Olfaktorinė magija ir kvapnios pasakos
Bendros naujienos

OLFAKTORINĖ MAGIJA IR KVAPNIOS PASAKOS

Nors kvepalai yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, apie juos ir jų kūrėjus žinome labai mažai. Šią spragą siekia užpildyti ir pirmąją lietuvišką knygą apie kvepalus pristato parfumeris Aistis Mickevičius – pirmojo Lietuvoje registruoto nišinės parfumerijos ženklo „FUMparFUM“ įkūrėjas.

kvepalaiprofilis

Aisčio Mickevičiaus knyga „Kvepalai“

Veikiausiai tai yra viena iš labiausiai pojūčius maloninančių naujienų šį mėnesį. Daugeliui gerai pažįstamas A. Mickevičius šiemet rinkai pristatė šį bei tą unikalaus. Būtent – unikalaus! KVEPALAI: aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos – knyga, kurios Lietuvoje dar nebuvo.

Čia autorius mums pasakoja apie kvepalus taip, kaip dar veikiausiai nesame girdėję.

Pats išreiškęs apgailestavimą, kad paauglystėje pradėjus domėtis netipiška tema – kvepalais ir jų subtilybėmis, A. Mickevičius turėjo tenkintis informacijos trupiniais bei nuogirdomis, dabar atvirai ir nuoširdžiai atskleidžia viską, ką per tiek metų šiam pavyko sužinoti.

Tik itin dvasingas žmogus gali kurti kvepalus

Intuityviai pasirinktas kvepalų aromatas – mūsų sielos veidrodis, atspindintis asmenybės unikalumą, nuotaiką, savitą skonį ir net visuomeninį statusą.

kvepalaiaistismickevicius2

Knygos autorius A. Mickevičius

Kvepalai yra neatsiejama įvaizdžio dalis, suteikianti papildomo žavesio ir pabrėžianti asmens individualumą. Be to, kvepalai geba pažadinti sentimentus ir tarsi laiko mašina mintimis nukelti į jums svarbias praeities akimirkas.

Žmogus negalintis užuosti kvapų, dažnai net prisipažįsta, kad jo gyvenimas bei išorinis pasaulis atrodo prėskesnis, pilkesnis, niūresnis. Argi nenuostabu, kiek įtakos turi po žmogaus šnerves patenkantis oras? Ir omenyje turima ne tik deguonies būtinybė organizmui.

Kvapas yra kažkas magiško, sunkiai suvokiamo, nes tai taip stipriai užburia. Sukelia įvairiausių pojūčių, kurie skatina net imtis tam tikrų veiksmų, skatina fantazijas, daro įtaką psichologinei būsenai ar net sukelia fizinių potyrių.

Mados ir kvapų pasaulio romanas

Iš knygos „Kvepalai“

Iš knygos „Kvepalai“

A. Mickevičius pasistengia, kad knygoje KVEPALAI išryškėtų ta magija, kurią kuria subtiliai, bet preciziškai parinktas tam tikras kvapas.

Tik šioje knygoje galima pasinerti į pačias įdomiausias, neretai su mada susijusias kvapų pasaulio istorijas. Negana to, autorius suteikia galimybę pačiam kurti tą stebuklą ir supažindinęs su legendiniais kvepalų kūrėjais, kvepalų niuansais, išmoko išsirinkti savąjį aromatą ir tinkamai juo kvepintis. Taip pat apie žymiausius visų laikų aromatus; kaip išsirinkti tinkamą kvapą ir juo išryškinti unikalią savo asmenybę ir savotiškus „parfumerinius“ maršrutus, kuriais galėsite keliauti kartu su aromatine istorija.

KVEPALAI: aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos -pasinerkite į kvapnią pasaką ir sužinokite apie viską – sužinokite, kuo pasaulis kvepia šiandien ir pastaruosius šimtą metų!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!