TOP 10 2023 m. jaunimo knygos

TOP 1 Skandaras ir raitelio šmėkla
-20% su kodu: SKAITAU

Skandaras ir raitelio šmėkla

A.F. Steadman 14
2022 m. pasirodžiusi jaunos britų rašytojos A. F. Steadman maginės fantastikos knyga „Skandaras ir vienaragių vagis" sulaukė milžiniško populiarumo, tapo pasauliniu bestseleriu, ji išversta net į 47 kalbas. „Skandaras ir raitelio šmėkla" – antroji dramatiškų nuotykių knyga.
Daugiau
12,47 €
15,59 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 2 Mergaitė su šautuvu. Istorija apie mergaitę partizanę
-10% su kodu: NORIU10

Mergaitė su šautuvu. Istorija apie mergaitę partizanę

Marius Marcinkevičius, Lina Itagaki 8
Pasaulyje siaučia Antrasis pasaulinis karas. Per Lietuvą, vilkdamas sunkias švinines kojas, pereina frontas. Vokiečiams pasitraukus, ateina rusai ir ima įvedinėti savo tvarką. Visus, kas nepalaiko naujojo režimo, tremia į Sibirą. Taip nutinka ir Magdės šeimai – tėtį, mamą ir sesę su broliu suvaro į sunkvežimį ir išveža. Mergaitės, saugiai tūnančios šuns būdoje, kareiviai neranda. Ji ne šiaip sau slepiasi, o atlieka tėčio pavestą slaptą užduotį.
Daugiau
19,70 €
21,89 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 3 Ana konda?
-17% su kodu: SKAITAU

Ana konda?

Marius Čepulis 8
Žinomas gamtos fotografas, laidų vedėjas ir rašytojas Marius Čepulis kviečia į kelionę po laukinę gamtą susipažinti su daugybe gyvūnų nuo pačių mažiausių iki tikrų milžinų, kurie gali mums įkąsti, įspirti, mus nudilginti ar kitaip sužaloti.
Daugiau
15,94 €
19,29 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 4 Tamsos mokykla. Varnų kaimas. Pirma knyga
-10% su kodu: NORIU10

Tamsos mokykla. Varnų kaimas. Pirma knyga

Sandra J. Paul 5
Baisių košmarų kasnakt kamuojamas dvylikametis Kvintenas pirmasis pradeda nujausti, kad kaime vyksta įtartini dalykai, visiems keliantys didžiulį pavojų, o naujoji mokykla slepia tamsias paslaptis... Ar jos kaip nors susijusios su juo?
Daugiau
11,33 €
12,59 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 5 Sidabro liepsnų dvaras. 4 knyga
-30% su kodu: SKAITAU

Sidabro liepsnų dvaras. 4 knyga

Sarah J. Maas 13
Galia ir meilė, aistra ir prievarta, magija ir mirtini pavojai susipina prikaustančiame Sarah J. Maas serijos „Dyglių ir rožių dvaras" tęsinyje. Skaitytojams nuo 18 metų.
Daugiau
20,64 €
29,49 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 6 Haris Poteris. Burtininkų almanachas
-16% su kodu: SKAITAU

Haris Poteris. Burtininkų almanachas

J. K. Rowling 4
Atrask stebuklingas vietas, perprask burtų lazdelių mokslą, susipažink su fantastiniais gyvūnais ir sužinok apie gyvenusias raganas ir burtininkus. Viduje rasi visko – nuo Paskirstymo kepurės iki kerų paleidimo!
Daugiau
27,14 €
32,49 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 7 Stiklo sostas. Pirma knyga
-30% su kodu: SKAITAU

Stiklo sostas. Pirma knyga

Sarah J. Maas 20
Į pilį karalystėje, kurioje nelikę magijos, iškviečiama žudikė. Ji nekenčia žiauraus karaliaus, valdančio iš savo stiklo sosto, bet atėjo ne nužudyti jį, o išsikovoti sau laisvę. Jei varžybose nugalės dvidešimt tris žudikus, vagis ir karius, ji bus paleista iš kalėjimo ir galės eiti karaliaus kovotojos pareigas.
Daugiau
14,20 €
20,29 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 8 Niujorko respublika
-51% su kodu: SKAITAU

Niujorko respublika

Akvilina Cicėnaitė 6
Skirta jaunimui nuo 13 metų. Tai pasakojimas apie dvi seseris, du brolius, jų draugus ir skirtingus jų likimus. Apie Vilnių, paukščius, pirmąją meilę ir pirmuosius nepriklausomybės metus. Apie dideles permainas. Ir Niujorko respubliką, apie kurią žino tik Beatričė su Oskaru.
Daugiau
6,56 €
13,29 €
  • Išsiųsime per 1–3 d.d.

TOP 9 Žvalgo mokinys 15. Karališkasis žvalgas. Dingęs princas

Žvalgo mokinys 15. Karališkasis žvalgas. Dingęs princas

John Flanagan 6
New York Times bestseleriu tapusioje serijoje – dar vienas įtemptas pasakojimas apie žvalgą Vilį ir jo bebaimę mokinę. Galikos karalius Filipas atvyksta pas karalių Dankaną prašyti pagalbos. Valdžios ištroškęs baronas paėmė įkaitu jo sūnų, ir Filipas pageidauja, kad Dankana...
Daugiau
9,60 €
11,99 €
  • Tik knygynuose.

TOP 10 Paskutinis gambitas. Paveldėtojų žaidimai. 3 knyga
-30% su kodu: SKAITAU

Paskutinis gambitas. Paveldėtojų žaidimai. 3 knyga

Jennifer Lynn Barnes 7
Pasiruoškite pasivažinėti kvapą gniaužiančiais emocijų, netikėtų vingių ir paslapčių amerikietiškais kalneliais! Galvosūkių virtuozės Jennifer Lynn Barnes serijos „Paveldėtojų žaidimai" paskutinė knyga nepaleis skaitytojų iki pat pabaigos.
Daugiau
15,01 €
21,59 €
  • Turime sandėlyje.