7 pažadai sau šį pavasarį, kurį įgyvendinti padės knygos
Bendros naujienos

7 pažadai sau šį pavasarį, kuriuos ištesėti padės knygos

Pavasarį bunda ne tik gamta. Bunda iš troškimas keistis, pradėti kažką naujo, išbandyti save ir atrasti dar nepažintų gebėjimų. Kaip neprarasti įkvėpimo ir įgyvendinti sau duotus pažadus? Štai knygos, kurios įkvėps, duos naudingų patarimų ar tiesiog leis prasmingai praleisti laiką.

Pažadu sau ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų karjeros ar verslo srityje

 

Mažesnių ar didesnių ambicijų profesinėje srityje turime kiekvienas, tačiau lengva užsistovėti vienoje vietoje ir norimus pokyčius atidėlioti vėlesniam laikui. Tegul pavasaris būna nauja pradžia!

Naujoje knygoje TITANŲ ĮRANKIAI daugeliui jau gerai pažįstamas bestselerių autorius Timas Ferrissas dalijasi patarimais, kokie įpročiai savų tikslų padėjo pasiekti garsiausiems pasaulio milijardieriams, ekspertams, pasaulinio lygio žvaigždėms. Galbūt padės ir jums?

 

Pažadu sau įdėti daugiau pastangų į asmeninius santykius

 MEILĖS PRAKTIKA

 

Atsakomybių gausa darbe, buities rūpesčiai, vaikų auklėjimas ir daug kitų kasdienių užduočių… Nenuostabu, kad lengva pamiršti, jog šalia mūsų tas žmogus, kurį aistringai pamilome ir kuriam nuoširdžiai prisiekėme amžiną meilę.

Naujoje knygoje MEILĖS PRAKTIKA gausu praktinių patarimų, kaip sugrąžinti jausmams ugnį, kaip rasti laiko vienas kitam ir atgaivinti aistrą taip, jog pasijaustumėte tarsi grįžę į medaus mėnesį.

Pažadu sau labiau rūpintis savo ir namiškių sveikata

Food pharmacy. Maisto farmacija

 

Ne paslaptis, kad žiemą pirmenybę teikiame vadinamajam komfortiškam maistui, tačiau pavasaris yra būtent tas laikas, kai lėkštėse norime matyti daugiau šviežių, sveikų ir jėgas grąžinančių patiekalų.

Naujoje knygoje FOOD PHARMACY. MAISTO FARMACIJA rasite gausybė patarimų ir receptų, kurie įkvėps sveikiau maitintis. Idealus pasirinkimas, jei norite, kad vartojamas maistas veiktų kaip vaistas!

Pažadu sau plėsti akiratį ir domėjimosi sritis

 LEONARDAS DA VINČIS

 

Kiek laiko per dieną praleidžiame socialiniuose tinkluose, žiūrėdami į menkavertį turinį? Kaip dažnai pasigailime įsijungę televiziją, nes eilinį kartą „nėra ką žiūrėti“? Rinkitės kur kas labiau įkvepiantį laisvalaikį su knyga!

Visai neseniai pasirodžiusi biografinė knyga LEONARDAS DA VINČIS tikrai nustebins turinio kokybe, informacijos gausa ir įdomiais faktais. Perskaitę šią knygą be jokios abejonės turėsite ką intriguojančio papasakoti draugams ar kolegoms!

Pažadu daugiau laiko skirti sau ir nerūpestingam poilsiui

 SKYRYBŲ ŽAIDIMAI

 

Kasdieniai darbai turi vieną bendrumą – jie niekada nesibaigia. Todėl net tada, kai akis namuose bado neplautas kavos puodelis ar nepradėti lyginti skalbiniai, atraskite laiko sau. Rezultatas nudžiugins!

Jei norite tokios knygos, kuri padėtų pamiršti viską aplinkui, rinkitės naują ir labai karštą romaną SKYRYBŲ ŽAIDIMAI. Aistra, santykių peripetijos, intrigos ir visada gyvas troškimas, kad meilė nugalėtų… Bus įdomu!

Pažadu daugiau gaminti namuose sveikų ir maistingų patiekalų

Beatos virtuvė: geriausi TV laidos receptai

 

Jei gaminti namuose jums yra tikras iššūkis, papildoma įkvėpimo dozė šį pavasarį tikrai pravers! Nauji receptai pažadins norą eksperimentuoti virtuvėje ir džiuginti šeimą bei svečius dar neragautais valgiais.

Naujoje knygoje BEATOS VIRTUVĖ: TELEVIZIJOS LAIDOS RECEPTAI rasite daugiau nei 60 receptų kasdienei šeimos virtuvei, šventėms ar besimaitinantiesiems sveikiau, vengiantiesiems papildomų kalorijų.

Pažadu sau perskaityti daugiau knygų

Pieno puta žudikui

 

Kasmet tenka perskaityti daug profesinės literatūros? O galbūt atvirkščiai – neatsimenate, kada į rankas buvote paėmę knygą? Bet kuriuo atveju, svarbu skaityti tai, kas jums įdomu. Galbūt sudomins tikros kriminalinės istorijos?

Naujoje knygoje PIENO PUTA ŽUDIKUI buvęs Vilniaus apygardos vyriausias prokuroras Ramutis Jancevičius atskleidžia ne vien apie legendinio prokuroro gyvenimo kelią, reikšmingus Lietuvai įvykius, bet ir visuomenėje didelį atgarsį sukėlusių bylų tyrimo užkulisius.

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!