15,89 €
Hangsaman
Hangsaman
15,89 €
  • Išsiųsime per 14–18 d.d.
An unsettling and unputdownable story of a teenage girl's self-destruction, from the author of "The Lottery". For fans of Donna Tartt, Neil Gaiman and Stephen King.
15.89
SKAITYTAKNYGA
  • Autorius: Shirley Jackson
  • Leidėjas:
  • Metai: 20131205
  • Puslapiai: 240
  • ISBN-10: 0141391987
  • ISBN-13: 9780141391984
  • Formatas: 12.8 x 19.5 x 1.7 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Hangsaman | Shirley Jackson | knygos.lt

Atsiliepimai

(3.77 Goodreads įvertinimas)

Formatai:

15,89 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

Aprašymas

An unsettling and unputdownable story of a teenage girl's self-destruction, from the author of "The Lottery". For fans of Donna Tartt, Neil Gaiman and Stephen King.

15,89 €
Prisijunkite ir už šią prekę
gausite 0,16 Knygų Eurų!?
  • Išsiųsime per 14–18 d.d.

Formatai:

15,89 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

An unsettling and unputdownable story of a teenage girl's self-destruction, from the author of "The Lottery". For fans of Donna Tartt, Neil Gaiman and Stephen King.

Atsiliepimai

  • Atsiliepimų nėra
0 pirkėjai įvertino šią prekę.
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%