Aprilynne Pike

Aprilynne Pike – jaunimo literatūros autorė iš JAV, savo nuotykingomis istorijomis pavergusi ne vienos šalies skaitytojus. Lietuvoje itin pamėgta jos sukurta „Sparnų“ serija.

Jau vaikystėje Aprilynne pasižymėjo hiperaktyviu fantazavimu, tad visai nenuostabu, kad baigusi mokyklą ji pasirinko kūrybinio rašymo studijas. Pirmuosius savo apsakymus kūrė laisvu laiku nuo darbo, tuo pat metu besirūpindama mažais vaikais. Taip, A. Pike pasaulin paleido keturias pirmąsias savo knygas „Sparnai“ (2009 m.), „Kerai“ (2010 m.), „Apžavai“ (2011 m.) ir „Likimai“ (2012 m.). Ir visos jos tapo The New York Times bestselerių sąrašo žvaigždėmis.

Vienos serijos sėkme savęs neribodama Aprilynne Pike ir toliau rašo romanus, o naujos jos knygos netrunka papildyti knygynų lentynų.

Aprilynne Pike – jaunimo literatūros autorė iš JAV, savo nuotykingomis istorijomis pavergusi ne vienos šalies skaitytojus. Lietuvoje itin pamėgta jos sukurta „Sparnų“ serija. ... Jau vaikystėje Aprilynne pasižymėjo hiperaktyviu fantazavimu, tad visai nenuostabu, kad baigusi mokyklą ji pasirinko kūrybinio rašymo studijas. Pirmuosius savo apsakymus kūrė laisvu laiku nuo darbo, tuo pat metu besirūpindama mažais vaikais. Taip, A. Pike pasaulin paleido keturias pirmąsias savo knygas „Sparnai“ (2009 m.), „Kerai“ (2010 m.), „Apžavai“ (2011 m.) ir „Likimai“ (2012 m.). Ir visos jos tapo The New York Times bestselerių sąrašo žvaigždėmis. Vienos serijos sėkme savęs neribodama Aprilynne Pike ir toliau rašo romanus, o naujos jos knygos netrunka papildyti knygynų lentynų.
Skaityti daugiau
iš viso 10
Rodoma 1-1010