Pasiruošę greičio ruožui. Kaip išgyventi ir suklestėti dirbant šiuolaikiniame versle
Pasiruošę greičio ruožui. Kaip išgyventi ir suklestėti dirbant šiuolaikiniame versle
1
 • Išparduota.
Šiuolaikinis verslas nepaprastai kenksmingas sveikatai. Nuolatinis stresas, didžiulė įtampa, lydinti ir darbe, ir namie, darbas iki vėlumos – kadangi vis mažiau žmonių turi atlikti vis didesnius darbus. O kam rūpi verslininkų sveikata? Mieliau rūpinamasi kompiuteriais, brangia biurų įranga, komunikacijų tobulumu, tačiau žmonių smegenys ir kūnas paliekami likimo valiai. Jūsų valia galbūt ir geležinė, bet kūnas – tikrai ne. Geriau tai suprasti anksčiau, kad netektų pranešti apie atsistatydinimą,…

Pasiruošę greičio ruožui. Kaip išgyventi ir suklestėti dirbant šiuolaikiniame versle Minkšti viršeliai - 2008

Atsiliepimai

Aprašymas

Šiuolaikinis verslas nepaprastai kenksmingas sveikatai. Nuolatinis stresas, didžiulė įtampa, lydinti ir darbe, ir namie, darbas iki vėlumos – kadangi vis mažiau žmonių turi atlikti vis didesnius darbus. O kam rūpi verslininkų sveikata? Mieliau rūpinamasi kompiuteriais, brangia biurų įranga, komunikacijų tobulumu, tačiau žmonių smegenys ir kūnas paliekami likimo valiai.

Jūsų valia galbūt ir geležinė, bet kūnas – tikrai ne. Geriau tai suprasti anksčiau, kad netektų pranešti apie atsistatydinimą, gulantis į ligoninę. Geriau imti iš tikrųjų rūpintis savimi, o sveikatos vadybą įtraukti į privalomųjų dalykų sąrašą. Protingiausieji tai jau suprato!

Knygos „Pasiruošę greičio ruožui“ autoriai – ne tik aukščiausios kvalifikacijos medikai, bet ir dėstytojai, per dešimt metų išmokę rūpintis savo sveikata 30 000 vadovų. Jie žino, kas svarbu verslininkams, norintiems ne tik dirbti, bet ir… gyventi. Gyventi geriau, sveikiau ir ilgiau. Tam tereikia per dieną investuoti 20 minučių, o atgauti – visą gyvenimą.

Juliette ir Michaelas McGannonai kartu rengia sveikatos valdymo mokymus verslo mokyklose (pvz., INSEAD, IMD Šveicarijoje ir Singapūro vadybos institute), įmonėse, ambasadose ir kitose organizacijose Europoje, JAV ir Azijoje. Jie naudoja įvairius būdus (kompiuterizuotą mokymąsi, įrašus diskeliuose, informacinius biuletenius, garso ir vaizdo pristatymus), kad padėtų vadovams ir kitiems darbuotojams veiksmingai valdyti savo pačių gyvenimus nuolat augančių reikalavimų kupinoje aplinkoje.

„Michaelo ir Juliette’s McGannonų kompetencija vadovų sveikatos srityje neprilygstama. Jų žinios, kaip ir ši neįkainojama knyga, remiasi giliu supratimu, kokį spaudimą patiria daugiau kaip 30 000 vadovų, jų seminarų dalyvių, visame pasaulyje. Niekas nežino apie tai daugiau ir negali parašyti geriau.“

David Bell, People, Pearson PLC direktorius

Tik 20 minučių kiekvieną dieną – ir jūsų gyvybei nebegrės pavojus.

Gyvenate, laikydamiesi negailestingo verslo diktuojamų taisyklių? Dirbate taip, kad namuose jums reikalinga tik lova? Įtampa persekioja jus skaitant vaikams pasaką, važiuojant apsipirkti ar žaidžiant golfą? Sportuojančius žmones matote tiktai televizijos ekrane? Žinote, kad jūsų valgymo ir gėrimo įpročiai – kenksmingi, ir spjaunate į tai? Visa tai kelia grėsmę ne tik jūsų sveikatai, bet ir gyvybei.

Jei norite ir toliau našiai dirbti savo verslo labui, atlaikyti stresinių situacijų keliamą emocinį spaudimą ir tuo pat metu daryti karjerą – ši knyga jums. Čia pateikiami protinę veiklą ir fizinę sveikatą aktyvinantys pratimai, padedantys išlikti ir suklestėti šiuolaikiniame versle. Skirdami per dieną tik 20 minučių, galėsite geriau atrodyti, geriau jaustis, atsispirti stresui, krizei ir įtampai visą likusį gyvenimą.

Pradėkite nedelsdami.

„Nei mes, nei šeima netapsime laimingesni, jei uždirbsime pinigus netausodami sveikatos – artimiesiems mes reikalingi sveiki. Tuo labiau, kad ja rūpintis tikrai nesudėtinga – nebūtina laikytis specialių dietų, valandas praleisti sporto salėje. Perskaitęs šią knygą nustebau, kaip tai paprasta. Ir tai ne eilinė šių dienų „šamano“ atrasta sveikatos paslaptis, o rimtų mokslininkų patarimai. Knygą turėtų perskaityti kiekvienas protinį darbą dirbantis žmogus. Geriausia tai padaryti dar ne ligos patale“.

Markas Zbarskis, EPR grup4s valdybos pirmininkas

Išparduota.

Turi egzempliorių? Parduok!

Atsiliepimai

 • Atsiliepimų nėra
1 pirkėjai įvertino šią prekę.
 • 5
 • 0%
 • 4
 • 0%
 • 3
 • 0%
 • 2
 • 0%
 • 1
 • 0%