KNYGOS.lt kolektyvas - švenčiame 5-erių metų gimtadienį
Bendros naujienos

Ar žinote, kad didžiausią lietuvišką knygyną pasaulyje aptarnauja nedidelis būrys knygų mylėtojų?

Mielieji skaitytojai,

KNYGOS.lt pradėjo savo veiklą 2011.11.11. Persukime 5-erius metus į priekį… Įsivaizduokite knygyną, kurį kasdien aplanko daugiau knygų skaitytojų, nei telpa į Siemens areną… Per 3 dienas KNYGOS.lt apsilanko tiek pat žmonių, kiek ateina į Vilniaus knygų mugę – ir taip ištisus metus, o ne vieną ilgąjį savaitgalį! Netrukus sulauksime 500 000-ojo pirkėjo, vien šiemet išsiųsime Jums beveik 1 milijoną knygų! Iš tiesų, KNYGOS.lt yra daugiau nei knygynas – tūkstančiams tautiečių, išsibarsčiusių visame pasaulyje, tai yra langas į Lietuvos leidybos padangę.

Ar žinote, kad didžiausią lietuvišką knygyną pasaulyje aptarnauja nedidelis būrys knygų mylėtojų? Kasdien plušame, kad Jūsų knygos pasiektų Jus laiku. Lina ir Deimantė kasdien atsako į šimtus telefono skambučių ir Jūsų laiškų. Sigita ir Kristina nueina dešimtis kilometrų ir rankomis neša tonas (tikrai!) knygų, rinkdamos Jūsų užsakymus, o Ieva, Giedrė ir Gintarė nenuilstamos pakuoja Jūsų siuntas.

Kamilė, Sonata, Linas ir Karolina bendrauja su leidėjais ir priima prekes – per jų rankas keliauja tūkstančiai lietuviškų knygų Jums. Viską spėjantis Vaidas iš Vilniaus parveža mūsų siuntas ir pagelbėja visais kitais ūkio reikalais. Antrą gyvenimą perskaitytoms knygoms suteikia ekspertė Jolanta, o Vilniuje šypsenomis Jus pasitinka ir tiesiai į rankas užsakytas knygas perduoda šauniosios Simona ir Jurgita.

Kai be jokio vargo pavyksta rasti būtent tai, ko ieškote, nuopelnai atitenka sumaniausias technologijas įvaldžiusiems Andriui, Viliui ir Karoliui. Kai „vartote“ knygas virtualiai ar apžiūrite jų nuotraukas – tai mūsų fotografės Lauros darbas. Kai skaitote naujienlaiškius – tai Ernestos ir Agnės kruopščiai atrinktos naujienos Jums…

Šiandien mes visi sakome Jums:
AČIŪ, KAD ESATE!
AČIŪ, KAD SKAITOTE!

Jūsų,
KNYGOS.lt kolektyvasKNYGOS.lt darbuotojai