Robertas Petrauskas

Robertas Petrauskas (g. 1976) – charizmatiškasis televizijos veidas ir jau visiems puikiai atpažįstamo balso savininkas. Visuomenei žinomu tapo ėmęs komentuoti sporto rungtynes, o vėliau – vesti TV žinių laidas.

Būdamas įvairiapuse asmenybe, dar visai neseniai Robertas sužibėjo kaip proto mūšių organizatorius ir nepakeičiamas jų vedėjas. Tačiau visgi labiausiai visus nustebino, kai 2010-aisiais pasirodė pirmoji jo knyga – „Trečiojo reicho triumfas“. Ne visiems buvo žinoma, kad šis sporto kontekste varijuojantis vyrukas – užkietėjęs istorijos gerbėjas. Dar universitete baigęs istorijos studijas, nepaliaujamai ja domisi diena iš dienos. Netikėtai atrastos, ilgus metus slėptos ir į mokyklos vadovėlius neįtrauktos sultingos, o kartais ir daug ką keičiančios subtilybės, paskatino R. Petrauską viską sudėti į knygą.

Nepaprasto kruopštumo, valios ir kūrybingumo autorius, šiandien yra parašęs dvi serijos knygas (antroji – „Lemtingi sprendimai“, 2013 m.) ir nė neketina sustoti. Didelės apimties ir dar niekur kitur neskelbtų faktų bei fotografijų prisotinti Roberto Petrausko darbai verčia lenktis didžiuosius Lietuvos istorikus, kurie nesivaržydami skelbia jį esant pavyzdžiu jaunajai kartai.

Robertas Petrauskas (g. 1976) – charizmatiškasis televizijos veidas ir jau visiems puikiai atpažįstamo balso savininkas. Visuomenei žinomu tapo ėmęs komentuoti sporto rungtyne ... s, o vėliau – vesti TV žinių laidas. Būdamas įvairiapuse asmenybe, dar visai neseniai Robertas sužibėjo kaip proto mūšių organizatorius ir nepakeičiamas jų vedėjas. Tačiau visgi labiausiai visus nustebino, kai 2010-aisiais pasirodė pirmoji jo knyga – „Trečiojo reicho triumfas“. Ne visiems buvo žinoma, kad šis sporto kontekste varijuojantis vyrukas – užkietėjęs istorijos gerbėjas. Dar universitete baigęs istorijos studijas, nepaliaujamai ja domisi diena iš dienos. Netikėtai atrastos, ilgus metus slėptos ir į mokyklos vadovėlius neįtrauktos sultingos, o kartais ir daug ką keičiančios subtilybės, paskatino R. Petrauską viską sudėti į knygą. Nepaprasto kruopštumo, valios ir kūrybingumo autorius, šiandien yra parašęs dvi serijos knygas (antroji – „Lemtingi sprendimai“, 2013 m.) ir nė neketina sustoti. Didelės apimties ir dar niekur kitur neskelbtų faktų bei fotografijų prisotinti Roberto Petrausko darbai verčia lenktis didžiuosius Lietuvos istorikus, kurie nesivaržydami skelbia jį esant pavyzdžiu jaunajai kartai.
Skaityti daugiau
iš viso 5
Rodoma 1-55