Knygos skaityti per kalėdas
Apžvalgos

Knygos Kalėdų laukimo džiaugsmui kurti

Ar ir Jumyse kartais prieš Kalėdas prabunda „grinčas“? Kai aplink visi ima ruoštis Šv. Kalėdoms, puoštis dekoracijomis, klausytis kalėdinių dainų, o Jums šventinės nuotaikos tiesiog nėra? Turime pasiūlymą – perskaitykite knygą, kuri pripildys sielą džiaugsminga artėjančių Kalėdų dvasia! Žemiau rasite mūsų siūlomus variantus.

TIKRA KALĖDŲ DVASIA

Tai visame pasaulyje mylimų autorių – Karen Swan „Apsnigtos Kalėdos“ ir Lucindos Riley „Angelų medis“ – romanai, kurie užburs jaukumu, gerumu ir padės visa širdimi pajausti švenčių laukimo džiaugsmą.

ROMANTIŠKOS KALĖDOS

Jei šių Kalėdų laukimui Jums trūksta romantiškus jausmus žadinančių akimirkų, drugelių plazdėjimą pilve padės pajausti šie leidyklos Svajonių knygos romanai – „Netikėta Kalėdų dovana“, „Žibančios Kalėdos“ ir „Žiemos noras – besmegenis“.

BALTOS KALĖDOS

Nors šie du romanai – Anthony Doerr „Malonės sniegas“ ir Naomi Novik „Šimtas metų žiemos“– ir nėra tiesiogiai susiję su Kalėdomis, juose tiek daug sniego, kad vaizduotėje tikrai susikursite baltų Kalėdų vaizdinį. Juk iš dangaus krintančios snaigės puikiai tinka švenčių laukimo nuotaikai kurti!

GYVENIMIŠKOS KALĖDOS

Jei Jums visai nesinori romantiškų istorijų, rekomenduojame perskaityti realistiškomis detalėmis Kalėdų laikotarpį atkuriančias knygas – Adam Kay „Naktinę pamainą prieš Kalėdas“ ir Alan Hunter „Džentlio Kalėdos“. Kas vyksta ligoninėse Kalėdų dienomis? Kaip šventes pasitinka žmogžudystes tiriantis inspektorius Džentlis?

KALĖDOS PO GERUMO SPARNAIS

Pasitaiko, kad rūpesčiai, rutina ir pilkas dangus įjungia mumyse abejingumo režimą. Pažadinti gerumą, optimizmą ir norą dalintis tuo, ką turime, su kitais padės šios jautrios ir labai gražios istorijos visai šeimai – Greg Kincaid „Namai Kalėdoms“ ir Giacomo Papi „Broliai Kalėdos“.

KLASIKINĖS KALĖDOS

Trumpam atidėkite įprastas pasakas prieš miegą ir paimkite į rankas nuostabaus grožio kalėdines knygas – Hanso Christiano Anderseno „Sniego karalienė“, Majos Lunde „Sniego sesė“, Marko Leino „Kalėdų istorija“ ir Kęstučio Kasparavičiaus „Kalėdos! Kalėdos!“. Šios knygos, beje, patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

LABAI LINKSMOS KALĖDOS

Nėra reikalo pernelyg surimtėti – verčiau susipažinti su linksmai nusiteikusiais kalėdiniais personažais ir iš visos širdies pasijuokti. Smagios istorijos Tomo Hetcherio „Kalėdozauras ir Žiemos ragana“, Matto Haigo „Tėtušis Kalėda ir aš“ knygose suteiks daug progų nusišypsoti ir pasijuoti. Juk juokas – geriausias vaistas nuo visų ligų!

SKAMBANČIOS KALĖDOS

Tegul šiuo gražiausiu metų laikotarpiu Jūsų namuose skamba kalėdinė muzika. Šios muzikinės knygelės „Kalėdinės dainelės“ ir „Muzikinė istorija Spragtukas“ padės sukurti šventinę atmosferą tiek mažiesiems, tiek jų tėveliams.

Beje, visos šios knygos puikiai tinka DOVANOTI. Išrinkite dovanas tiems, kuriuos mylite, jau dabar!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!