Bendros naujienos

Tomas Dirgėla ragina vaikus neliūdėti dėl mokslo metų pabaigos

Bene mylimiausias vaikų rašytojas Tomas Dirgėla puikiai jaučia savo skaitytojų nuotaikas, tad nieko nelaukdamas nori juos pradžiuginti ir kviečia dalyvauti konkurse bei laimėti rašytojo apsilankymą mokykloje artėjančios mokslo metų pabaigos proga.

„Puikiai pamenu tą jausmą, kai žinai, kad mokslo metai tuoj pasibaigs – liūdesys, ašaros… Juk visą vasarą negalėsi įžengti į mokyklą, keltis anksti rytais, o tris mėnesius nereikės ruošti nesibaigiančių namų darbų“, – mintimis į laikus, kai dar pats buvo mokinys, grįžo T. Dirgėla.

Tad norėdamas bent kiek pakelti nuotaiką savo skaitytojams, rašytojas savo gerbėjų klases kviečia dalyvauti nuotraukų konkurse „Tu neverk, kad mokslai baigias“.

Taisyklės paprastos – siųskite nuotraukas, kuriose T. Dirgėlos knygas skaitote kuo originalesniu būdu. Nuotraukų laukiame el. paštu [email protected] iki gegužės 22 d. Nuotraukos atsidurs rašytojo Facebook paskyroje, o trijų daugiausia patiktukų surinkusių fotografijų autorius ir jų klases mokslo metų pabaigos proga aplankys T. Dirgėla.

„Žinoma, tuščiomis nevyksiu“, – prideda rašytojas. Jis klasėms nugalėtojoms atveš ne tik gerą nuotaiką, galimybę vaikams gyvai susitikti su savo dievuku, bet ir naujausių knygų su autografais.

Konkursas „Tu neverk, kad mokslai baigias“ prasideda nuo… DABAR!