10 knygų tiems, kuriems patiko bestseleris 50 PILKŲ ATSPALVIŲ
Romanai

10 knygų tiems, kuriems patiko 50 PILKŲ ATSPALVIŲ

Jei reikėtų įvardyti knygą, sulaukusią tiek daug susižavėjimo ir kritikos vienu metu, nebūtų sunku nuspręsti, jog tai tikrai turėtų būti skandalingasis E. L. James erotinis romanas 50 PILKŲ ATSPALVIŲ. Nuo jaunų studenčių iki garbingo amžiaus ponių ar smalsumui neatsispyrusių vyriškių – šį aistras kurstantį kūrinį perskaitė visi, nepaisant to, kokio žanro knygas iki tol manė mėgstantys. Ką čia kalbėti – šią knygą skaitė net tie, kurie iki tol apskritai retai atsiversdavo knygą!

Taigi, ką skaityti, jei likote sužavėti 50 PILKŲ ATSPALVIŲ serija? Štai 10 rekomendacijų, kurios nudžiugins dar įvairesniais erotinės literatūros atspalviais!

1. C. L. Parker MILIJONAS NEPADORIŲ PASLAPČIŲ ir MILIJONAS NUODĖMINGŲ MALONUMŲ

Milijonas nepadorių paslapčių          Milijonas nuodėmingų malonumų

Ar priklausomybė gali būti saldi, o meilė žeidžiančiai maloni? Deleinos Talbot ir turtingo magnato Nojaus Kraufordo istorija išties neeilinė. Susidūrusi su finansiniais sunkumais Deleina neturi kitos išeities, kaip sudalyvauti keistame aukcione, kuriame parduodama… ji pati! Nuo šiol vienintelė jos pareiga – tenkinti kiekvieną savininko poreikį. Sutartimi įsipareigojusi paklusti Deleina nenutuokia, kad Nojus pažadins tokius pojūčius, kurių nė nemanė galinti patirti…

2. Donata Kontenienė SEPTYNETAS ir SEPTYNETAS. AMŽINAI TAVO

Septynetas          Septynetas. Amžinai tavo

Toli ieškoti aistra žaižaruojančių erotinių meilės romanų nereikia – stereotipus apie lietuviams būdingą drovumą kalbėti apie tai, kas vyksta už miegamojo durų, sėkmingai laužo romanų SEPTYNETAS ir SEPTYNETAS. AMŽINAI TAVO autorė Donata Kontenienė. Nesivaržykite – šiandien Jus kviečiame į paslaptingą klubą „Septynetas“, kuriame turtingiausi ir įtakingiausi vyrai tenkina savo aistras. Bus karšta!

3. Pauline Réage O ISTORIJA

O istorija

Argumentų, kodėl šią knygą verta perskaityti, daugiau nei reikia! Savo laiku ši knyga uždrausta net Prancūzijoje, deginta ne vienoje šalyje. Tai knyga, kuri įkvėpė PENKIASDEŠIMT PILKŲ ATSPALVIŲ, ją rekomenduoja Sylvia Day, o Hario Poterio autorė J.K. Rawling apie knygą atsiliepė taip: „Perskaičiau „O istoriją“, ir, žinote, jei jau skaitei ją, esi skaitęs kraštutiniausią.“ Argi neįdomu įvertinti patiems?

4. Anna Todd serija AFTER

After. Kai mes susitikom   After. Kai mes abejojom   After. Kai mes pasiklydom I   After. Kai mes pasiklydom II

AFTER serijos knygos – tikras fenomenas! Tai literatūrinė interneto sensacija, sužavėjusi šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje – dabar ir jūs turite progą susipažinti su daugiausia kartų perskaityta ir labiausiai internete aptariama karšta Tesos ir Hardino meilės istorija. Būkite pasirengę emocijų sprogimui!

5. Sylvia Day CROSSFIRE serija APNUOGINK MANE, ATSKLEISK MANE, PASINERK Į MANE ir UŽVALDYK MANE

Apnuogink mane   Atskleisk mane   Pasinerk į mane   Užvaldyk mane

Sylvia Day – japonų kilmės rašytoja iš JAV – ne tik išdrįso konkuruoti su garsiąja erotinės fikcijos baroniene E L James, bet ir išsikovojo pasaulinę šlovę! Jos sukurti CROSSFIRE serijos romanai puikuojasi The New York Times bei tarptautinių bestselerių viršūnėse, o artimiausioje ateityje turėtų pasirodyti ir ja paremtas TV serialas. Unikalu ir nepamirštama – šios serijos tikrai negalima praleisti!

6. Gabija Kristė PURPURINIAI VENEROS LABIRINTAI

Purpuriniai veneros labirintai

Jei iki šiol manėte, kad Lietuva – Marijos žemė ir čia negali vykti nieko svaiginamai nepadoraus, mes mielai jus nustebinsime, pasiūlę atsiversti lietuvių autorės Gabijos Kristės knygą PURPURINIAI VENEROS LABIRINTAI. Pasiruoškite būti mažumėlę šokiruoti – jūsų dėmesiui slapti Vilijampolės svingerių klubai, Kauno limuzinuose vykstančios orgijos ir tai, kas kruopščiai slėpta už uždarų durų.

7. Vina Jackson AŠTUONIASDEŠIMT DIENŲ serija GELTONA, MĖLYNA, RAUDONA IR AUKSINĖ

Aštuoniasdešimt dienų rinkinys

AŠTUONIASDEŠIMT DIENŲ serija be jokio vargo įrodo, kad moters aistroje yra toli gražu ne vien tik pilki atspalviai! Jei išdrįsite paimti šį karštą romaną į rankas, nenustebkite pakliuvę į istoriją su daug keistų posūkių ir aštrių kampų. Smuikininkė Samer pagaliau gali atskleisti ilgai slopintą tamsiąją savo pusę, bet netrukus patiria, kad malonumo vietą gali užimti skausmas. Ar santykiams, gimusiems iš tokios pavergiančios aistros, lemta išlikti?

8. Simona Ahrnstedt TIK VIENA NAKTIS

Tik viena naktis

Jautrios, pažeidžiamos, vyro kontrolei gana lengvai pasiduodančios moterys… To tikrai nerasite erotiniame romane TIK VIENA NAKTIS! Viena populiariausių Švedijos autorių Simona Ahrnstedt savo romanų herojėmis renkasi stiprias moteris – ne tas, kurios klumpa, vos JĮ pamatę. Jos ambicingos, veržlios, daro karjerą, turi savo nuomonę ir nori būti gerbiamos. Ir jos taip pat nori liepsnojančiai aistringų meilės akimirkų!

9. Alicia Gutje BĖGANTI UGNIS

Bėganti ugnis

Erotiniais romanais MĖLYNAS RŪKAS debiutavusi paslaptingoji lietuvių autorė Alicia Gutje 2016 metais pristatė naują kūrinį, kurio dėmesio centre – vyras ir moteris, dvi sužeistos sielos. Netikėtas jųdviejų susitikimas sujaukia mintis, pažadina širdis ir sudrumsčia gyvenimą. Jiedu tampa priklausomi vienas nuo kito ir nuo nežemiškos aistros, bloškiančios į meilės liepsnas. Ar ši liepsna nebus pražūtinga?

10. Luna Mei ERO. KARALIENĖ

Ero. Karalienė

Luna Mei – slapyvardžiu pasirašanti lietuvė šiuo metu gyvena Australijoje. Pirmoji ir tikrai ne paskutinė erotinė knyga pilnaties šviesą išvydo septynis mėnesius dirbant po vėsiu naktiniu Pietų pusrutulio dangumi. Ją autorė skiria šiuolaikiškoms ir drąsioms moterims. Dėmesio! Knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems.

Erotine literatūra galima piktintis, bet kur kas geriau tiesiog mėgautis! Kad ir kaip ten bebūtų, E. L. James atvėrė duris kitiems erotinių romanų autoriams ir suteikė progą įrodyti, jog jų meilės su pikantiškais prieskoniais istorijos gali būti ne mažiau intriguojančios nei Anastazijos Stil ir Kristiano Grėjaus santykių peripetijos. Tad pirmyn į gundančių žaidimų be žiupsnelio nuobodulio pasaulį!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!