Iš viso: 26,19 €
Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau. Audio knyga
Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau. Audio knyga

Kaina internetu: 26,19 € 30,79 €

2
 • Turime sandėlyje.
Knygos „Pardavimų psichologija“ tikslas yra pateikti Jums idėjų, strategijų ir metodų, kuriuos galėtumėte pritaikyti, siekdami padidinti pardavimus ir atlikti juos greičiau ir žymiai lengviau negu kada nors anksčiau. Ši knyga atskleis Jums, kaip tinkamai išnaudoti savo potencialą ir pardavimų srityje pasiekti tokių rezultatų, kurie atrodė neįmanomi. Jūs sužinosite, kaip per kelis mėnesius ar net kelias savaites padvigubinti, patrigubinti ar net paketurgubinti savo pardavimus ir pajamas. Audio…
26.19
Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau. Audio knyga
-15%

Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau. Audio knyga dėžutė - 2015

Atsiliepimai

Formatai:

26,19 € 30,79 € Nauja knyga
dėžutė

Aprašymas

Knygos „Pardavimų psichologija“ tikslas yra pateikti Jums idėjų, strategijų ir metodų, kuriuos galėtumėte pritaikyti, siekdami padidinti pardavimus ir atlikti juos greičiau ir žymiai lengviau negu kada nors anksčiau. Ši knyga atskleis Jums, kaip tinkamai išnaudoti savo potencialą ir pardavimų srityje pasiekti tokių rezultatų, kurie atrodė neįmanomi. Jūs sužinosite, kaip per kelis mėnesius ar net kelias savaites padvigubinti, patrigubinti ar net paketurgubinti savo pardavimus ir pajamas.

Audio knyga „Pardavimų psichologija“  sėkmingai parduodama tarptautiniu mastu. Nuo išleidimo ši programa jau yra išversta į šešiolika kalbų ir yra klausoma dvidešimt keturiose šalyse. Tai geriausiai parduodama profesionalaus pardavimo mokymo programa istorijoje.

Judėkite visu greičiu

Sunkų darbą ir sėkmę gyvenime galima palyginti su pakilimu ir lėktuvo pilotavimu. Kai įlipate į lėktuvą ir riedate pakilimo taku, Jūs susisiekiate su bokštu ir paprašote leidimo kilti. Kai tik gaunate leidimą, Jūs priverčiate lėktuvą judėti visu greičiu, 100 procentų, kad pajudėtumėte pirmyn pakilimo taku ir pakiltumėte į orą.

Štai, ką noriu tuo pasakyti. Jei priversite lėktuvą judėti tik 80 procentų ar net 90 procentų, Jūs niekada nepasieksite pakilimo greičio. Jūs liksite ant žemės, kol baigsis pakilimo takas ir lėktuvas suduš.

Nedvejokite

Gyvenime yra taip pat. Daugelis žmonių sunkiai dirba, bet neatiduoda visų jėgų darbui, neatsiduoda 100 procentų. Dėl to jie niekada nepasiekia pakilimo taško, kad atsidurtų tarp 10 procentų geriausiųjų savo srityje. Jie visada lieka ant žemės, tarp vidutinybių. Jie lieka tarp 80 procentų pardavėjų, kurie uždirba tik 20 procentų pinigų sumos, kurią galėtų uždirbti.

Gera žinia yra tai, kad jei pradėsite judėti visu greičiu ir lėksite pakilimo taku vis greitėdami, greitai pakilsite. Jei nenustosite judėti vis greičiu, Jūs vis kilsite ir kilsite, kol galiausiai pasieksite kreiserinį aukštį. Kai jau pasieksite kreiserinį aukštį, galėsite atleisti greitį, judėti šiek tiek ramiau ir kelionės metu išliksite tame kreiseriniame aukštyje.

Siekdami pardavimų karjeros, ypač iš pradžių, turite dirbti iš visų jėgų, atiduodami 100 procentų energijos. Kad išsilaisvintumėte iš žemės gravitacijos ir atitrūktumėte iš pagrindinės vidutinybių grupės. Bet kai tik pasieksite savo kreiserinį aukštį, pateksite tarp 10 procentų geriausių, kurie uždirba daugiausiai pinigų Jūsų srityje, galėsite atleisti greitį, praleisti daugiau laiko su šeima ir draugais ir vis tiek išlaikyti aukštą pajamų ir rezultatų lygį.

Jūsų ateitis yra neribota

Jau dabar Jūs turite savyje gebėjimą tapti geresniu, padaryti daugiau ir turėti daugiau, nei kada nors turėjote gyvenime. Tapdami absoliučiai puikiais pasirinktoje padavimų profesijoje, galite pasiekti visus tikslus ir įgyvendinti visas svajones. Galite susikurti nuostabų gyvenimą sau ir savo šeimai. Galite tapti vienu vertingiausių žmonių savo šalyje ir pramonės šakoje. Galite pelnyti visų Jus supančių žmonių pagarbą. Galite ženkliai pakeisti savo kompanijos, savo klientų ir savo bendruomenės gyvenimus. Išmokę ir praktiškai pritaikę pardavimų psichologiją, galite pasiekti žvaigždes ir tam nėra jokių ribų.

Turinys

Įvadas
Vidinis pardavimų žaidimas
Išsikelkite ir pasiekite visus pardavimų tikslus
Kodėl žmonės perka
Kūrybiški pardavimai
Susitikimų skaičiaus didinimas
Įtaigos galia
Pardavimo įvykdymas
10 raktų į sėkmingą pardavimą

Įrašo trukmė 5 val. 26 min.

 • Kaina internetu: 26,19 € 30,79 €
 • Kaina paskirstymo punkte: 30,79 € ?
 • Sutaupai: 4,60 € (15%)
 • Turime sandėlyje.

Formatai:

26,19 € 30,79 € Nauja knyga
dėžutė

Atsiliepimai

  • Aidas E.
  • 2020-06-08

  "Jūs priverčiate lėktuvą judėti visu greičiu, 100 procentų, kad pajudėtumėte pirmyn pakilimo taku ir pakiltumėte į orą. Štai, ką noriu tuo pasakyti. Jei priversite lėktuvą judėti tik 80 procentų ar net 90 procentų, Jūs niekada nepasieksite pakilimo greičio. " Lėktuvai pasiekia apie 60% savo galimo greičio pakilimo metu, taip taupomas kuras... Nebent pakilimo takas yra per trumpas... Ir tie pirmi žodžiai jau yra visiškas melas... Todėl nepirkau...

  • Egidijus
  • 2020-05-09

  Labai gerai, kad yra audio formatu, mažai laiko turintiems tikrai tiks ir patiks. Knygos turinys labai geras ,įsiklausykite ,jum patiks

Rodyti daugiau
2 pirkėjai įvertino šią prekę.
 • 5
 • 50%
 • 4
 • 0%
 • 3
 • 0%
 • 2
 • 0%
 • 1
 • 50%