7 geriausios knygos vasarai
Įdomybės

7 geriausios knygos vasarai

Besideginant paplūdimyje, gulint hamake ar tiesiog atsisėdus balkone ir geriant kavą, labai gera kartu su savimi turėti knygą, kurios nesinori padėti į šoną. Kviečiu jus šią vasarą pasimesti knygų puslapiuose! Jeigu savo krepšiuose kol kas turite tik maudymosi kostiumėlius ir apsauginius kremus, rekomenduoju kelis vasariškus skaitinius, kuriuos tikrai norėsite pasiimti kartu su savimi keliaudami pasimėgauti saulės spinduliais.

Kajsa Ingemarsson „Myli, nemyli…“

MYLI, NEMYLI...

Jei jau spėjote pamilti Kajsą Ingermasson skaitydami romanus „Meilė ir citrinos“ ir „O ketvirtas garantuoja“, naujausiasis romanas Jums taip pat patiks! Tai romanas apie sėkmingą rašytoją, suprantančią, kad laimės jausmas nėra matuojamas nei daiktais, nei titulais. Žinoma, kaip ir kitos autorės knygos, ši neapsieina be meilės intrigų ir romantiškos bei svajingos nuotaikos. Pats tas paplūdimiui, ar ne?

Lavisa Spell „Būti (su) ragana“

Būti (su) ragana

Paslaptinga lietuvių autorė, teigianti, kad meilė yra kerai, šią vasarą paruošė Jums tikrą saldainiuką. Šiek tiek įtampos, šiek tiek kaitinančios erotikos, šiek tiek magijos (!) ir mes turime neįprastą bestseleriu kvepiantį romaną, kurio siužetas neleis atsitraukti iki paties paskutinio puslapio!

Mary Higgins Clark „Nieko geriau už namus“

Nieko geriau už namus

Trilerio karalienė Mary Higgins Clark sugrįžta su puikiu nauju romanu, kuriame netrūksta nei įtampos, nei paslapčių. Jei manote, kad įmanoma pabėgti nuo tamsios praeities ir viską pradėti iš naujo, perskaitykite šią knygą ir, galbūt, pakeisite savo nuomonę.

Victoria Hislop „Saulėtekis“

Saulėtekis

Jei esate istorinių romanų mėgėjas, tuomet vasaros atostogoms verta pasirinkti Victorios Hislop knygą apie Viduržemio regiono istoriją. Tai širdį verianti ir meistriškai papasakota istorija apie Kiprą ir šios salos žmones, apie sudėtingą praeities laikotarpį, apie paprastų turkų ir graikų šeimas. O jei vasaros metu ilsėsities Kipre, šią knygą perskaityti tiesiog būtina.

Allan ir Barbara Pease „Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja žemėlapiuose“

Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja žemėlapiuose

Jei vasaros atostogas norite išnaudoti asmeniniam tobulėjimui ir tarpusavio santykių gerinimui, griebkite Allano ir Barbaros Pease knygą „Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja žemėlapiuose“. Ši knyga padės geriau pažinti ne tik save, bet ir antrąją pusę, paaiškins daugybę dalykų, kurie iki šiol atrodė keisti, erzinantys ir nesuprantami.

Jojo Moyes „Aš prieš tave“

Aš prieš tave

Jei ieškote romantikos prisotintos knygos, „Aš prieš tave“ – pats geriausias pasirinkimas. Nuostabi, didinga ir dvasią pakylėjanti istorija abejingų tikrai nepaliks, o pagaliau užvertus paskutinį knygos puslapį, dar ilgai negalėsite jos pamiršti.

Jurga Vilpišauskaitė „Du miestai ir sala“

Du miestai ir sala

Atostogos – tai metas, kuomet galite pasilepinti ir pasimėgauti poilsiu, nebeskaičiuoti minučių iki to momento, kada ir vėl reikės anksti keltis ir galite skirti laiką sau. O kas gali būti maloniau už poilsį su gera knyga?

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!