Sara Delamont

iš viso 21
Rodoma 1-2121


Changing Women, Unchanged Men?
Changing Women, Unchanged Men? Sara Delamont
Knygos.lt nariams Knygos.lt nariams
78,11 €
-30%
111,59 €
  • Išsiųsime per 12–18 d.d.

A Woman's Place in Education (1996)
A Woman's Place in Education (1996) Sara Delamont
53,19 €
Interaction in the Classroom
Interaction in the Classroom Sara Delamont
78,59 €
Interaction in the Classroom
Interaction in the Classroom Sara Delamont
78,59 €
Embodying Brazil
Embodying Brazil Sara Delamont, Nei...
102,39 €
Embodying Brazil
Embodying Brazil Sara Delamont, Nei...
102,39 €
Fieldwork in Educational Settings
Fieldwork in Educational Settings Sara Delamont
99,99 €
Key Themes in the Ethnography of Education
Key Themes in the Ethnography of... Sara Delamont
142,89 €
Delamont, S: Woman's Place in Education (1996)
Delamont, S: Woman's Place in Ed... Sara Delamont
53,19 €
Delamont, S: Fieldwork in Educational Settings
Delamont, S: Fieldwork in Educat... Sara Delamont
99,99 €
Inside the Secondary Classroom (RLE Edu O)
Inside the Secondary Classroom (... Sara Delamont, Mau...
119,79 €
Key Themes in Qualitative Research
Key Themes in Qualitative Research Paul Atkinson, Sar...
72,99 €
Appetites and Identities
Appetites and Identities Sara Delamont
116,69 €
Feminism and the Classroom Teacher
Feminism and the Classroom Teacher Amanda Coffey, Sar...
117,39 €
Feminism and the Classroom Teacher
Feminism and the Classroom Teacher Amanda Coffey, Sar...
117,39 €
Sex Roles and the School
Sex Roles and the School Sara Delamont
118,99 €
Inside the Secondary Classroom (RLE Edu O)
Inside the Secondary Classroom (... Sara Delamont, Mau...
118,99 €
The Doctoral Experience
The Doctoral Experience Sara Delamont, Pau...
119,79 €
The Doctoral Experience
The Doctoral Experience Sara Delamont, Pau...
119,79 €
Sex Roles and the School
Sex Roles and the School Sara Delamont
118,99 €
Appetites and Identities
Appetites and Identities Sara Delamont
116,69 €