Alice Miller

Alice Miller – psichologė iš Šveicarijos, išgarsėjusi skandalingais pasisakymais ir moksliniais tyrimais apie vaikų auklėjimą. Savo darbus publikavo knygose „Kūno maištas“, „Nereikalingas raktas“ bei „Gabaus vaiko drama“.
Alice Miller – psichologė iš Šveicarijos, išgarsėjusi skandalingais pasisakymais ir moksliniais tyrimais apie vaikų auklėjimą. Savo darbus publikavo knygose „Kūno maištas“, „N ... ereikalingas raktas“ bei „Gabaus vaiko drama“.
Skaityti daugiau

Alice Miller (1923-2010) – lenkų kilmės psichologė iš Šveicarijos, išgarsėjusi skandalingais pasisakymais ir moksliniais tyrimais apie tėvų smurtavimą prieš vaikus. Sukauptą informacijos lobyną 13-oje savo knygų ji iliustravo faktais ne tik iš jos asmeniškai tirtų atvejų, tačiau ir iš žymių diktatorių bei menininkų biografijų analizės.

Atlikusi pirmuosius savo tyrimus, A. Miller parašė straipsnį, kurį mėgino išspausdinti profesiniame žurnale, tačiau redaktoriai jį priimti atsisakė. Tuo metu vokiečių psichologijos specialistams tai buvo pernelyg kontraversiška ir precendento neturinti medžiaga, kurią lengviausia buvo tiesiog ignoruoti. Laimei, tarptautinė šio mokslo rinka Alice Miller priėmė išskėstomis rankomis. Autorės darbas buvo išspausdintas, taip atverdamas visuomenei naują, mažai pažintą pasaulėžiūrą.

Vėliau parašyta psichologės knyga „Gabaus vaiko drama“ (1978 m.) sulaukė didelio susidomėjimo, o 1981-aisiais pasirodęs jos anglų kalbos vertimas tapo tarptautiniu bestseleriu. Vėlesni Alice Miller darbai „Kūno maištas“ (2005 m.) ir „Nereikalingas raktas“ (1988 m.) dar ir šiandien išlieka itin vertinami bei aktualūs.

Alice Miller (1923-2010) – lenkų kilmės psichologė iš Šveicarijos, išgarsėjusi skandalingais pasisakymais ir moksliniais tyrimais apie tėvų smurtavimą prieš vaikus. Sukauptą i ... nformacijos lobyną 13-oje savo knygų ji iliustravo faktais ne tik iš jos asmeniškai tirtų atvejų, tačiau ir iš žymių diktatorių bei menininkų biografijų analizės. Atlikusi pirmuosius savo tyrimus, A. Miller parašė straipsnį, kurį mėgino išspausdinti profesiniame žurnale, tačiau redaktoriai jį priimti atsisakė. Tuo metu vokiečių psichologijos specialistams tai buvo pernelyg kontraversiška ir precendento neturinti medžiaga, kurią lengviausia buvo tiesiog ignoruoti. Laimei, tarptautinė šio mokslo rinka Alice Miller priėmė išskėstomis rankomis. Autorės darbas buvo išspausdintas, taip atverdamas visuomenei naują, mažai pažintą pasaulėžiūrą. Vėliau parašyta psichologės knyga „Gabaus vaiko drama“ (1978 m.) sulaukė didelio susidomėjimo, o 1981-aisiais pasirodęs jos anglų kalbos vertimas tapo tarptautiniu bestseleriu. Vėlesni Alice Miller darbai „Kūno maištas“ (2005 m.) ir „Nereikalingas raktas“ (1988 m.) dar ir šiandien išlieka itin vertinami bei aktualūs.
Skaityti daugiau
iš viso 13
Rodoma 1-1313