Valerie Tasso

Prancūzė Valerie Tasso (g. 1969) – rašytoja, dėstytoja, tyrėja ir sekso terapeutė, pasaulyje žinoma, kaip intriguojančios istorijos „Nepasotinamoji“ (arba „Nimfomanės užrašai“, 2003 m.) autorė.

Ekonomikos mokslų ir taikomųjų kalbų universitetinius laipsnius turinti bei sekso terapijos studijas baigusi Valerie Tasso neišvengiamai susilaukia didelio dėmesio. O ką jau ir bekalbėti apie tai, kad kadaise, vien smalsumo (na ir, žinoma, gero užmokesčio) paskatinta rašytoja pusmetį dirbo pačia tikriausia prostitute. Moteris prisipažįsta, kad tai buvo geriausia priemonė pažinti save.

Netradicinė patirtis davė įkvėpimo Valerie Tasso išgarsinusiai knygai parašyti. Kūrinys išsyk tapo tarptautiniu bestseleriu, o režisierius Christian Molina 2008-aisiais pagal jį pastatė nė ką mažiau apkalbų sulaukusį filmą.

Šiandien Valerie Tasso gyvena saugų ir gana ramų gyvenimą, dažnai pasirodo TV ar radijo laidose, rašo įvairius straipsnius spaudoje, dažnai keliauja ir vis dar domisi seksu. Naudodamasis sekso terapijos metodais ir įgimtu žingeidumu, ji tenkina savo smalsumą, be jokio moralinio pasmerkimo. „Aš dar daug ką savyje turiu atrasti. Tas, kuris sako, kad gerai save pažįsta, yra protiškai miręs.“ – sako ekstravagantiškoji Valerie Tasso.

Prancūzė Valerie Tasso (g. 1969) – rašytoja, dėstytoja, tyrėja ir sekso terapeutė, pasaulyje žinoma, kaip intriguojančios istorijos „Nepasotinamoji“ (arba „Nimfomanės užrašai“ ... , 2003 m.) autorė. Ekonomikos mokslų ir taikomųjų kalbų universitetinius laipsnius turinti bei sekso terapijos studijas baigusi Valerie Tasso neišvengiamai susilaukia didelio dėmesio. O ką jau ir bekalbėti apie tai, kad kadaise, vien smalsumo (na ir, žinoma, gero užmokesčio) paskatinta rašytoja pusmetį dirbo pačia tikriausia prostitute. Moteris prisipažįsta, kad tai buvo geriausia priemonė pažinti save. Netradicinė patirtis davė įkvėpimo Valerie Tasso išgarsinusiai knygai parašyti. Kūrinys išsyk tapo tarptautiniu bestseleriu, o režisierius Christian Molina 2008-aisiais pagal jį pastatė nė ką mažiau apkalbų sulaukusį filmą. Šiandien Valerie Tasso gyvena saugų ir gana ramų gyvenimą, dažnai pasirodo TV ar radijo laidose, rašo įvairius straipsnius spaudoje, dažnai keliauja ir vis dar domisi seksu. Naudodamasis sekso terapijos metodais ir įgimtu žingeidumu, ji tenkina savo smalsumą, be jokio moralinio pasmerkimo. „Aš dar daug ką savyje turiu atrasti. Tas, kuris sako, kad gerai save pažįsta, yra protiškai miręs.“ – sako ekstravagantiškoji Valerie Tasso.
Skaityti daugiau
iš viso 2
Rodoma 1-22