Valerijus Sinelnikovas

Gimęs Tolimųjų Rytų taigoje, baigęs fizikos ir matematikos mokyklą aukso medaliu, o medicinos universitetą – raudonu diplomu, Valerijus Sinelnikovas (g. 1966) šiandien yra laikomas kone žiniuoniu.

Specialistas, išmanantis ir psichoterapiją, ir psichologiją, ir homeopatiją, savo unikaliais metodais padeda žmonėms stiprinti sveikatą ir džiaugtis gyvenimu. Negana to, Valerijus Sinelnikovas nuolat užsiima švietėjiška ir visuomenine veikla, keliauja po pasaulį vesdamas seminarus ir net yra įkūręs labdaringą organizaciją „Sveikatos ir laimės mokykla“.

Kaimyninėse šalyse bei Lietuvoje populiarus V. Sinelnikovas yra išleidęs visą gausybę knygų, kurių bendras egzempliorių kiekis siekia 12 milijonų. Itin pamėgtais jo darbais tapo „Mylėk ligą savo“ (1999 m.), „Ketinimo galia“ (2001 m.) ir „Skiepai nuo streso“ (2003 m.).

Gimęs Tolimųjų Rytų taigoje, baigęs fizikos ir matematikos mokyklą aukso medaliu, o medicinos universitetą – raudonu diplomu, Valerijus Sinelnikovas (g. 1966) šiandien yra lai ... komas kone žiniuoniu. Specialistas, išmanantis ir psichoterapiją, ir psichologiją, ir homeopatiją, savo unikaliais metodais padeda žmonėms stiprinti sveikatą ir džiaugtis gyvenimu. Negana to, Valerijus Sinelnikovas nuolat užsiima švietėjiška ir visuomenine veikla, keliauja po pasaulį vesdamas seminarus ir net yra įkūręs labdaringą organizaciją „Sveikatos ir laimės mokykla“. Kaimyninėse šalyse bei Lietuvoje populiarus V. Sinelnikovas yra išleidęs visą gausybę knygų, kurių bendras egzempliorių kiekis siekia 12 milijonų. Itin pamėgtais jo darbais tapo „Mylėk ligą savo“ (1999 m.), „Ketinimo galia“ (2001 m.) ir „Skiepai nuo streso“ (2003 m.).
Skaityti daugiau
iš viso 25
Rodoma 1-2525