Tess Gerritsen

iš viso 87
Rodoma 1-3087

Tess Gerritsen (g. 1953)  – kinų kilmės amerikietė, daugiametė meilės trilerių ir detektyvinių romanų kūrėja. Jos knygų, išverstų į 35 kalbas, pasaulyje yra parduota daugiau nei 30 milijonų kopijų. Būdama perkamiausia The New York Times autore JAV, Vokietijoje bei D. Britanijoje, jau seniai turi gausybę gerbėjų ir Lietuvoje (2013 m. net dalyvavo vykusioje Knygų mugėje).

Mažai kam yra žinoma, kad globaliniu populiarumu galinti didžiuotis rašytoja, išties yra profesionali medikė. Dabar su nostalgija ji prisimena dienas, kai išvargusi po ilgų darbo valandų griebdavosi skaityti romanų, taip pabėgdama nuo įgrisusios rutinos. Paspirties pasinaudoti savo talentu ir pačiai rašyti romanus, T. Gerritsen gavo išėjusi motinystės atostogų! 1987 metais ji sudalyvavo vietos laikraštyje paskelbtame konkurse, kuriame jos sukurta istorija laimėjo pirmąją vietą. Nuo tos dienos amerikietė pradėjo sėkmingą literatės karjerą, kurį laiką derintą su darbu vienoje Havajų ligoninių.

Iš pažiūros žiaurių minčių ir keistų potraukių turinti medikė išties yra paprasta ir linksma moteris. Kaip visi vertindama paprastus žemiškus malonumus, už viską labiau ji mėgsta groti smuiku su kitais muzikuojančiais draugais. Tess Gerritsen negali sutramdyti džiaugsmo, kai pasakoja apie vakarus, kai kone trisdešimties žmonių kolektyvas susirenka jos namuose muzikinėms sesijoms. Tuomet, namus apgaubus šventinei aurai, jie geria alų, dainuoja ir  „išgroja lauk“ visą savo širdį. T. Gerritsen prisipažįsta, jei nebūtų tapusi rašytoja, veikiausiai dabar grotu smuiku baruose.

Tess Gerritsen (g. 1953)  – kinų kilmės amerikietė, daugiametė meilės trilerių ir detektyvinių romanų kūrėja. Jos knygų, išverstų į 35 kalbas, pasaulyje yra parduota daugiau n ... ei 30 milijonų kopijų. Būdama perkamiausia The New York Times autore JAV, Vokietijoje bei D. Britanijoje, jau seniai turi gausybę gerbėjų ir Lietuvoje (2013 m. net dalyvavo vykusioje Knygų mugėje). Mažai kam yra žinoma, kad globaliniu populiarumu galinti didžiuotis rašytoja, išties yra profesionali medikė. Dabar su nostalgija ji prisimena dienas, kai išvargusi po ilgų darbo valandų griebdavosi skaityti romanų, taip pabėgdama nuo įgrisusios rutinos. Paspirties pasinaudoti savo talentu ir pačiai rašyti romanus, T. Gerritsen gavo išėjusi motinystės atostogų! 1987 metais ji sudalyvavo vietos laikraštyje paskelbtame konkurse, kuriame jos sukurta istorija laimėjo pirmąją vietą. Nuo tos dienos amerikietė pradėjo sėkmingą literatės karjerą, kurį laiką derintą su darbu vienoje Havajų ligoninių. Iš pažiūros žiaurių minčių ir keistų potraukių turinti medikė išties yra paprasta ir linksma moteris. Kaip visi vertindama paprastus žemiškus malonumus, už viską labiau ji mėgsta groti smuiku su kitais muzikuojančiais draugais. Tess Gerritsen negali sutramdyti džiaugsmo, kai pasakoja apie vakarus, kai kone trisdešimties žmonių kolektyvas susirenka jos namuose muzikinėms sesijoms. Tuomet, namus apgaubus šventinei aurai, jie geria alų, dainuoja ir  „išgroja lauk“ visą savo širdį. T. Gerritsen prisipažįsta, jei nebūtų tapusi rašytoja, veikiausiai dabar grotu smuiku baruose.
Skaityti daugiau