Santa Montefiore

iš viso 67
Rodoma 1-3067


Santa Montefiore (g. 1970) – rašytoja gimusi D. Britanijoje žymioje Palmer-Tomkinson šeimoje, kuri bičiuliaujasi su pačiu Velso princu Čarlzu. Kitose šalyse ji nemažiau žinoma kaip romantinių istorijų autorė. Gerbėjai Lietuvoje mėgaujasi jos kūriniais „Neužmiršk manęs“ (2003 m.), „Prarastos meilės jūra“ (2007 m.), „Sodininkas iš Prancūzijos“ (2008 m.) bei „Namas prie jūros“ (2011 m.).

Savo talentą kurti istorijas pažinusi dar besimokydama angliškoje mergaičių mokykloje, Santa Montefiore sakosi niekada negalėjusi ištraukti nosies iš knygų. Tad tikriausiai nenuostabu, kad sutikusi puikųjį istoriką ir rašytoją Simon Sebag Montefiore liko jo pakerėta tiek, kad 1998-aisiais pakeitusi tikėjimą į judaizmą, už šio autoriaus ištekėjo.

Pirmąjį savo apsakymą „Dvasių medis“ išleido 2001-aisiais, praėjus dvylikai metų po kelionės į jos motinai gimtąją Argentiną. Knyga tapo perpildyta nostalgijos, ilgesio ir jautrumo, kuris labai greitai rado rezonansą su gausybe literatūros mėgėjų. Kūrinio sėkmė paskatino Santa Montefiore rašyti toliau ir dabar jos knygų Europoje yra parduota daugiau kaip trys milijonai kopijų ir šios yra išverstos į 20 pasaulio kalbų.

Santa Montefiore (g. 1970) – rašytoja gimusi D. Britanijoje žymioje Palmer-Tomkinson šeimoje, kuri bičiuliaujasi su pačiu Velso princu Čarlzu. Kitose šalyse ji nemažiau žinoma... kaip romantinių istorijų autorė. Gerbėjai Lietuvoje mėgaujasi jos kūriniais „Neužmiršk manęs“ (2003 m.), „Prarastos meilės jūra“ (2007 m.), „Sodininkas iš Prancūzijos“ (2008 m.) bei „Namas prie jūros“ (2011 m.). Savo talentą kurti istorijas pažinusi dar besimokydama angliškoje mergaičių mokykloje, Santa Montefiore sakosi niekada negalėjusi ištraukti nosies iš knygų. Tad tikriausiai nenuostabu, kad sutikusi puikųjį istoriką ir rašytoją Simon Sebag Montefiore liko jo pakerėta tiek, kad 1998-aisiais pakeitusi tikėjimą į judaizmą, už šio autoriaus ištekėjo. Pirmąjį savo apsakymą „Dvasių medis“ išleido 2001-aisiais, praėjus dvylikai metų po kelionės į jos motinai gimtąją Argentiną. Knyga tapo perpildyta nostalgijos, ilgesio ir jautrumo, kuris labai greitai rado rezonansą su gausybe literatūros mėgėjų. Kūrinio sėkmė paskatino Santa Montefiore rašyti toliau ir dabar jos knygų Europoje yra parduota daugiau kaip trys milijonai kopijų ir šios yra išverstos į 20 pasaulio kalbų. Skaityti daugiau