Iš viso: 30,59 €
Lietuvos Respublikos darbo kodekso komentaras: individualieji darbo santykiai
Lietuvos Respublikos darbo kodekso komentaras: individualieji darbo santykiai

Kaina internetu: 30,59 € 35,99 €

1
 • Liko vos keli vienetai.
Naujuoju Darbo kodeksu siekiama atspindėti pasikeitusius socialinius ir ekonominius santykius, nustatant naujas taisykles, liečiančias darbo sutarties sudarymą, darbo sutarčių rūšis, jų vykdymą, pasibaigimą, darbo ir poilsio laiką, drausminę, materialinę atsakomybę. Tikroji darbuotojų apsauga yra susijusi su vienodų nediskriminacinių darbo sąlygų sudarymu, pagarbos bendražmogiškoms vertybėms, darbinių ir asmeninių ar šeimos interesų derinimo principų užtikrinimu. Tuo tarpu darbdaviams reikia pa…
30.59
Lietuvos Respublikos darbo kodekso komentaras: individualieji darbo santykiai
-15%

Lietuvos Respublikos darbo kodekso komentaras: individualieji darbo santykiai Kieti viršeliai - 2018

Atsiliepimai

Formatai:

30,59 € 35,99 € Nauja knyga
kieti viršeliai

Aprašymas

Naujuoju Darbo kodeksu siekiama atspindėti pasikeitusius socialinius ir ekonominius santykius, nustatant naujas taisykles, liečiančias darbo sutarties sudarymą, darbo sutarčių rūšis, jų vykdymą, pasibaigimą, darbo ir poilsio laiką, drausminę, materialinę atsakomybę. Tikroji darbuotojų apsauga yra susijusi su vienodų nediskriminacinių darbo sąlygų sudarymu, pagarbos bendražmogiškoms vertybėms, darbinių ir asmeninių ar šeimos interesų derinimo principų užtikrinimu. Tuo tarpu darbdaviams reikia paprastesnio, globalios rinkos pokyčius atspindinčio, reglamentavimo. Pasikeitusiu darbo santykių reguliavimu darbo kodekse siekiama trejopų tikslų: užtikrinti darbuotojų garantijas, sudaryti sąlygas darbdaviams efektyviai organizuoti darbo procesą ir siekti darbuotojų bei darbdavių interesų pusiausvyros.

Kiekvieną dieną profesinėje praktikoje taikantys darbo teisės normas bei sprendžiantys darbo ginčus autoriai parengė šį Darbo kodekso komentarą turėdami lūkestį, kad aiškinant ir taikant naująjį Darbo kodeksą būtų tinkamai išnaudotos teisės normų darbo santykių šalims suteikiamos galimybės. Komentaras yra skirtas praktikams, kurie tiesiogiai naudoja darbo teisę savo darbe, sprendžia darbo teisinių santykių problemas įmonėse, įstaigose ir organizacijose. Jis taip pat gali būti šaltiniu rasti atsakymus visiems, kuriems kyla su Darbo kodekso nuostatomis susijusių klausimų. Kol susiformuos atskirų darbo kodekso nuostatų taikymo teisminė praktika, autoriai, vadovaudamiesi sukaupta praktine patirtimi, atsižvelgdami į darbo santykių daugialypiškumą, pateikia įvairias nuomones, kaip gali būti interpretuojamos naujojo Darbo kodekso nuostatos, išdėstydami savo požiūrį į teisės normų aiškinimą ir taikymą. Autorių profesinė patirtis darbo ginčuose leidžia atskleisti nuomonių įvairovę ir komentaro skaitytojas atras, kad kiekvienoje situacijoje būtinas atidus aplinkybių vertinimas bei sisteminis Darbo kodekso normų taikymas.

Dr. Tomas Bagdanskis

Tomas Bagdanskis – darbo teisės ekspertas, praktikuojantis advokatas nuo 2002 metų, specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse, taip pat naujojo Darbo kodekso projekto rengimo grupės narys, Darbo kodekso komentaro bendraautoris.

Įtakingų tarptautinių teisės žinynų „Best Lawyers", „Chambers Europe" ir „Legal 500" advokatas Tomas Bagdanskis įvardijamas kaip vienas geriausių darbo teisės advokatų Lietuvoje. 2014 ir 2016 m. Tomas Bagdanskis gavo prestižinį „Best Lawyers" apdovanojimą „Metų advokatas Darbo teisės specializacijoje".

Nuo 2001 m. Tomas Bagdanskis dalyvauja akademinėje veikloje, publikuoja mokslinius straipsnius. Tomas Bagdanskis yra pirmasis lietuvių autorius parašęs specializuotą knygą advokatams ir teisinių paslaugų teikėjams „Teisinių paslaugų marketingas. Klientų elgsena pasirenkant advokatą ir advokato vertę kuriantys veiksniai". Nuo 2005 m. iki 2014 m. Tomas Bagdanskis Mykolo Romerio universitete skaitė darbo teisės paskaitas bei vedė darbo teisės seminarus, o nuo 2014 m. eina docento pareigas Vilniaus universiteto Teisės fakultete bei dėsto verslo teisę ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Dr. Vilius Mačiulaitis

Dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. V.Mačiulaitis specializuojasi darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos, administracinės teisės srityse, taip pat dirba su verslo bei administraciniais ginčais.

Dr. Vilius Mačiulaitis yra vienas iš naujojo Darbo kodekso komentaro autorių, taip pat dirba Mykolo Romerio universiteto Verslo teisės katedroje, kur dėsto darbo teisės bei darbo sutarčių disciplinas, vadovauja magistro baigiamųjų darbų rengimui bei gynimams. V.Mačiulaitis stažavosi Tarptautinės darbo organizacijos mokymų centre Turine (Italija), Europos teisės akademijoje Triere (Vokietija), Budapešto verslo koledže (Vengrija), kaip ekspertas dalyvavo įvairiose Tarptautinės darbo organizacijos, Europos Komisijos bei nacionalinių institucijų darbo grupėse.

Tarptautinių teisės žinynų „Chambers Europe" ir „Legal 500" reitinguose advokatas dr. Vilius Mačiulaitis išskirtas kaip darbo teisės ekspertas.

Mantas Mikalopas

Pagrindinės Manto Mikalopo praktikos sritys yra darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas bei atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas yra vienas iš naujojo Darbo kodekso komentaro autorių. Advokatas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius bei viešuosius seminarus darbo teisės temomis. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Tarptautinių teisės žinynų „Chambers Europe" ir „Legal 500" 2016, 2017 ir 2018 m. geriausių teisininkų reitinge Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Advokatas žinyne „Chambers Europe" įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą.

 

 • Kaina internetu: 30,59 € 35,99 €
 • Kaina paskirstymo punkte: 35,99 € ?
 • Sutaupai: 5,40 € (15%)
 • Už šią prekę gausite 0.92 knygų eurų!
 • Liko vos keli vienetai.

Formatai:

30,59 € 35,99 € Nauja knyga
kieti viršeliai

Atsiliepimai

 • Atsiliepimų nėra
1 pirkėjai įvertino šią prekę.
 • 5
 • 0%
 • 4
 • 0%
 • 3
 • 0%
 • 2
 • 0%
 • 1
 • 0%