Chuck Hogan

iš viso 7
Rodoma 1-77

Chuck Hogan (g. 1968) – rašytojas ir scenaristas iš JAV. Jo kuriami romanai pelno prestižinius apdovanojimus, o į savo mėgstamiausių dešimtuką juos traukia pats Stephen King! Tikri šiurpą keliančios literatūros gerbėjai puikiai žino knygų „Padermė“ (2009 m.), „Nuopolis“ (2010 m.) ir „Amžinoji naktis“ (2011 m.) trilogiją apie vampyrus, kurią autorius parašė drauge su režisieriumi Guillermo del Toro!

Dar koledže Chuck Hogan nusprendė pasimokyti mistinių istorijų rašymo. Paskaitas vedęs dėstytojas išsyk pastebėjo jaunuolio talentą ir paliepė šiam parašyti apsakymą. Už pastarąjį Chuck Hogan gavo ne tik aukščiausią įvertinimą, bet ir dėstytojo literatūros agento numerį.

Šiandien dėl Chuck Hogan kūrybos virpa ne tik daugybė skaitytojų, bet ir Holivudo grandai. Perskaičius detektyvą „Prince of Thieves“ (2004 m.) neatsilaikė net Ben Affleck ir pasišovė jį ekranizuoti į puikiai vertinamą filmą „Miestas“ (2010 m.). Ką jau kalbėti apie kartu su Guillermo del Toro kuriamą kultinį TV serialą „Padermė“ (2014 - dabar), kuris prie televizijos ekranų prikausto milijonus žiūrovų visame pasaulyje.

Chuck Hogan (g. 1968) – rašytojas ir scenaristas iš JAV. Jo kuriami romanai pelno prestižinius apdovanojimus, o į savo mėgstamiausių dešimtuką juos traukia pats Stephen King! ... Tikri šiurpą keliančios literatūros gerbėjai puikiai žino knygų „Padermė“ (2009 m.), „Nuopolis“ (2010 m.) ir „Amžinoji naktis“ (2011 m.) trilogiją apie vampyrus, kurią autorius parašė drauge su režisieriumi Guillermo del Toro! Dar koledže Chuck Hogan nusprendė pasimokyti mistinių istorijų rašymo. Paskaitas vedęs dėstytojas išsyk pastebėjo jaunuolio talentą ir paliepė šiam parašyti apsakymą. Už pastarąjį Chuck Hogan gavo ne tik aukščiausią įvertinimą, bet ir dėstytojo literatūros agento numerį. Šiandien dėl Chuck Hogan kūrybos virpa ne tik daugybė skaitytojų, bet ir Holivudo grandai. Perskaičius detektyvą „Prince of Thieves“ (2004 m.) neatsilaikė net Ben Affleck ir pasišovė jį ekranizuoti į puikiai vertinamą filmą „Miestas“ (2010 m.). Ką jau kalbėti apie kartu su Guillermo del Toro kuriamą kultinį TV serialą „Padermė“ (2014 - dabar), kuris prie televizijos ekranų prikausto milijonus žiūrovų visame pasaulyje.
Skaityti daugiau