Knygos.lt video lentyna
Knygos.lt naujienos

KNYGOS.LT videolentyna – pavartykite knygą dabar!

Mes gyvename nuostabiame amžiuje. Tokiame, kuriame nusipirkti knygą gali neišeidamas iš namų – tereikia atidaryti duris kurjeriui. Tačiau patogumas turi savo kainą – mes negalime prieš įsigydami knygos pavartyti. Kaip žinoti, ar knyga iliustruota, ar jos šriftas ne per mažas, ar ji suskirstyta į trumpus skyrelius, o gal tai visiškai vientisas kūrinys? KNYGOS.LT naujiena – videolentyna – atsakys į visus Jūsų klausimus!

Knygos.lt video lentyna

Visai neseniai prie kai kurių knygų atsirado melsvas apskritimas. Tai ženklas, kad knyga turi savo vaizdo įrašą! Įsijungus KNYGOS.LT videolentynos įrašą galima pamatyti, kaip knyga atrodo rankose, koks jos storis, kokius raštus slepia meno terapijos knygos, ar gardžiai atrodo receptų knygų nuotraukos… Peržiūrėję KNYGOS.LT videolentynos įrašą galėsite pamatyti, ar vaikiškos knygelės yra kietais lapais, kokio dydžio jų teksto raidės, ar jose vien tik iliustracijos, ar mažylis jau galės skaityti pats.

Knygu video lentyna 2

Nuo dabar galėsite apsipirkti greitai ir patogiai, nebebijodami gauti knygą visai nepanašią į tą, kurios tikėjotės! Kiekvieną dieną lentyna taps vis pilnesnė ir pilnesnė, pavartyti galėsite vis daugiau knygų. Užsukite į KNYGOS.LT videolentyną jau dabar, ieškokite ženkliuko prie knygos ir pamatykite jos turinį!

Knygos.lt video lentyna 3

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!