Richard Bach

Richard Bach (g. 1936 m.), pilnas vardas Richard David Bach - aštuoniolikos knygų autorius iš JAV, parašęs tokias knygas kaip "Hipnotizuoti Mariją", "Mesijo vadovas", "Viena" bei bestseleriu tapusią alegoriją "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra". Tikriausiai daugeliui šio rašytojo pavardė asocijuojasi su vieno labai žymaus kompozitoriaus pavarde. Tikra tiesa! Richard Bach giminystės ryšiais susijęs su Johanu Sebastianu Bachu.

Nuo pat paauglystės rašytojo aistra tapo aviacija. Tą galite pastebėti ir jo kūriniuose, beveik visose knygose sutiksite lėktuvą. Ši meilė iš tiesų buvo labai stipri, net stipresnė už meilę moteriai, norėdamas atsiduoti savo aistrai, rašytojas net išsiskyrė su savo pirmąją žmona. Tarnavo lakūnu JAV karinėse oro ir jūrų pajėgose, o vėliau dirbo lakūnu skrajojančiame cirke.

Nors atrodo aviacija užėmė visą Richard'o gyvenimą, jis niekada nenustojo svajoti apie rašymą. Dar mokyklos laikais vienas iš mokytojų padėjo jaunuoliui atskleisti savo talentą. Tad, kai 1970 m. pasirodė "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra" ir ši svajonė išsipildė su kaupu, knygos egzempliorių buvo parduota daugiau nei 1 mln.

Savo kūryboje autorius paliečia žmogaus fizines galimybes, mirtingumą.

Richard Bach (g. 1936 m.), pilnas vardas Richard David Bach - aštuoniolikos knygų autorius iš JAV, parašęs tokias knygas kaip "Hipnotizuoti Mariją", "Mesijo vadovas", "Viena" ... bei bestseleriu tapusią alegoriją "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra". Tikriausiai daugeliui šio rašytojo pavardė asocijuojasi su vieno labai žymaus kompozitoriaus pavarde. Tikra tiesa! Richard Bach giminystės ryšiais susijęs su Johanu Sebastianu Bachu. Nuo pat paauglystės rašytojo aistra tapo aviacija. Tą galite pastebėti ir jo kūriniuose, beveik visose knygose sutiksite lėktuvą. Ši meilė iš tiesų buvo labai stipri, net stipresnė už meilę moteriai, norėdamas atsiduoti savo aistrai, rašytojas net išsiskyrė su savo pirmąją žmona. Tarnavo lakūnu JAV karinėse oro ir jūrų pajėgose, o vėliau dirbo lakūnu skrajojančiame cirke. Nors atrodo aviacija užėmė visą Richard'o gyvenimą, jis niekada nenustojo svajoti apie rašymą. Dar mokyklos laikais vienas iš mokytojų padėjo jaunuoliui atskleisti savo talentą. Tad, kai 1970 m. pasirodė "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra" ir ši svajonė išsipildė su kaupu, knygos egzempliorių buvo parduota daugiau nei 1 mln. Savo kūryboje autorius paliečia žmogaus fizines galimybes, mirtingumą.
Skaityti daugiau
iš viso 17
Rodoma 1-1717