TOP 10 2023 m. negrožinės knygos

TOP 1 Pranešėjas ir Prezidentas
-10% su kodu: NORIU10

Pranešėjas ir Prezidentas

Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas 81
Šioje knygoje pirmą kartą prabyla ne vien Pranešėjas, bet ir dešimtys kitų liudininkų, savo akimis mačiusių Nausėdos rinkiminę kampaniją, jo įsikūrimą Prezidento rūmuose, bandymus įsitvirtinti Lietuvos politikoje, artimiausios komandos euforiją ir nusivylimus.
Daugiau
18,98 €
21,09 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 2 Psichologinis tvirtumas: nuosekli programa, kaip drąsiai ir ramiai pasitikti gyvenimo išbandymus, valdyti neigiamas emocijas bei įveikti sunkumus
-30% su kodu: SKAITAU

Psichologinis tvirtumas: nuosekli programa, kaip drąsiai ir ramiai pasitikti gyvenimo išbandymus, valdyti neigiamas emocijas bei įveikti sunkumus

Damon Zahariades 14
Deimonas Zahariadesas pateikia žingsnis po žingsnio mokymų programą, kaip atsispirti sunkumams. Įgysite žinių, kaip išlikti atkakliems, kai gyvenimas tampa sudėtingas, o aplinkybės krypsta neplanuota linkme. Sužinosite, kaip valdyti įtampą, kontroliuoti savo impulsus bei atlaikyti nesėkmes lydintį emocinį ir psichologinį distresą.
Daugiau
5,51 €
7,87 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 3 Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija
-12% su kodu: SKAITAU

Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija

Dr. Joe Dispenza 30
Šioje knygoje pateikiami naujausi tyrimų duomenys iš įvairiausių mokslo sričių: neurologijos, biologijos, psichologijos, kvantinės fizikos, siekiant demistifikuoti placebo efektą ir parodyti, kaip neįmanomi dalykai tampa įmanomais.
Daugiau
11,76 €
13,29 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 4 Žuvis vandenyje
-32% su kodu: SKAITAU

Žuvis vandenyje

Eugenijus Laurinaitis 20
Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, Eugenijus Laurinaitis veda skaitytoją per visus žmogaus gyvenimo etapus ir pateikia išsamią bendravimo abėcėlę, kad nardydami it žuvys būtume sąmoningi ir atidūs, pažintume vandenis, po kuriuos plaukiojame: ar jie skaidrūs, auginantys ir teikiantis laimės? O jei žalingi ar sekinantys, kaip tai pakeisti?
Daugiau
10,02 €
14,79 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 5 Savivertės ugdymas: kodėl taip sunku įvertinti save?
-35% su kodu: SKAITAU

Savivertės ugdymas: kodėl taip sunku įvertinti save?

Elena Risberg 13
Motyvacijos ir krizinių būsenų ekspertė Elena Risberg atskleidžia autorinę savivertės stiprinimo bei ugdymo metodiką. Remdamiesi pavyzdžiais, užduotimis ir knygoje pateiktomis praktikomis, jūs žingsnis po žingsnio žengsite naujo dialogo su savimi keliu.
Daugiau
5,26 €
8,09 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 6 Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas
-20% su kodu: SKAITAU

Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas

Matthew Perry 14
Ši atsiminimų knyga – jauki ir kartu atverianti akis; kaip draugo ranka, ištiesta bet kuriai ar bet kuriam, ieškančiam pagalbos. Šią istoriją taip nuoširdžiai, šiltai, su jam vienam būdingu humoru papasakoti galėjo tik pats M. Perry.
Daugiau
17,75 €
22,19 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 7 Jėga. 48 galios dėsniai (sutrumpinta versija)
-28% su kodu: SKAITAU

Jėga. 48 galios dėsniai (sutrumpinta versija)

Robert Greene, Joost Elffers 8
48 galios dėsniai – pavyzdinis vadovėlis apie šiuolaikines manipuliacijas. Tai gali būti viena įdomiausių ir naudingiausių Jūsų įsigytų knygų. „Jei galia yra jūsų pagrindinis tikslas, tai yra knyga, kurios jums reikia." – The Times
Daugiau
9,05 €
12,49 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 8 Ką veikia Japonija
-14% su kodu: SKAITAU

Ką veikia Japonija

Andrius Kleiva 16
„Ką veikia Japonija" – knyga apie Japoniją be įvaizdžio, tokią, kokią ją autorius mato, pats tapdamas jos dalimi. Tai ir pokalbiai su žmonėmis, kurie įvairiausiose Japonijos vietose užsiima visiškai skirtingais, bet labai įdomiais dalykais.
Daugiau
20,10 €
23,49 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 9 Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės
-10% su kodu: NORIU10

Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės

Eimantas Gudas 16
Penkios įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės – neatsiejama Europos elito epochos dalis. Ar per amžių rūką, skiriantį mus nuo anų laikų, įmanoma įžvelgti ne tik jų klestėjimo, pakilimų, nuopuolių ženklus, bet ir konkrečius žmones?
Daugiau
26,99 €
29,99 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 10 365 įkvėpimai mylėti
-10% su kodu: NORIU10

365 įkvėpimai mylėti

Benas Lyris 97
Labiausiai įkvepiančios Beno Lyrio mintys. Mūsų gyvenimas – nepaprastas stebuklas, jis dieviškas tiek, kiek gebame įdėti širdies.
Daugiau
13,49 €
14,99 €
  • Turime sandėlyje.