Patrick Modiano

Patrick Modiano - prancūzų kilmės autorius, Nobelio premijos laureatas parašęs tokius kūrinius kaip Žvaigždės aikštė ar Tamsių krautuvių gatvė
Patrick Modiano - prancūzų kilmės autorius, Nobelio premijos laureatas parašęs tokius kūrinius kaip Žvaigždės aikštė ar Tamsių krautuvių gatvė

Patrick Modiano (g. 1945 m.) prancūzų rašytojas, įvairių premijų laureatas, tarp jų ir prestižinės Nobelio premijos laimėtojas. Geriausiai pažįstamas iš tokių kūrinių kaip "Žvaigždės aikštė", "Tamsių krautuvių gatvė" ar "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių".

Besimokydamas Henriko IV licėjuje jaunuolis susipažino su rašytoju R. Keno. Pastarasis įtraukė Patriką į literatų draugiją, kuri vėliau išleido beveik visus rašytojo kūrinius. Debiutinis rašytojo romanas "Žvaigždės aikštė" (1968 m.) sulaukė didžiulio pasisekimo, pelnė Feneono bei Nimjė premijas, o vėlesni kūriniai taip pat neatsiliko ir buvo labai palankiai įvertinti kritikų.

Iš viso rašytojas yra išleidęs 24 romanus. Savo kūryboje labiausiai akcentuoja žmogų bei žmogiškumą.

Patrick Modiano (g. 1945 m.) prancūzų rašytojas, įvairių premijų laureatas, tarp jų ir prestižinės Nobelio premijos laimėtojas. Geriausiai pažįstamas iš tokių kūrinių kaip "Žv ... aigždės aikštė", "Tamsių krautuvių gatvė" ar "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių". Besimokydamas Henriko IV licėjuje jaunuolis susipažino su rašytoju R. Keno. Pastarasis įtraukė Patriką į literatų draugiją, kuri vėliau išleido beveik visus rašytojo kūrinius. Debiutinis rašytojo romanas "Žvaigždės aikštė" (1968 m.) sulaukė didžiulio pasisekimo, pelnė Feneono bei Nimjė premijas, o vėlesni kūriniai taip pat neatsiliko ir buvo labai palankiai įvertinti kritikų. Iš viso rašytojas yra išleidęs 24 romanus. Savo kūryboje labiausiai akcentuoja žmogų bei žmogiškumą.
Skaityti daugiau
iš viso 18
Rodoma 1-1818