Svajūnas Sabaliauskas

iš viso 6
Rodoma 1-66

Svajūnas Sabaliauskas - Geladuonis (g. 1973) – nepailstantis žurnalistas, meno vadybininkas bei rašytojas iš Radviliškio. Jau kelis dešimtmečius atsidavęs mėgstamam žurnalistikos menui, autorius yra parašęs nesuskaičiuojamą gausybę straipsnių, rašinių ir kitų darbų visuomet dėmesį patraukiančiomis politikos, verslo ar socialinėmis temomis.

Visgi kadaise Šiaulių dramos teatre dirbusiam S. Sabaliauskui - Geladuoniui aktualiausia tema išlieka kultūra. Rašytojas yra išleidęs net tris knygas skirtas teatrui, o nuoširdžiausi ir dialogu pakerintys straipsniai neišvengiamai kuriami kartu su įvairiais menininkais bei rašytojais.

Nuo 2012-ųjų Airijoje gyvenantis ir kuriantis Svajūnas Sabaliauskas - Geladuonis, mintimis niekuomet nepalieka Lietuvos. Dėl tikrumo ir gyvybingumo pamėgęs atsiminimų knygos žanrą, skaitytojų itin vertinamose knygose „Rūta Staliliūnaitė: Aš esu Barbora. Atsiminimai apie legendinę scenos karalienę“ (2014 m.) ir „Atviri pokalbiai su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais“ (2015 m.) žurnalistas nepriekaištingai nupasakoja opiausius ir jautriausius Lietuvos menininkų kultūrinio ir asmeninio gyvenimo niuansus.

Už nuoširdų ir išskirtiną darbą kuriant knygą „Rūta Staliliūnaitė: Aš esu Barbora. Atsiminimai apie legendinę scenos karalienę“, Svajūnas Sabaliauskas - Geladuonis 2015-aisiais buvo įvertintas prestižine Vytauto Gedgaudo premija.

 

Svajūnas Sabaliauskas - Geladuonis (g. 1973) – nepailstantis žurnalistas, meno vadybininkas bei rašytojas iš Radviliškio. Jau kelis dešimtmečius atsidavęs mėgstamam žurnalisti...kos menui, autorius yra parašęs nesuskaičiuojamą gausybę straipsnių, rašinių ir kitų darbų visuomet dėmesį patraukiančiomis politikos, verslo ar socialinėmis temomis. Visgi kadaise Šiaulių dramos teatre dirbusiam S. Sabaliauskui - Geladuoniui aktualiausia tema išlieka kultūra. Rašytojas yra išleidęs net tris knygas skirtas teatrui, o nuoširdžiausi ir dialogu pakerintys straipsniai neišvengiamai kuriami kartu su įvairiais menininkais bei rašytojais. Nuo 2012-ųjų Airijoje gyvenantis ir kuriantis Svajūnas Sabaliauskas - Geladuonis, mintimis niekuomet nepalieka Lietuvos. Dėl tikrumo ir gyvybingumo pamėgęs atsiminimų knygos žanrą, skaitytojų itin vertinamose knygose „Rūta Staliliūnaitė: Aš esu Barbora. Atsiminimai apie legendinę scenos karalienę“ (2014 m.) ir „Atviri pokalbiai su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais“ (2015 m.) žurnalistas nepriekaištingai nupasakoja opiausius ir jautriausius Lietuvos menininkų kultūrinio ir asmeninio gyvenimo niuansus. Už nuoširdų ir išskirtiną darbą kuriant knygą „Rūta Staliliūnaitė: Aš esu Barbora. Atsiminimai apie legendinę scenos karalienę“, Svajūnas Sabaliauskas - Geladuonis 2015-aisiais buvo įvertintas prestižine Vytauto Gedgaudo premija.   Skaityti daugiau