPD PICKUP siuntų taškų ir terminalų tinklas išties didelis! Atsiimti galėsite ne tik Lietuvos didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miestuose. Arčiau darbo, namų ar prekybos centro, kuriame apsiperkate šeimos vakarienei, – atsiimkite ten, kur patogiausia jums!

Atsiimkite tada, kada norisi

DPD PICKUP terminaluose savo užsakymus galėsite atsiimti visą parą – jums reikės tik įvesti durelių užrakto kodą, gautą SMS žinute. Pasirinkę DPD PICKUP siuntų taškus įvairiose prekybos vietose atkreipkite dėmesį į jų darbo valandas – daugelio darbo laikas ilgesnis nei standartinis!

Beje, siuntos saugomos 7 dienas, tad turėsite visą savaitę atvažiuoti pasiimti tai, ką užsisakėte.

Greičiausiai pristatysime jau kitą darbo dieną

Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą DPD pickup taškąJei visas jūsų užsakytas knygas ar kitas prekes turėsime sandėlyje, suruošime jūsų siuntą tą pačią dieną, atiduosime DPD kurjeriui ir tikėtina, kad jau kitą darbo dieną sulauksite žinutės, kad siunta laukia jūsų pasirinktame DPD PICKUP siuntų taške ar terminale.

Turite pasiūlymų, kaip galėtume patobulinti apsipirkimo www.knygos.lt procesą? Parašykite mums el. paštu pasiulymai@knygos.lt!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!