Holokaustas

iš viso 54
Rodoma 31-5454

Antrojo pasaulinio karo metais vykdytas sistemingas žydų genocidas paženklintas siaubu, nežmonišku žiaurumu, masiniais žudymais ir mirtimis nuo bado, ligų. Holokausto tema aktuali ir šiomis dienomis – juk būtent istorijos žinojimas, jos perdavimas jaunajai kartai yra būtina sąlygas siekiant, kad istorija nepasikartotų.

Holokausto tema knygų išleidžiama kasmet. Neblėstantis skaitytojų susidomėjimas šiomis knygomis rodo, kad informacija aktuali, o tema tokia plati, jog kaskart atrandama naujų faktų, istorijų ir reikšmingų duomenų.

Štai britų istorikas Laurenceʼas Reesas knygoje „Aušvicas" pateikia penkiolika metų rinktus interviu su Holokaustą išgyvenusiomis įvairių tautybių aukomis ir nusikaltėliais vokiečiais. 

Pasaulyje pripažinta rašytoja Heather Dune Macadam knygoje „999 Aušvico moterys“ atskleidžia skausmo kupinas istorijas apie jaunas nieko bloga neįtariančias merginas, išvežtas vergiškam darbui ir naikinimui į koncentracijos stovyklą. 

Knygoje „Pasirinkimas" Edita Eger dalijasi asmeniniais holokausto išgyvenimais ir nepaprastomis istorijomis žmonių, kuriems ji pagelbėjo kaip psichologė.

Antrojo pasaulinio karo metais vykdytas sistemingas žydų genocidas paženklintas siaubu, nežmonišku žiaurumu, masiniais žudymais ir mirtimis nuo bado, ligų. Holokausto tema akt ... uali ir šiomis dienomis – juk būtent istorijos žinojimas, jos perdavimas jaunajai kartai yra būtina sąlygas siekiant, kad istorija nepasikartotų. Holokausto tema knygų išleidžiama kasmet. Neblėstantis skaitytojų susidomėjimas šiomis knygomis rodo, kad informacija aktuali, o tema tokia plati, jog kaskart atrandama naujų faktų, istorijų ir reikšmingų duomenų. Štai britų istorikas Laurenceʼas Reesas knygoje „Aušvicas" pateikia penkiolika metų rinktus interviu su Holokaustą išgyvenusiomis įvairių tautybių aukomis ir nusikaltėliais vokiečiais.  Pasaulyje pripažinta rašytoja Heather Dune Macadam knygoje „999 Aušvico moterys“ atskleidžia skausmo kupinas istorijas apie jaunas nieko bloga neįtariančias merginas, išvežtas vergiškam darbui ir naikinimui į koncentracijos stovyklą.  Knygoje „Pasirinkimas" Edita Eger dalijasi asmeniniais holokausto išgyvenimais ir nepaprastomis istorijomis žmonių, kuriems ji pagelbėjo kaip psichologė.
Skaityti daugiau