Rick Riordan

iš viso 116
Rodoma 1-30116

Rick Riordan arba Richard Russell Riordan (g. 1964) – garsiosios pentalogijos „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai“ (2005-2009 m.) autorius iš JAV.

Visą gyvenimą jautęs silpnybę graikų ir skandinavų mitams, penkiolika metų Rick Riordan dirbo mokytoju vidurinėje mokykloje, kur dėstė anglų kalbą bei istoriją, o vakarais kūrė magiškus pasakojimus. R. Riordan taip pat visuomet norėjo rašyti ir pirmąjį savo kūrinį pamėgino publikuoti, kai jam buvo vos trylika. Garsusis „Žaibo vagis“ gimė, kai amerikietis ėmė sekti pasaką prieš miegą vyriausiajam savo sūnui.

Šiandien Persio Džeksono pentalogija yra leidžiama kone 40-tyje šalių. Knygų ciklas jaunimui tapo toks populiarius, kad net imtasi jo ekranizacijos. Pirmasis nepaprasto berniuko nuotykių filmas pasirodė 2010-aisiais.

Rick Riordan taip pat yra sukūręs ir kitų, daugybę apdovanojimų gavusių, knygų serijų, tarp kurių skirtų ir suaugusiųjų auditorijai. Žinoma, visas jas vienija bendrinė mitologija persunkta tematika.

Rick Riordan arba Richard Russell Riordan (g. 1964) – garsiosios pentalogijos „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai“ (2005-2009 m.) autorius iš JAV. Visą gyvenimą jautęs silpnyb ... ę graikų ir skandinavų mitams, penkiolika metų Rick Riordan dirbo mokytoju vidurinėje mokykloje, kur dėstė anglų kalbą bei istoriją, o vakarais kūrė magiškus pasakojimus. R. Riordan taip pat visuomet norėjo rašyti ir pirmąjį savo kūrinį pamėgino publikuoti, kai jam buvo vos trylika. Garsusis „Žaibo vagis“ gimė, kai amerikietis ėmė sekti pasaką prieš miegą vyriausiajam savo sūnui. Šiandien Persio Džeksono pentalogija yra leidžiama kone 40-tyje šalių. Knygų ciklas jaunimui tapo toks populiarius, kad net imtasi jo ekranizacijos. Pirmasis nepaprasto berniuko nuotykių filmas pasirodė 2010-aisiais. Rick Riordan taip pat yra sukūręs ir kitų, daugybę apdovanojimų gavusių, knygų serijų, tarp kurių skirtų ir suaugusiųjų auditorijai. Žinoma, visas jas vienija bendrinė mitologija persunkta tematika.
Skaityti daugiau