Rimas Valeikis

iš viso 14
Rodoma 1-1414

Rimas Valeikis (g. 1977) – visuomenėje puikiai žinomas dailininkas, TV laidų vedėjas ir vaikiškų knygelių „Pirštų pasakos“ (2009 m.), „Una mato taip“ (2014 m.), „Akvariumo istorijos“ (2014 m.), „Peliongas“ (2014 m.), „Aukštai ar žemai“ (2015 m.) ir kt. autorius.

Nuo mažumės mėgstantis išgalvoti įvairias istorijas Rimas Valeikis pripažįsta, kad kurti knygas vaikams – itin smagi patirtis ir priduria, kad „tai būdas įkvėpti gyvybę naujam pasauliui, kuris ne vienam bus ne ką mažiau tikras nei tas, kuriame gyvename mes visi“.

Piešdamas iliustracijas bei dėliodamas siužetus Rimas Valeikis orientuojasi ne tik į mažuosius, bet ir į suaugusius, kuriems tikisi savo kūryba išlaisvinti protą.

Rimas Valeikis (g. 1977) – visuomenėje puikiai žinomas dailininkas, TV laidų vedėjas ir vaikiškų knygelių „Pirštų pasakos“ (2009 m.), „Una mato taip“ (2014 m.), „Akvariumo ist...orijos“ (2014 m.), „Peliongas“ (2014 m.), „Aukštai ar žemai“ (2015 m.) ir kt. autorius. Nuo mažumės mėgstantis išgalvoti įvairias istorijas Rimas Valeikis pripažįsta, kad kurti knygas vaikams – itin smagi patirtis ir priduria, kad „tai būdas įkvėpti gyvybę naujam pasauliui, kuris ne vienam bus ne ką mažiau tikras nei tas, kuriame gyvename mes visi“. Piešdamas iliustracijas bei dėliodamas siužetus Rimas Valeikis orientuojasi ne tik į mažuosius, bet ir į suaugusius, kuriems tikisi savo kūryba išlaisvinti protą. Skaityti daugiau