Iš viso: 16,19 €
The Mighty Franks
The Mighty Franks

Kaina internetu: 16,19 €

  • Išsiųsime per 20–24 d.d.
Fans of Lorna Sage's "Bad Blood" and Jeanette Winterson's "Oranges Are Not The Only Fruit" stand to particularly enjoy this memoir of an unusual upbringing, in which the author's parents' families were intertwined complexly beyond the marriage, and with Frank's eccentric aunt taking a shine to him and defining the course of his life in complicated ways.
16.19
  • Autorius: Michael Frank
  • Leidėjas:
  • Metai: 20180503
  • Puslapiai: 336
  • ISBN-10: 0008215227
  • ISBN-13: 9780008215224
  • Formatas: 13.2 x 20 x 2.5 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

The Mighty Franks | Michael Frank | knygos.lt

Atsiliepimai

Formatai:

16,19 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

Aprašymas

Fans of Lorna Sage's "Bad Blood" and Jeanette Winterson's "Oranges Are Not The Only Fruit" stand to particularly enjoy this memoir of an unusual upbringing, in which the author's parents' families were intertwined complexly beyond the marriage, and with Frank's eccentric aunt taking a shine to him and defining the course of his life in complicated ways.

  • Kaina internetu: 16,19 €
Prisijunkite ir už šią prekę
gausite 0,16 Knygų Eurų!?
  • Išsiųsime per 20–24 d.d.

Formatai:

16,19 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

  • Autorius: Michael Frank
  • Leidėjas: HarperCollins Publishers
  • Metai: 20180503
  • Puslapiai: 336
  • ISBN-10: 0008215227
  • ISBN-13: 9780008215224
  • Formatas: 13.2 x 20 x 2.5 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Atsiliepimai

  • Atsiliepimų nėra
0 pirkėjai įvertino šią prekę.
  • 5
  • 0%
  • 4
  • 0%
  • 3
  • 0%
  • 2
  • 0%
  • 1
  • 0%