Mano vaikas - būsimasis milijonierius
Mano vaikas - būsimasis milijonierius
2
 • Išparduota.
Kaip be vargo ir pastangų išmokti į savo gyvenimą pritraukti pinigus ir sėkmę? Gal kai kam toks knygos pavadinimas pasirodys pernelyg drąsus, tačiau neskubėkite daryti išvadų. Ką reiškia milijonierius? Tai reiškia, kad jūsų vaikas turi neribotų galimybių, o tėvų užduotis – jas atskleisti. Todėl garsiausia Rusijoje feng shui specialistė, pozityvios sąmonės transformavimo meistrė, daugelio bestselerių autorė Natalija Pravdina kreipiasi į tėvus, įtvirtina jų sąmonėje tiesas apie teisingą mąstymą,…
0

Mano vaikas - būsimasis milijonierius | knygos.lt

Atsiliepimai

Aprašymas

Kaip be vargo ir pastangų išmokti į savo gyvenimą pritraukti pinigus ir sėkmę?

Gal kai kam toks knygos pavadinimas pasirodys pernelyg drąsus, tačiau neskubėkite daryti išvadų. Ką reiškia milijonierius? Tai reiškia, kad jūsų vaikas turi neribotų galimybių, o tėvų užduotis – jas atskleisti. Todėl garsiausia Rusijoje feng shui specialistė, pozityvios sąmonės transformavimo meistrė, daugelio bestselerių autorė Natalija Pravdina kreipiasi į tėvus, įtvirtina jų sąmonėje tiesas apie teisingą mąstymą, kurios asmenybei yra labai svarbios. Juk žiūrint į vaikus galima spręsti apie jų tėvus ir atvirkščiai, obuolys nuo obels netoli rieda.

Šioje didelėje knygoje yra ir mažesnė knygelė, skirta milijono neribotų galimybių turėtojams – vaikams. Ją galite skaityti kartu, kartoti pozityvius teiginius, dalyvauti linksmose jaunųjų burtininkų mokyklėlės pamokose, padėdami atžaloms atverti geriausias jų charakterio savybes ir parodydami galimybes, o svarbiausia – padėdami vaikams patikėti svajonėmis!

- Kaip sukurti naują laimingą, harmoningą turtingos šeimos pasaulėžiūrą?

- Kodėl auginant vaiką reikia augti pačiam?

- Kaip save ir artimuosius padaryti laimingus?

- Kaip paversti savo gyvenimą nesibaigiančia švente?

- Kaip be vargo ir pastangų išmokti į savo gyvenimą pritraukti pinigus?

- Ką daryti, kad išsipildytų norai?

- Kaip iš gyvenimo gauti tai, ko mums reikia?

- Kodėl Nataliją Pravdiną gerbėjai vadina gerąja fėja?

Skaitykite knygos ištrauką

Apie autorę

 

Gimusi ir baigusi ekonomikos studijas Sankt Peterburge Natalija Pravdina neketino gyvenimo skirti skaičiams ir ataskaitoms. Kaip jaunoji modeliuotoja kūrė drabužius, baigė aktorinio meistriškumo mokyklą, vaidino mados teatre, studijavo anglų, prancūzų kalbas ir psichologiją, tačiau Natalija save atrado tik persikėlusi per Atlantą į Los Andželą. Ten ji susidomėjo paslaptingu ir senu dao vienuolių mokymu apie feng shui.

Susitikimas su didžiuoju mokytoju Jap Čeng Chajumi kardinaliai pakeitė Natalijos Pravdinos gyvenimą. Ji tapo diplomuota feng shui specialistė. Neilgai trukus pasirodė pirmosios jos knygos, iškart tapusios bestseleriais Rusijoje, išparduotos milijoniniais tiražais.

Šiandien N. Pravdina, daugiau kaip penkiasdešimties Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Izraelyje, Vokietijoje, JAV, Estijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse leidžiamų knygų autorė, skaito paskaitas, rengia seminarus Rusijoje ir Amerikoje apie tai, kaip įgyti turtus ir gyvenimo pilnatvę, padeda žmonėms pakeisti mąstymo stereotipus, pvz., „skurdo mąstymą“ pakeisti „turto ir klestėjimo mąstymu“.

Išparduota.

Turi egzempliorių? Parduok!


Atsiliepimai

 • Atsiliepimų nėra
2 pirkėjai įvertino šią prekę.
 • 5
 • 0%
 • 4
 • 0%
 • 3
 • 0%
 • 2
 • 0%
 • 1
 • 0%