Iš viso: 16,99 €
Pasaulinės lyderystės konferencija 2014 DVD
Pasaulinės lyderystės konferencija 2014 DVD

Kaina internetu: 16,99 € 79,89 €

1
 • Turime sandėlyje.
Įsigykite 2014 m. Pasaulinės lyderystės konferencijos DVD rinkinį. Tai puiki priemonė asmeniniam ir kolektyviniam tobulėjimui skatinti. Rinkinyje taip pat rasite iš anksto parengtų klausimų rinkinį, kurie bus naudingi ne tik asmeniniams pamąstymams, bet ir diskusijoms su grupe. Klausimai padės aptarti gvildentas temas ir taikyti siūlomus principus. Puikios kokybės DVD diske pranešimai įgarsinti lietuviškai. Pasaulinės lyderystės konferencijos 2014 pranešėjai: Bilas Haibelsas (Bill Hybels) –…
16.99
Pasaulinės lyderystės konferencija 2014 DVD
-79%

Pasaulinės lyderystės konferencija 2014 DVD -

Atsiliepimai

Formatai:

16,99 € 79,89 € Nauja knyga

Aprašymas

Įsigykite 2014 m. Pasaulinės lyderystės konferencijos DVD rinkinį.

Tai puiki priemonė asmeniniam ir kolektyviniam tobulėjimui skatinti. Rinkinyje taip pat rasite iš anksto parengtų klausimų rinkinį, kurie bus naudingi ne tik asmeniniams pamąstymams, bet ir diskusijoms su grupe. Klausimai padės aptarti gvildentas temas ir taikyti siūlomus principus. Puikios kokybės DVD diske pranešimai įgarsinti lietuviškai.

Pasaulinės lyderystės konferencijos 2014 pranešėjai:

Bilas Haibelsas (Bill Hybels) – Bažnyčios „Willow Creek" steigėjas ir vyresnysis pastorius, Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatorius. Daugelio lyderystės, paremtos krikščionybe, knygų autorius.

Taileris Peris (Tyler Perry) – kino režisierius, prodiuseris, aktorius, filantropas. Už savo verslo projektus T.Perry įvertintas apdovanojimu. Jo bestseleriai įvertinti „New York Times" geriausiai parduodamų knygų sąrašuose. T.Perry dosniai remia labdaringus projektus, kuriais siekiama padėti benamiams, pilietinių teisių suvaržymų kamuojamiems asmenims.

Džefris Imeltas (Jeffrey Immelt) – kompanijos „General Electric" prezidentas ir generalinis direktorius. Jis žinomo finansų pasaulio leidinio "Barrons" net tris kartus įvardintas geriausiu pasaulyje generaliniu direktoriumi. J.Immelt ėjo JAV Prezidento B.Obamos patarėjo darbo rinkai ir konkurencingumui pareigas, vadovavo šias sritis kuruojančiai vyriausybinei komisijai.

Brajanas Loritsas (Bryan Loritts) – bažnyčios „Fellowship Memphis" įkūrėjas ir pagrindinis pastorius. Loritts žurnalo „Outreach Magazine" įtrauktas į naujų JAV krikščioniškų organizacijų lyderių 30-tuką. Turėdamas unikalią dovaną įtikinamai perteikti giliausias Šventojo Rašto tiesas postmodernistinės kultūros kontekste, B.Loritts kasmet kalba tūkstančiams klausytojų bažnyčiose, konferencijose, išvykose bei jo kiekvieną savaitę transliuojamos autorinės radijo laidos metu.

Karlė Fiorina (Carly Fiorina) – buvusi kompanijos „Hewlett-Packard" generalinė direktorė. Šešerius metus iš eilės žurnalo „Fortune" buvo pripažinta įtakingiausia moterimi versle. Jos vadovaujama, kompanija „Hewlett-Packard" dukart iki 90 milijardų padidino savo pajamas ir buvo rinkos lyderė visų jos gaminamų produktų kategorijose. Fiorina yra dažnai cituojama kaip ypatingą autoritetą turinti specialistė ir lyderė, jos komentarų galima tiek išvysti spaudoje, tiek išgirsti per radiją bei televiziją.

Vilfredas De Chesusas (Wilfredo De Jesús) – bažnyčios „Naujo gyvenimo pažadas" („New Life Covenant") vyriausiasis pastorius, žurnalo "Time" įtrauktas į 2013 m. įtakingiausių asmenų šimtuką. De Jesus yra Nacionalinio Lotynų amerikiečių krikščionių lyderystės kongreso viceprezidentas socialinio teisingumo klausimams. Šiuo metu Kongresas atstovauja 18 tūkst. bažnyčių interesams.

Džozefas Grenis (Joseph Grenny) – kompanijos „VitalSmarts" vienas įkūrėjų, socialinių verslo aspektų tyrinėtojas. Organizacinį efektyvumą tyrinėjantis J.Grenny yra keturių bestselerių autorius. Grenny yra dažnas tokių leidinių kaip „Business Week" ir „Forbes" autorius, ne kartą dalyvavęs tokiuose televizijos šou kaip „The Today Show" ir periodiškai pasirodantis televizijų CNN, Bloomberg ir Fox Business News eteryje.

Alena Katerina Kagina (Allen Catherine Kagina) – biudžeto administravimo organizacijos „Uganda Revenue Authority" komisarė. C.Kagina sugebėjo reformuoti Ugandos biudžeto, mokesčių ir išteklių administravimo sistemą, nes ėmėsi antikorupcinių veiksmų, didesnį dėmesį teikdama aptarnavimo kokybei ir inovacijoms, už ką organizacija buvo įvertinta ne vienu apdovanojimu. Jos vadovaujama organizacija URA tapo puikiai besitvarkančios viešosios organizacijos pavyzdžiu kitoms besivystančioms valstybėms.

Patrikas Lenčionis (Patrick Lencioni) – verslo bestselerių autorius, kompanijos "The Table Group, Inc." įkūrėjas ir prezidentas. Būdama verslo konsultavimo įmonių rinkos lyderė, „The Table Group" pataria klientams, kokias idėjas, produktus ir paslaugas diegti tam, kad būtų gerinami komandinio darbo, darbuotojų efektyvumo ir kiti rodikliai.

Aivanas Satajavrata (Ivan Satyavrata) – Dievo bažnyčios (Assembly of God Church, Kalkuta, Indija) vyriausiasis pastorius. Būdamas Pasaulinio lyderystės ugdymo centro Bangalorėje Tarybos pirmininkas, I.Satyavrata aktyviai dalyvauja būsimųjų Indijos bažnyčios lyderių švietime ir formavime. Jis yra pastorius, knygų autorius ir mokslininkas, mokslų daktaro laipsnį gavęs Oksfordo universitete.

Lui Giglio (Louie Giglio) – bažnyčios „Passion City Church" pastorius, krikščioniškosios organizacijos „Passion Movement" įkūrėjas. Giglio yra judėjimo „Passion Movement", kuris rengia konferencijas „Passion Conferences" ir kuriam priklauso bažnyčia „Passion City Church", idėjos architektas ir direktorius. L.Giglio aktyvus ir judėjime „END IT Movement", kurio tikslas – šviesti visuomenę apie šių dienų vergystės apraiškas ir finansuoti su šio reiškiniu kovojančias nevyriausybines organizacijas.

Suzana Kein (Susan Cain) – bestselerių autorė, kurios konferencijoje TED sakyta kalba „Intravertų galia" („The Power of Introverts") tapo socialinių tinklų sensacija. Į 30 pasaulio kalbų išverstoje knygoje, kuri S.Cain pavertė žurnalo „Time" viršelio heroje, diskutuojama apie vadybos stereotipus. S.Cain konferencijoje „TED" sakyta kalba „Intravertų galia" yra viena žiūrimiausių TED.com kalbų, kurią pamatė daugiau nei penki milijonai žmonių.

Donas Flou (Don Flow) – kompanijos "Flow Companies Inc." prezidentas ir generalinis direktorius. Flow yra net kelių organizacijų Direktorių tarybų narys (tokių kaip Wake Forest universitetas, Winston-Salem atvirasis teniso turnyras, t.t.), eina vyriausiojo pareigas bažnyčioje „First Presbyterian Church" bei skiria nemažai laiko jaunųjų verslininkų švietimui bei verslumo skatinimui.

Erika Arielė Foks (Erica Ariel Fox) – „New York Times" pripažinta bestselerių autorė, organizacijos „Mobius Executive Leadership" prezidentė A.Fox dėsto pasaulyje gerai žinomoje ir puikią reputaciją turinčioje derybų studijų programoje Harvardo teisės mokykloje. Organizacijos „Mobius Executive Leadership" įkūrėja ir vadovė, E.A.Fox efektyvios lyderystės klausimais konsultuoja kompanijų vadovus – nuo vidurinės grandies vadybininkų ir aukščiausio rango strategų.

 • Kaina internetu: 16,99 € 79,89 €
 • Kaina paskirstymo punkte: 79,89 € ?
 • Sutaupai: 62,90 € (79%)
 • Už šią prekę gausite 0.51 knygų eurų!
 • Turime sandėlyje.

Formatai:

16,99 € 79,89 € Nauja knyga

Atsiliepimai

 • Atsiliepimų nėra
1 pirkėjai įvertino šią prekę.
 • 5
 • 0%
 • 4
 • 0%
 • 3
 • 0%
 • 2
 • 0%
 • 1
 • 0%