Jonas Valančiūnas
Bendros naujienos

Žinomų žmonių istorijos, kurios įkvėps vaikus siekti savo svajonių

Daugeliui paauglių svajonės atrodo tolimos ir sunkiai įgyvendinamos. Iki tikslo, rodos, reikia tūkstančių mažų žingsnelių. Nenuostabu, kad geriausiai priartinti svajonę prie realybės gali padėti tas, kuriuo žaviesi ir kuris atvirai gali pasidalinti asmenine patirtimi.

Leidykla „Alma littera“ pristato jungtinę vieno ryškiausių Lietuvos krepšinio šviesulių Jono Valančiūno ir žinomo žurnalisto Lino Kunigėlio knygą – „Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę“. Puikus ugdantis ir edukuojantis biografinis kūrinys ypač aktualus kiekvienam paaugliui, ieškančiam savo išskirtinio ir unikalaus gyvenimo kelio.

Viskas, ką norėtumėte sužinoti apie vieną žymiausių lietuvių krepšininkų, patekusių į NBA

Jonas Valančiūnas – vienas žinomiausių Lietuvos sportininkų, žaidžiančių NBA lygoje. Jį puikiai žino Lietuvos ir pasaulio krepšinio gerbėjai, tačiau tik nedaugelis žino, kaip prasidėjo jo karjera, kokios jo asmeninės savybės, charakteris. Kas pirmasis pastebėjo jauno vaikino gabumus? Kas kone už rankos atvedė Joną į didįjį sportą? Kaip jaučiasi jauni vyrai, patekę į NBA? Galų gale, kaip pomėgis žaisti krepšinį gali išaugti į pasaulinio lygio pripažinimą? Smagiai ir atvirai papasakota Jono sėkmės istorija neabejotinai sudomins jaunus žmones ir visus krepšinio gerbėjus. 

Knygoje tiek jaunuoliai, tiek ir suaugusieji ras ne tik krepšininko biografiją, pasakojimą apie sportinius pasiekimus, bet ir motyvuojančių istorijų, kaip sportuojantiems vaikams siekti tikslo ir nepasiduoti susidūrus su pirma nesėkme. Skaityti bus dar smagiau, nes gausu įdomių nuotraukų.

Šia knyga leidykla „Alma littera“ pradeda seriją apie Lietuvos asmenybes vaikams ir paaugliams – apie aktyviai visuomenėje veikiančius, žinomus žmones, turinčius pasiekimų ir galinčius perduoti savo vertybes Lietuvos vaikams.

Beje, dalį knygos pelno leidykla skirs Jono Valančiūno paramos fondui, kuris įkurtas 2017 m. Fondas skirtas  padėti vaikams ir paaugliams iš nepalankios socialinės aplinkos.

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!