Iš viso: 11,99 €
Empire of Sand
Empire of Sand

Kaina internetu: 11,99 €

  • Išsiųsime per 14–18 d. d.
Original and vivid fantasy set in a magical world inspired by medieval India, from a debut author. For readers of Trudi Canavan.
11.99
  • Autorius: Tasha Suri
  • Leidėjas:
  • Metai: 20181115
  • Puslapiai: 432
  • ISBN-10: 0356512002
  • ISBN-13: 9780356512006
  • Formatas: 12.6 x 20 x 3.2 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Empire of Sand Minkšti viršeliai - 20181115

Atsiliepimai

Formatai:

11,99 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

Aprašymas

Original and vivid fantasy set in a magical world inspired by medieval India, from a debut author. For readers of Trudi Canavan.

  • Kaina internetu: 11,99 €
  • Už šią prekę gausite 0.36 knygų eurų!
  • Išsiųsime per 14–18 d. d.

Formatai:

11,99 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

  • Autorius: Tasha Suri
  • Leidėjas: Little, Brown Book Group
  • Metai: 20181115
  • Puslapiai: 432
  • ISBN-10: 0356512002
  • ISBN-13: 9780356512006
  • Formatas: 12.6 x 20 x 3.2 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Atsiliepimai

  • Atsiliepimų nėra
0 pirkėjai įvertino šią prekę.
  • 5
  • 0%
  • 4
  • 0%
  • 3
  • 0%
  • 2
  • 0%
  • 1
  • 0%